Selecteer een pagina

 

EJK Individueel

 

  Enkel meisjes junioren   Enkel jongens junioren  
2019 A.Wegrzyn Polen T.Moregard Zweden
2018 Ning Jing Azerbeidzjan I.Sgouropoulos Griekenland
2017 Ning Jing Azerbeidzjan I.Sgouropoulos Griekenland
2016 A.Diaconu Roemenië A.Cassin Frankrijk
2015 A.Diaconu Roemenië A.Kallberg Zweden
2014 N.Mittelham Duitsland A.Cassin Frankrijk
2013 N.Mittelham Duitsland E.Angles Frankrijk
2012 B.Szocs Roemenië T.Flore Frankrijk
2011

B.Szocs

3. B.Eerland

Roemenië

Nederland

T.Flore Frankrijk
2010 B.Eerland Nederland P.Franziska Duitsland
2009 M.Pesotska Oekraïne Q.Robinot Frankrijk
2008 M.Pesotska Oekraïne P.Drinkhall Engeland
2007 E.Samara Roemenië M.Paykov Rusland
2006 D.Dodean Roemenië M.Freitas Portugal
2005 D.Dodean Roemenië D.Ovtcharov Duitsland
2004 G.Dvorak Spanje J.Jacab Hongarije
2003 I.Vacenosvka Tsjechië C.Süss Duitsland
2002 G.Pota Hongarije C.Süss Duitsland
2001 L.Stumper Duitsland D.Gorak Polen
2000 C.Vaida Roemenië C.Cioti Roemenië
1999 Liu Jia Oostenrijk M.Maze Denemarken
1998 Liu Jia Oostenrijk T.Boll Duitsland
1997 E.Odorova Slowakije T.Boll Duitsland
1996 M.Encea Roemenië

M.Molin

3. J. de Cock

Zweden

Nederland

1995 T.Boros Kroatië A.Smirnov Rusland
1994 S.Ganina Rusland K.Lengerov Oostenrijk
1993 Z.Poliackova Slowakije V.Samsonov Wit-Rusland
1992 G.Cojocaru Roemenië V.Samsonov GOS
1991 K.Toth Hongarije S.Grujic Joegoslavië
1990 V.Wirth Hongarije T.Wosik Duitsland
1989 G.Wirth Hongarije

D.Gusev

3. D.Heister

Sovjet Unie

Nederland

1988 O.Badescu Roemenië

P.Korbel

kwartfin: D.Heister

Tsjechoslowakije

Nederland

1987 I.Palina Sovjet Unie D.Cioca Roemenië
1986 C.Bartorfi Hongarije Th. van Scheele Zweden
1985 O.Nemes West-Duitsland

C.Prean

kwartfin:Fr. Boute

Engeland

Nederland

1984

E.Kovtun

3. P. de Groot

kwartfin: G.Keen

Sovjet Unie

Nederland

Nederland

A.Mazunov Sovjet Unie
1983 O.Nemes Roemenië J.O.Waldner Zweden
1982

I.Danilavichute

kwartfin: E.Bakker

Sovjet Unie

Nederland

J.O.Waldner Zweden
1981 F.Bulatova Sovjet Unie J.O.Waldner Zweden
1980 M.Hrachova Tsjechoslowakije N.Persson Zweden
1979 B.Vriesekoop Nederland J.Ezr Tjechoslowakije
1978

E.Ferenczi

3. B.Vriesekoop

Roemenië

Nederland

J.Pansky Tjechoslowakije
1977 B.Vriesekoop Nederland L.Kucharski Polen
1976 S.Romachina Sovjet Unie Z.Kalinic Joegoslavië
1975 T.Ferdman Sovjet Unie B.Burnazian Sovjet Unie
1974  E.Antonian Sovjet Unie B.Burnazian Sovjet Unie
1973 H.Riedlova Tsjechoslowakije U.Thorsell Zweden
1972 L.Ilie Roemenië M.Savnik Joegoslavië
1971 I.Vostova Tsjechoslowakije A.Strokatov Sovjet Unie
1970 I.Vostova Tsjechoslowakije S.Bengtsson Zweden
1969 C.Crisan Roemenië M.Orlowski Tsjechoslowakije
1968 C.Crisan Roemenië J.Turai Tsjechoslowakije
1967 M.Resler Joegoslavië U.Eglitis Sovjet Unie
1966 E.Poor Hongarije S.Gomozkov Sovjet Unie
1965 E.Johansson Zweden G.Vardanjan Sovjet Unie
1964       –       –         –        –
1963

