fbpx
Selecteer een pagina

 

NJK

 

Enkel jongens junioren     Enkel meisjes junioren
       
2020 niet gehouden (corona)   niet gehouden (corona)
2019 Lode Hulshof De Veluwe Karlijn van Lierop Westa
2018 Thomas Baart Scyedam Rachel Gerarts TTV Lybrae Heerlen
2017 Collin Jager Salamanders Shuo Han Men Midstars
2016 Stellan Smid TTV Appelscha Vera van Boheemen VTV
2015 Erik Agamyan Westa Angelique Gertenbach HTC
2014 Martin Khatchanov FVT Angelique Gertenbach HTC
2013 Laurens Tromer FVT Kim Vermaas Scylla
2012 Laurens Tromer FVT Britt Eerland Scyedam
2011 Pepijn Leppers Shot (S) Britt Eerland Sceydam
2010 Ewout Oostwouder Scylla Dianne Overbeeke Hotak ´68
2009 Boris de Vries Bultman-Smash Suzanne Dieker SKF
2008 Boris de Vries Bultman-Smash Monique Posthuma Bonnema/Westa
2007 Wai Lung Chung De Toekomst Simone de Klerk SAR ´72
2006 Simon Goessens Scylla Sandra Leyten Summa Red Stars
2005 Jelle Bosman Torenstad Maaike v.d. Pavoordt Docos
2004 Pim de Goede AAC Cosmos Sigrid van Ulsen Remerij/DTK
2003 Bob Franssen Arb./Westa Linda Creemers Arb./Westa
2002 Robert Jan v.d. Heijden Bit.nl Kapo Yu ´t Zand
2001 Ken van Gellekom Remax-Hendrix Linda Creemers Arb./Westa
2000 Michiel Janssen Arb./Westa Alexandra Cano Arb./Westa
1999 Kalun Yu ´t Zand Suzan Lenssen Red Stars
1998 Kalun Yu ´t Zand Suzan Lenssen Red Stars
1997 Daan Sliepen Sti/Westa Floor Tebbe Cosmos/TTVV
1996 Nermin Smajic De Korenbeurs Evelien Hengstman HOI
1995 Jörg de Cock Cosmos/TTVV Suzan Derkx Reflex S.
1994 Jurgen Pastoors GTR Femke Hermus Hotak ’68
1993 Ted van den Berg Pecos Femke Hermus Hotak ’68
1992 Ted van den Berg Pecos Diana Bakker Wescon Reflex
1991 Gert Kobes VSB Melisa Muller HOI
1990 Gert Kobes VSB Guus Hendriks Besbo Irene
1989 Danny Heister Comtest/Scylla Esther Tanck Hercules
1988 Trinko Keen Shot (W) Emily Noor Hotak ’68
1987 Gerard Bakker jr Dextro/Avanti Gerdie Keen Shot(W)
1986 Frank Boute Blaeuwe Werelt Patricia de Groot Valkencourt
1985 Jos Verhulst JCV Babette van Veen Tempo-Team
1984 Jos Verhulst JCV Dike Keen Shot (W)
1983 Eric Noor Tempo-Team Jantien Jansma Torenstad
1982 Ronald Beringen Tempo-Team Mirjam Kloppenburg Torenstad
1981 Sjoerd Meijer Scylla Ingrid van Osselaar Middelburg Zuid
1980 Patrick Swier Scylla Stephien van Gennip Scylla
1979 Eddy Wiggers Shot (W) Vivian Blanckaert St. Aloysius
1978 Ronald Rijsdorp Avanti Wilmie van Rijswijck Koningslust
1977 Frits Kantebeen Scylla Wilmie van Rijswijck Koningslust
1976 Han Gootzen Swift R Sandra de Kruiff Scylla
1975 Herwin Postuma Middenstandsbank Ans de Ruiter Hoonhorst
1974 Dick Jeras Wilno Marian Wagemakers Tanaka
1973 René Hijne Iduna Marianne v.d. Vliet Tempo-Team
1972 René Hijne Iduna Mieke Arntz MES
1971 Henk van der Zee JCV Sonja Heltzel REA
1970 Anton Will van Zoelen Scylla Ellen Klatt St.Hoger/TSB
1969 Anton Will van Zoelen Scylla Ellen Klatt Salamanders
1968 Henk van der Zee JCV Nellie van Rijn Steeds Vooruit
1967 Anton Will van Zoelen Scylla Ellen Klatt Salamanders
1966 Rob Hogendorp Phoenix Kitty Vaessen Maasbree
1965 Co Clausen SVP Mary van Ruiten De Treffers R
1964 Kees Vesseur De Treffers R Mieke ten Broek HOC
1963 Martien Wessel ATTC Mieke Bunnik VVV
1962 Bert Schoofs NedLoyd Joke Pinkse TOP
1961 Piet de la Fontaine Eendracht Joke Pinkse TOP
1960 Jacques van Ruiten De Treffers R Aukje Wynia Twenty One Up
1959 John Specht Germinal Aukje Wynia Twenty One Up
1958 Wim Schoonemeyer Smash Nellie Visscher Twenty One Up
1957 Paul Gimbel Sparta Maria Nielen Helmond
1956 Frans Schoofs NedLoyd Thea Hennekes Vriendenschaar
1955 Bert Onnes Sparta Nora van Megen Well Shot
1954 Bert Onnes Sparta Marianne Sloet tot  Everlo SOA
1953 Huub Albertz Luck Raek Nora van Megen Well Shot
1952 Bert van der Spek Wibo Nora van Megen Well Shot
1951 Jan Hogendoorn Wibo Stien Blaauw ATTC
1950 Jan Hogendoorn Wibo    
1949 Wout Heemskerk De Treffers R    
1948 Frans Bouvrie Maastricht    
1947 Gerrit de Jong UTTC    

