fbpx
Selecteer een pagina

 

Verenigingskampioen Jeugd

 

   Meisjes   Jongens
2020         –   geen kampioen (corona)
2019         –   Swift Deventer
2018         –   TOGB Berkel en Rodenrijs
2017         –   SKF Veenendaal
2016         –   Litac Lichtenvoorde
2015         –      – Twenty One Up Rotterdam
2014         –      – Steeds Hoger/TSB Rijswijk
2013         –      – Scylla Leiden
2012         –      – Appelscha Appelscha
2011 Enjoy & Deploy Heerlen Elan Baarn
2010 Avanti Hazerswoude Scyedam Schiedam
2009 Never Despair Den Bosch Openline/ Westa Wessem
2008 Hotak ’78 Hoogerheide AA Drink/FVT Rotterdam
2007 Dordrecht Dordrecht HBC Heemstede
2006 Dedemsvaart Dedemsvaart VTV (N) Nieuwegein
2005 TOGB Berkel en Rodenrijs Scylla Leiden
2004 FVT/De Keij Rotterdam Arboned/Westa Wessem
2003 DTV ’84 Dalfsen Unicum Geldrop
2002 Torenstad Zutphen AAC Cosmos Veldhoven
2001 Stiphout Helmond Scylla Leiden
2000 Fürst Kantoors Heerlen Shot (W) Wageningen
1999 SAR ’72 Kloosterzande Scylla Leiden
1998 Maasbree Maasbree Arboned/Westa Wessem
1997 Maasbree Maasbree Scylla Leiden
1996 Heerlen Heerlen Sti/Westa Wessem
1995 DOV Heerhugowaard Cosmos/TTVV Veldhoven
1994 Trias Twello Swift Deventer
1993 ‘t Zand Middelburg De Korenbeurs Schiedam
1992 Red Stars Venray Cevelum Cuijck
1991 Vitesse Hengelo ‘t Hooge Huys Alkmaar
1990 Rijnsoever Katwijk aan Zee Odion Gaanderen
1989 Reflex Scheemda Avanti Hazerswoude
1988 Hercules Terborg Vitesse Hengelo
1987 Torenstad Zutphen Odion Gaanderen
1986 Wijhe Wijhe Bartok Born
1985 Scylla Leiden Shot Wageningen
1984 Torenstad Zutphen De Veluwe Apeldoorn
1983 Shot Wageningen JCV Vught
1982 Scylla Leiden Avanti Hazerswoude
1981 Avanti Hazerswoude Shot Wageningen
1980 Torenstad Zutphen Odion Gaanderen
1979 Middelburg Zuid Middelburg Corbo Bouwmarkt Zutphen
1978 Avanti Hazerswoude Scylla Leiden
1977 TOV Noordwijk De Veluwe Apeldoorn
1976 St. Aloysius Graauw (Zld) SKF Veenendaal
1975 Avanti Hazerswoude NMB/VDO Amstelveen
1974 Tanaka Etten-Leur Middelburg Zuid Middelburg
1973 Megacles Weert De Veluwe Apeldoorn
1972 Wibats Den Haag Phoenix Delft
1971 Avanti Hazerswoude VDO Amstelveen
1970 Phoenix Delft Wilskracht Utrecht
1969 Gossima Voorburg NedLoyd Amsterdam
1968 Spirit ’53 Langedijk JCV Vught
1967 VVV Leidschendam Scylla Leiden
1966 Salamanders Den Haag Steeds Hoger/TSB Rijswijk
1965       –            – Steeds Hoger/TSB Rijswijk
1964       –            – Wilskracht Utrecht
1963       –            – Belcrum Breda
1962       –            – SETT Den Haag
1961       –            – AVGA Amsterdfam
1960       –            – De Treffers Roelofarendsveen
1959       –            – Germinal Rotterdam
1958       –            – Smash Amsterdam
1957       –            – Smash Amsterdam