L.Bell

3. R.Bogmans

Engeland

Nederland

I.Korpa Joegoslavië
1962 K.Balaishite Sovjet Unie D.Giurgiuca Roemenië
1961

Z.Rudnova

kwartfin: A.Wynia

Sovjet Unie

Nederland

V.Polakovic Tsjechoslowakije
1960        –        –         –        –
1959 M.Barash Roemenië R.Negulescu Roemenië
1958 M.Golopenta(Alexandru) Roemenië I.Corbizan Roemenië
1957 H.Dauphin West-Duitsland H.Alser Zweden
1956 M.Golopenta(Alexandru) Roemenië H.Varadi Hongarije
1955

L.Mossoczy

kwartfin: U.Artz

kwartfin: N. van Megen

Hongarije

Nederland

Nederland

W.Berger West-Duitsland

 

  Enkel meisjes cadetten   Enkel jongens cadetten  
2019 E.Zaharia Roemenië D.Movileanu Roemenië
2018 E.Zaharia Roemenië M.Kubik Polen
2017 E.Abraamian Rusland V.Sidorenko Rusland
2016 M.Taylacova Rusland V.Sidorenko Rusland
2015 M.Taylakova Rusland C.Pletea Roemenië
2014 A.Diaconu Roemenië R.Sipos Roemenië
2013 A.Diaconu Roemenië T.Polansky Tsjechië
2012 A.Lemmer Duitsland A.Cassin Frankrijk
2011 M.Mittelham Duitsland A.Landrieu Frankrijk
2010 B.Szocs Roemenië L.Mutti Italië
2009

P.Solja

kwartfinale: B.Eerland

Duitsland

Nederland

S.Gauzy Frankrijk
2008 P.Solja Duitsland G.Evans Engeland
2007 C.Hirici Roemenië H.Szocs Roemenië
2006 E.Pesotskaja Oekraïne B.Kovac Kroatië
2005 E.Kolodyazhnaja Rusland P.Drinkhall Engeland
2004 N.Partyka Polen Jiang Peng Fei Turkije
2003 B.Li Hongarije R.Filus Duitsland
2002 D.Dodean Roemenië M.Freitas Portugal
2001

M.Zelenova

kwartfinale: S. van Ulsen

Rusland

Nederland

A.Pletnev Rusland
2000 M.Erdelji Joegoslavië C.Süss Duitsland
1999 G.Rohr Duitsland D.Zwickl Hongarije
1998 T.Sorochynska Oekraïne C.Cioti Roemenië
1997 S.Paovic Kroatië F.Kouzmine Rusland
1996 M.Safran Slovenië M.Maze Denemarken
1995 M.Miao Polen T.Boll Duitsland
1994 P.Dermastija Slovenië M.Molin Zweden
1993 M.Steff Roemenië

R.Gardos

kwartfinale: D.Sliepen

Hongarije

Nederland

1992 S.Ganina GOS T.Schröder Duitsland
1991 A.Manac Roemenië K.Lengerov Bulgarije
1990 A.Gogorita Roemenië S.Adrianov Sovjet Unie
1989 G.Cojucaru Roemenië V.Samsonov Sovjet Unie
1988 V.Ellö Hongarije T.Wosik West-Duitsland
1987 G.Wirth Hongarije S.Grujic Joegoslavië
1986 G.Wirth Hongarije