 

  Enkel jongens cadetten   Enkel meisjes cadetten  
2020 niet gehouden (corona)   niet gehouden (corona)  
2019 Kas van Oost Red Stars Anna Peters Westa
2018 Kas van Oost Red Stars Emma van der Zanden Red Stars
2017 Mick de Vette Hilversum Emine Ernst VTV
2016 Roel Bogie Taverzo Sharon Janssen Megacles
2015 Roel Bogie Taverzo Yoeke Gunsing Amsterdam
2014 Erik Agamyan Westa Yoeke Gunsing Amsterdam
2013 Stellan Smid Appelscha Angelique Gertenbach HTC
2012 Bas Hergelink Tafelt. Zwolle Melissa Bours Wijzenbeek/Westa
2011 Bas Hergelink Tafelt. Zwolle Kim Vermaas Scylla
2010 Cosmin Stan AA Drink/FVT Kim Vermaas Scylla
2009 Cosmin Stan AA Drink/FVT Britt Eerland NOAD
2008 Ewout Oostwouder Spirit Britt Eerland NOAD
2007 Harmen van den Berg VTV (N) Dianne Overbeeke Hotak ’68
2006 Olivier Altenburg Scylla Tali Cohen SKF
2005 Casper ter Lüün Pecos Monique Posthuma AA Drink/FVT
2004 Martin de Vries Smash ’70 Nicky Zetsen Maasbree
2003 Simon Goessens Scylla Sandra Leyten Vice Versa ’51
2002 Martijn  de Vries Smash ’70 Sandra Leyten Vice Versa ’51
2001 Anthony van Beurden Maasdal Sigrid van Ulsen Flits
2000 Anthony van Beurden Maasdal Sigrid van Ulsen Flits
1999 Robert Jan v.d. Heijden ITN Assen Linda Creemers Arb./Westa
1998 Ken van Gellekom Arb./Westa Jolanda Waterreus De Korenbeurs
1997 Kalun Yu ‘t Zand Lea Kooy DOV
1996 Daan Sliepen Sti/Westa Cathry Hof Argus
1995 Daan Sliepen Westa Wendy Snijders Kluis
1994 Jörg de Cock Veldhoven Evelien Hengstman HOI
1993 Jörg de Cock Sloun Int. Evelien Hengstman Wescon/Reflex
1992 Jurgen Pastoors Odion Femke Hermus Hotak ’68
1991 Ronald Vijverberg TOGB Maroesja Bonsen ZTTC
1990 Micheal van der Haar Maxell/Avanti Diana Bakker Reflex-S
1989 Gert Kobes VSB Melisa Muller A Merk
1988 Lindo Greve Shot (W) Guus Hendriks JCV
1987 Trinko Keen Shot (W) Renate Louws ‘t Zand
1986 Bart van Haren L en T. Ursula Bakker Shot (W)
1985 Bart van Haren L. en T. Gerdie Keen Shot (W)
1984 Frank Boute Nikon Patricia de Groot Scylla
1983 Jos Verhulst JCV José Bakker Avanti
1982 Rob Turk Avanti Ellen Bakker Avanti
1981 Eric Angenent Shot (W) Mirjam Kloppenburg Torenstad
1980 Henk van Spanje Shot (W) Mirjam Kloppenburg Torenstad
1979 Sjoerd Meijer Scylla Ingrid van Osselaar Middelburg Zuid
1978 Eric van Rossum Megacles Vivian Blanckaert St. Aloysius
1977 William de Bruin Oldra Vivian Blanckaert St. Aloysius
1976 Theo van Gasteren Seta Wilma van Rijswijck Koningslust
1975 René Jongmans Shot (W) Ine Willems Megacles
1974 Wim IJsselstein K. en B. Jolanda Noordam Tanaka
1973 Wim IJsselstein Ilac Angela de Jong VVV
1972 Wilfried Dumez St.Aloysius Marian Wagemakers Vice Vers ’51
1971 René Hijne Wilskracht Monique Vogels VDO
1970 Ed van Bemmelen Phoenix Els Vreeburg Avanti