K.Kreanga

kwartfinale: D.Heister

Roemenië

Nederland

1985 O.Badescu Roemenië

D.Mazunov

kwartfinale: B. van Haren

Sovjet Unie

Nederland

1984 O.Badescu Roemenië J.M.Saive België
1983

O.Badescu

kwartfinale: J.Bakker

Roemenië

Nederland

M.Grman Tsjdchoslowakije
1982

F.Khasanova

kwartfinale: J.Bakker

Sovjet Unie

Nederland

C.Prean Engeland
1981 O.Nemes Roemenië A.Mazunov Sovjet Unie
1980 I.Daniliavichute Sovjet Unie J.Persson Zweden
1979 I.Daniliavichute Sovjet Unie N.Broda Tsjechoslowakije
1978 N.Kovalenko Sovjet Unie

E.Lindh

kwartfinale: Sj.Meijer

Zweden

Nederland

1977 N.Antonian Sovjet Unie K.Christensson Zweden
1976

G.Perkuchin

kwartfinale: B.Vriesekoop

Joegoslavië

Nederland

A.Thunstrom Zweden
1975

G.Perkuchin

kwartfinale: W. v. Rijswijck

Joegoslavië

Nederland

G.Bisi Italië
1974 S.Szabo Hongarije I.Kavka Tsjechoslowakije
1973         –        –      –  
1972 T.Ferdman Sovjet Unie B.Burnazian Sovjet Unie
1971 L.Smidova Tsjechoslowakije B.Burnazian Sovjet Unie
1970 L.Ilie Roemenië S.Heaps Engeland
1969 E.Antonian Sovjet Unie V.Fursov Sovjet Unie
1968 K.Szendy Hongarije F.Sarkissian Sovjet Unie
1967        –       –        –  
1966 P.Stephan Oost-Duitsland T.Klampar Hongarije

 

  Dubbel meisjes junioren   Dubbel jongens junioren  
2019 K.Kazantseva/H.Tailakova Rus L.Katsman/M.Grebnev Rus
2018 A.Kolish/L.Gauthier Rus/Fra L.Katsman/M.Grebnev Rus
2017 M.Yovkova/F.Harasztovich Bul/Hon C.Pletea/D.Ivonin Roe/Rus
2016 A.Diacona/A.Dragoman Roe T.Hippler/N.Hohmeier Dui
2015 M.Malanina/D.Chernoray Rus D.Jorgic/D.Kozul Slo
2014 R.Fins/P.Machiel Por A.Szudi/N.Ecseki Hon
2013

N.Mittelham/T.Kraft

3. K.Vermaas/Ch.Carey

Dui

Ned/Wal

T.Lakatos/A.Szudi

2. K.Hageraats/M.Khatchanov

Hon

Ned

2012

B.Szocs/P.Solja

kwartfinale: B.Eerland/M.Nagyvaradi

Roe/Dui

Ned/Hon

K.Kulpa/J.Dyjas Pol
2011

B.Szocs/P.Solja

3. B.Eerland/D.Madaracs

Roe/Dui

Ned/Hon

Q.Robinot/S.Gauzy Fra
2010

S.Winter/B.Balazova

kwartfinale: B.Eerland/Y.Noskova

Dui/Slw

Ned/Rus

J.Groth/H.Scocs Den/Roe
2009 C.Hirici/A.Sehe Roe K.Karlsson/M.Oversjo Zwe
2008 M.Pesotska/B.Balazova Pek/Slw P.Drinkhall/P.Knight Eng
2007 E.Samara/E.Kolodyazhaja Roe/Rus A.Salifou/M.Paikov Fra/Rus
2006 R.Stähr/A.Solja Dui S.Golovanov/M.Paikov Rus
2005 E.Samara/D.Dodean (Roe) M.Freitas/T.Kolarek Por/Kro
2004 C.Grundisch/K.Kenkayova Fra/Tsj T.Apolonia/M.Freitas Por
2003 G. en M.Rohr Dui T.Konecny/L.Bobillier Tsj/Fra
2002 E.Petukova/A.Voronova Rus P.Baum/B.Rosner Dui
2001 I.Chernyik/G.Pota Hon R.Svensson/ D.Gorak Zwe/Pol
2000 S.Paovic/N.Stefanova Kro/Ita F.Moritz/G.Stephan Dui
1999 A.Scheid/Xiang Meng Dui

M.Maze/C.Asamoah

2. Kalun Yu/P.Fazekas

Den/Zwe

Ned/Oos

1998 Liu Jia/O.Weberova Oos/Tsj T.Boll/N.Stehle Dui
1997 Ding Yang/Wang Yu Ita I.Juzbasic/R.Tosic Kro
1996 M.Encea/M.Steff Roe J. de Cock/V.Piacentini Ned/Ita
1995 M.Steff/A.Manac Roe A.Smirnov/M.Monrad Rus/Den
1994 M.Steff/A.Manac Roe

A.Smirnov/D.Gavrilov

kwartfinale: J. de Cock/J.Pastoors

Rus

Ned

1993 J.Herczig/K.Harsanyi Hon V.Samsonov/S.Köstner W-Ru/Dui
1992

O.Kush/T.Kulagina

2. M.Muller/D.Bakker

GOS

Ned

L.Blaszczyk/T.Krzeszewski Pol
1991 P.Fichtinger/A.Januszyk Oos/Pol D.Gustafsson/A.Rasberg Zwe
1990 V.Ellö/K.Toth Hon

S.Noskov/A.Levadni

kwartfinale: G.Kobes/L.Greve

Sov

Ned

1989 G. en V.Wirth Hon

T.Wosik/T.Hong

kwartfinale: D.Heister/T.Keen

Dui

Ned

1988 G.Wirth/A.Hegedus Hon

D.Mazunov/D.Gusev

kwartfinale: D.Heister/T.Keen

Sov

Ned

1987

O.Badescu/K.Lohr

kwartfinale: E.Noor/A.Hold

Hon

Ned/Eng

S.Vardanian/A.Mazurov Sov
1986

C.Barorfi/K.Nagy

kwartfinale: E.Noor/I.Poljak

Hon

Ned/Joe

S.Fetzner/J.Roskopf W-Dui
1985 D.Davidkova/R.Kasalova Tsj I.Lupulescu/B.Primorac Joe
1984

E.Kovtun/R.Diachenko

kwartfinale: G.Keen/P. de Groot

Sov

Ned

I.Lupulescu/B.Primorc Joe
1983

I.Bellinger/J.Parker

kwartfinale: G.Keen/P. de Groot

Eng

Ned

N.Mason/C.Prean

kwartfinale: B.v.Haren/R.Krmachek

kwartfinale: E.Angenent/C.Tiugan

Eng

Ned/Tsj

Ned/Roe

1982 I.Danilavichute/E.Vecherok Sov J.O.Waldner/J.Akesson Zwe
1981 I.Danilavichute/E.Vecherok Sov J.O Waldner/J.Akesson Zwe
1980

S.Grefberg/E.Malmberg

3. V.Blanckaert/S.v.Gennip

Fin

Ned

J.O.Waldner/J.Akesson Zwe
1979

M.Hrachova/A.Pelikanova

3. B.Vriesekoop/V.Blanckaert

Tsj

Ned

M.Appelgren/A.Thunstrom Zwe
1978

V.Popova/N.Antonian

3. B.Vriesekoop/E.Ferenczi

Sov

Ned/Hon

Z.Bohm/S.Crisan Roe
1977

V.Popova/N.Antonian

kwartfinale: B.Vriesekoop/K.Witt

Sov

Ned/Eng

U.Bengtsson/L.Franklin Zwe
1976 E.Palatinus/D.Fabri Joe P.Day/A.Barden Eng
1975 T.Ferdman/N.Meshkova Sov M.Nilsson/A.Grödlund Zwe
1974 E.Antonian/T.Ferdman Sov M.Shenk/M.Cich Tsj
1973 L.Ilie/L.Lupu Roe U.Thorsell/C.Hafn Zwe
1972 M.Scik/G.Kuchar Hon A.Strokatov/V.Fursov Sov
1971 I.Vostova/B.Silhanova Tsj A.Strokatov/V.Fursov Sov
1970 E.Juhos/H.Lotaller Hon St.Bengtsson/T.Klampar Zwe/Hon
1969 C.Crisan/A.Gedraitite Roe/Sov M.Orlowski/J.Turai Tsj
1968 P.Stephan/E.Löffner O-Dui U.Eglitis/V.Zlenko Sov
1967