 

 

  Enkel jongens pupillen   Enkel meisjes pupillen  
2020 niet gehouden (corona)   niet gehouden (corona)  
2019 Robin Vos Never Despair Zheng Xijin Amsterdam
2018 Gabrielius Camara Taverzo Anouk van den Boom Hoogland
2017 Kas van Oost Westa Anna Peters TTV Valkenswaard
2016 Kas van Oost Westa Emine Ernst de Toekomst
2015 Lode Hulshof Litac Karlijn van Lierop Megacles
2014 Roel Bogie TT Nijmegen Sharon Janssen Megacles
2013 Roel Bogie TT Njmegen Felicia Faas Hilversum
2012 Erik Agamyan Wijzenbeek/Westa Vera van Boheemen VTV (N)
2011 Stellan Smid Appelscha Lisanne de Groot Avanti
2010 Stellan Smid Appelscha Laura van Oppen Enjoy & Deploy
2009 Martin Khatchanov AA Drink/FVT Kim Vermaas Scylla
2008 Cosmin Stan AA Drink/FVT Kim Vermaas Scylla
2007 Rino Alberts Openline/Westa Britt Eerland NOAD
2006 Patrick Oey TOGB Britt Eerland NOAD
2005 Rens Pleyster Heemskerk/De Tr. Kimberley Smeenk Treffers (A)
2004 Nathan van der Lee GTTC Groningen Merel Broers TOGB
2003 Casper ter Lüün VDN-Salamanders Monique Posthuma Red Star ’58
2002 Joep Reamaekers Arb./Westa Simone de Klerk SAR ’72
2001 Jelle Bosman Swift (D) Simone de Klerk SAR ’72
2000 Simon Goessens Scylla Lacey Koole SAR ’72
1999 Anthony van Beurden Maasdal Sigrid van Ulsen Flits
1998 Robert Witte Treffers (A) Kapo Yu ‘t Zand
1997 Ken van Gellekom Sloun Int. Wendy Snijders Kluis
1996 Michiel Janssen Sti/Westa Carlien Martens Maasbree
1995 Kalun Yu ‘t Zand Cathry Hof VSB
1994 Daan Sliepen Westa Cathry Hof VSB
1993 Daan Sliepen Sloun Int. Wendy Snijders Kluis
1992 Jörg de Cock Veldhoven Evelien Hengstman Vitesse
1991 Jörg de Cock Veldhoven Evelien Hengstman Vitesse
1990 Jurgen Pastoors Odion Inge Karst Treffers (K)
1989 Mark Heemskerk DOV Marleen Bonsen ZTTC
1988 Micheal van der Haar Dextro/Avanti Melisa Muller A-Merk
1987 Gert Kobes Torenstad Melisa Muller Tjap Tjoy
1986 Gert Kobes Torenstad Guus Hendriks JCV
1985 Trinko Keen Shot (W) Mandy Verschoor Dextro/Avanti
1984 Geert Verhaegh Shot (W) Emily Noor Shot (W)
1983 Gerard Bakker jr Avanti Gerdie Keen Shot (W)
1982 Eric Mooy de Veluwe José Bakker Avanti
1981 Jos Verhulst JCV José Bakker Avanti
1980 Eric Noor OTTC Dike Keen Shot (W)
1979 Eric Noor OTTC Mirjam Kloppenburg Corbo Bouwmarkt
1978 Sjoerd Meijer Scylla Ankie Kersten Middelburg Zuid
1977 Henk van Spanje Shot (W) Mariëtte Willems Megacles
1976 Erik van Rossum Megacles Vivian Blanckaert St. Aloysius
1975 Theo van Gasteren Seta Bettine Vriesekoop Avanti
1974 André Louwen St. Aloysius Wilma van Rijswijck Koningslust
1973 Jan Kuiper ZTTC Jeanne de Waal Middelburg Zuid
1972 Wim IJsselstein Ilac Ine Herberigs De Gringel
1971 Hans Oppenheim Intiem Angela de Jong VVV
1970 Leon van Zuylen Phoenix Syvlvia Verboort Wibats