G.Ermenko/N.Ivanova

kwartfinale: M. ten Broek/M.v.Ruiten

Sov

Ned

G.Vardanian/U.Eglitis Sov
1966 J.Jecmenica/M.Resler Joe S.Gomoskov/G.Vardanian Sov
1965 E.Johansson/L.Rundström Zwe S.Gomoskov/G.Vardanian Sov
1964 geen EJK   geen EJK  
1963 E.Johansson/L.Rundström Zwe

K.Bernhard/K.Johansson

kwartfinale: W.Mallens/Roth

Zwe

Ned/W-D

1962 M.Luzova/I.Bosa Tsj I.Korpa/E.Vecko Joe
1961 Z.Rudnova/S.Belezovskaja Sov V.Polakovic/Z.Svab Tsj
1960 geen EJK   geen EJK  
1959 M.Barash/N.Ramanuskajte Roe/Sov R.Negulescu/A.Reti Roe
1958 M.Golopenta/M.Barash Roe I.Corbizan/R.Negulescu Roe
1957 E.Koch/E.Zemke W-Dui H.Alser/St.Bengtsson Zwe
1956 M.Golopenta/M.Barash Roe V.Markovic/Z.Hrbud Joe
1955 W.Bates/J.Fielder Eng F.Wedig/M.Sussmann W-Dui

 

 

  Dubbel meisjes cadetten   Dubbel jongens cadetten  
2019 P.Pavade/E.Zaharia Fra/Roe

J.Chirita/E.Ionescu

kwartfinale: G.Camara/M. de Boer

Roe

Ned

2018 P.Pavade/C.Chomis Fra M.Kubik/I.Ban Pol/Kro
2017 S.Klee/A.Bondareva Dui V.Sidorenko/M.Grebnev Rus
2016 A.Kolish/.Kazantseva Rus

T.Moregardh/M.Friis

kwartfinale:  R.Bogie/P.Juhasz

Zwe

Ned/Hon

2015 E.Marn/A.Pavlovic Kro I.Bertrand/L.Bardet Fra
2014 A.Diaconu/L.Lang Roe/Bel N.Givone/I.Bertrand Fra
2013 A.Diaconu/A.Clapa Roe A.Khanin/T.Polansky W-Ru/Tsj
2012 A.Diaconu/M.Lupu Roe A.Kallberg/S.Berglund Zwe
2011 N.Trosman/N.Mittelham Isr/Dui D.Reitspies/Qin Dang Tsj/Dui
2010 B.Szocs/I.Ciobanu Roe T.Flore/E.Angles Fra
2009

Y.Noskova/B.Szocs

kwartfinale: B.Eerland/M.Nagyvadi

Rus/Roe

Ned/Hon

S.Gauzy/E.Angles Fra
2008

P.Solja/N.Silius

3. B.Eerland/D.Madarasz

Dui

Ned/Hon

J.Indeherberg/E.Vanrossomme Bel
2007 B.Balazova/S.Winter Slw/Dui Th. le Breton/R.Lorentz Fra
2006 E.Pesotskaja/B.Balazova Oek/Slw P.Chodorski/B.Kovac Pol/Kro
2005 A.Solja/R.Stähr Dui

B.Kovac/P.Bezard

3. C. ter Lüün/N.v.d. Lee

Kro/Fra

Ned

2004 E.Samara/M.Pesotskaja Roe/Oek A.Schwartzer/M.Burgis Tsj/Let
2003 E.Samara/G.Dvorak Roe/Spa A.Schwartzer/M.Freitas Tsj/Por
2002 O.Dzelinska/D.Kolarova Slw D.Baltrusch/D.Davidovich W-Ru
2001 L.Kmotorkova/E.Papai Slw/Joe J.Jakab/K.Molnar Hon
2000 I.Vacenovska/M.Smisticova Tsj L.Bodillier/T.Zubcic Fra/Kro
1999 G. en M.Mohr Dui D.Zwickl/A.Gavlas Hon/Tsj
1998 C.Vaida/N.Stefanova Roe/Ita P.Sereda/D.Zwickl Slw/Hon
1997 I.Bagina/T.Ignatieva Rus J.Vrablik/A.Gavlas Tsj
1996

A.Liventsov/P.Vaske

kwartfinale:: Kalun Yu/M.Janssen

Rus

Ned

A.Bakula/B.Poljak Kro
1995 T.Boll/N.Stehle Dui M.Miao/I.Weberova Pol/Tsj
1994 J.Lundqvist/H.Niqvist Zwe R.Stribikova/E.Odorova Tsj/Slw
1993 V.Piacnetini/U.Giardina Ita M.Encea/M.Steff Roe
1992 T.Schröder/Z.Fejer-Konnerth Dui M.Steff/A.Manac Roe
1991 A.Vinokourov/Y.Renzin Sov A.Manac/A.Enescu Roe
1990 V.Samsonov/E.Fadeev Sov T.Kulagina/E.Kulagina Sov
1989 D.Gustafsson/A.Rasberg Zwe G.Cojucaru/L.Niculae Roe
1988 V.Samsonov/A.Averkin Sov V.Ellö/K.Toth Hon
1987 M.Olejnik/T.Janasek Tsj

G.Wirth/V.Ellö

kwartfinale: I.Treebusch/Mattivi

Hon

Ned/Ita

1986 F,Kanta/D.Stepanek Tsj G.Wirth/J.Marosi Hon
1985 B. v. Haren/G.Verhaegh Ned O.Badescu/E.Ciosu Roe
1984 M.Grman/V.Mihocko Tsj O,Badescu/K.Lohr Roe
1983 J.Braun/M.Grman Tsj R.Kasalova/R.Lindnerova Sov

 

  Mixed dubbel junioren   Mixed dubbel cadetten  
2019 S.Kulczycki/K.Wegrzyn Pol Th.Poret/P.Pavade Fra
2018 J.Rolland/L.Gauthier Fra A.Puppo/A.Slautina Ita/Rus
2017 J.Rolland/L.Gauthier Fra V.Sidorenko/E.Zironova Rus
2016 A.Khanin/D.Trigolos W-Ru L.Katsman/K.Kazantseva Rus
2015 A.Manole/A.Clapa Roe C.Pletea/M.Taylakova Roe/Rus
2014 T.Pucar/L.Racovac Kro C.Pletea/A.Diaconu Roe
2013 K.Ort/N.Mittelham Dui A.Manole/A.Clapa Roe
2012

F.Jost/P.Solja

kwartfinale: L.Mutti/B.Eerland

Dui

Ita/Ned

C.Akkuzu/A.Zarif Fra
2011 L.Monteany/I.Coibanu Roe D.Chen/N.Trosman Por/Isr
2010 B.Monteanu/C.Hirici Roe T.Flore/C.Pang Fra
2009 D.Kosiba/D.Madarasz Hon

B.Brossier/Y.Noskova

kwartfinale: K.Hageraats/B.Eerland

Fra/Rus

Ned

2008 P.Drinkhall/Y.Kolodyazhnaja Eng/Rus

R.Lorentz/L.Gasnier

kwartfinale: E.Vanrossomme/B.Eerland

Fra

Bel/Ned

2007 P.Drinkhall/E.Samara Eng/Roe D.Grishenin/T.Ryabova Rus
2006 E.Lebesson/G.Feher Fra/Dui K.Karlsson/M.Petterson Zwe
2005 M.Freitas/D.Dodean Por/Roe A.Shibaev/E.Kolodyazhnaja Rus
2004 J.Jakab/Li Bin Hon F.Placek/N.Partyka Tsj/Pol
2003 C.Süss/M.Rohr Dui D.Baltrusch/M.Vikotorchyk W-Ru
2002 C.Süss/G.Rohr Dui Y.Zmudenko/G.Dvorak Oek/Spa
2001 L.Pistej/O.Filistovova Slw Z.Pete/E.Papai Joe
2000 O.Paniel/C.Vaida Isr/Kro A.Gavlas/I.Vacenovska Tsj
1999 Kalun Yu/Liu Jia Ned/Oos D.Zwickl/G.Pota Hon
1998 J.Simoncik/Liu Jia Tsj/Oos C.Cioti/C.Vaida Roe
1997 A.Crisan/E.Odorova Roe/Slw J.Vrablik/S.Paovic Tsj/Kro
1996

P.Panagiotis/S.Erdelji

kwartfinale: J. de Cock/R.Agardi

Gri/Joe

Ned/Hon

D.Halcour/A.Bakula Dui/Kro
1995 A.Smirnov/O.Kashulina Rus J.Tomicki/M.Miao Pol
1994 A.Filimon/M.Steff Roe D.Marek/R.Stribikova Tsj
1993 S.Köstner/N.Delle Dui R.Gardos/M.Encea Hon/Roe
1992 V.Samsonov/O.Kush GOS B.Vozicky/M.Myskova Tsj
1991 T.Wosik/E.Schall Dui A.Filimon/A.Manac Roe
1990 P.Szafranek/A.Januszyk Pol V.Samsonov/T.Kulagina Sov
1989

S.Noskov/O.Laposhina

kwartfinale.: T.Keen/G.Wirth

Sov

Ned/Hon

V.Samsonov/O.Kush Sov
1988

K.Kreanga/O.Badescu

3. D.Heister/C.Onstenk

Roe

Ned

V.Samsonov/O.Kush Sov
1987 O.Marmurek/E.Cubat Fra T.Wosik/S.Bienhaus W-Dui
1986 M.Grman/R.Kasalova Tsj    
1985 C.Prean/C.Batorfi Eng/Hon    
1984 I.Lupulescu/V.Ojstersek Joe    
1983 J.Persson/O.Nemes Zwe/Roe    
1982

J.Persson/O.Nemes

kwartfinale.: H. v. Spanje/M.Kloppenburg

Zwe/Roe

Ned

   
1981 J.Rebel/S.Wenzel W-Dui    
1980 V.Broda/M.Hrachova Tsj    
1979 J.Rebel/S.Wenzel W-Dui    
1978 I.Frank/G.Perkucin Joe    
1977 W.Putilowski/N.Antonian Sov    
1976 Z.Kalinic/E.Palatinus Joe    
1975 J.Molnar/G.Szabo Hon    
1974 B.Burnazian/E.Antonian Sov    
1973 D.Douglas/L.Howard Eng    
1972 A.Strokatov/E.Antonian Sov    
1971

A.Strokatov/E.Antonian

kwartfinale.: H.Hopman/A. v. Moorst

Sov

Ned

   
1970 M.Orlowski/I.Vostova Tsj    
1969 J.Turaj/I.Vostova Tsj    
1968 J.Turaj/I.Vostova Tsj    
1967 J.Turaj/I.Vostova Tsj    
1966 A.Stipancic/M.Resler Joe    
1965 B.Persson/E.Johansson Zwe    
1964 niet georganiseerd      
1963 K.Bernhard/L.Rundström Zwe    
1962 R.Stepanek/I.Bosa Tsj    
1961 V.Polakovic/I.Bosa Tsj    
1960 niet georganiseerd      
1959 R.Negulescu/M.Barash Roe    
1958 I.Corbizan/M.Golopenta Roe    
1957 G.Schwaning/E.Koch W-Dui