 

  Enkel jongens welpen   Enkel meisjes welpen  
2020 niet gehouden (corona)   niet gehouden (corona)  
2019 Ivan Kahn Amsterdam Nycke de Knegt Taverzo
2018 Ivan Kahn Amsterdam Lynn Schijven The Back Hands
2017 Yakup Yildizlar Twenty One Up Tanya Misconi Hilversum
2016 Gabrielius Camara Twenty One Up Anna Peters TTV Valkenswaard
2015 Kas van Oost Westa Fleur Hoogeveen Emmen
2014 Floris zür Muhlen ZTTV Emma van der Zanden Red Stars
2013 Kas van Oost Wijzenbeek/Westa Karlijn van Lierop Megacles
2012 Roel Bogie ATC Nijmegen Sharon Janssen Zuiderh/Megacles
2011 Roel Bogie ATC Nijmegen Felicia Faas ATC Nijmegen
2010 Erik Agamyan Wijzenbeek/Westa Anniek Kusters Enjoy & Deploy
2009 Stellan Smid Appelscha Angelique Gertenbach Rapidity
2008 Laurens v. Raadshoven NOAD Anthira v. Wensveen NOAD
2007 Martin Khatchanov AA Drink/FVT Nikki Eerland NOAD
2006 Koen Hageraats VTV (N) Jasminka Oey TOGB
2005 Koen Hageraats Disnierats Britt Eerland NOAD
2004 Casper van de Roest VDN/Salamanders Annemarie Tomesen Hercules
2003 Melik Ohanjan DNW Merel Broers TOGB
2002 Boris de Vries Smash ’70 Suzanne Dieker Treffers (A)
2001 Boris de Vries Smash ’70 Tamara de Ruiter Hoonhorst
2000 Kawun Yu  ‘t Zand Saskia Liefers Hoonhorst
1999 Wai Lung Chung DTS Elly Ottenheym Koningslust
1998 Max Kuipers Perfect/Irene Inge Fonken Perfect/Irene
1997 Arnoud Sloos Wanzl/Belcrum Kapo Yu ‘t Zand
1996 Menno Beekhuizen Shot (W) Imke Martens Maasbree
1995 Micheal Spiertz Sloun Int. Jolanda Waterreus De Korenbeurs
1994 Bader LFatmi Scylla Carine Wijnen Helden ’67
1993 Kalun Yu ‘t Zand Lea Kooy DOV
1992 Daan Sliepen NMS-Bartok Lea Kooy DOV
1991 Jules Looymans Budilia Wendy Snijders Kluis
1990 Jörg de Cock Veldhoven Evelien Hengstman Vitesse
1989 Turhan Tamer Pelgrim Gaanderen Evelien Hengstman Vitesse
1988 Mark Heemskerk DOV Gwendid v.d. Voort v.d. Kley Dextro/Avanti
1987 Edwin Vente Dextro/Avanti Maroesja Bonsen ZTTC
1986 Remie Beelen Pelgrim Gaanderen Melisa Muller Tjap Tjoy
1985 Gert Kobes Torenstad Melisa van Dijk Treffers (B)
1984 Martijn Geerling Pelgrim Gaanderen Inge Treebusch Middelburg Zuid
1983 Danny Heister Asef Relax Renate Louws ‘t Zand
1981 Tim van Steenbergen Avanti Astrid Lassche Seine Meubelen
1980 Frank Boute Irene José Bakker Avanti
1979 Arco Visser Olympia Heleen Hop Metac
1978 Eric Noor OTTC Dike Keen HTTC
1977 Andreas Küssner Megacles Ankie Kersten Middelburg Zuid
1976 Henk van Spanje SKF Miranda Engelshoven Elan (B)
1975 Wiliam du Fossé Wilno Marie-Louise Schoon Sempre Avanti
1974 Wim Moggreé V. en V. Vivian Blanckaert St. Aloysius
1973 Theo van Gasteren Seta Addie Snijders Tanaka

 

  jongens dubbel junioren meisjes dubbel junioren
2019 Lode Hulshof / Pim van Schaik Ermine Ernst / Emma van der Zanden
2018 Nolan Schultz / Thomas Baart Sharon Janssen / Karlijn van Lierop
2017 Nolan Schultz / Ruan Greyling Shuo Han Men / Rachel Gerarts
2016 Stellan en Merijn Smid Angelique Gertenbach/Kim Hergelink
2015 Ids en Tiss van der Werff Angelique Gertenbach/Melanie Bierdrager
2014 Martin Khatchanov/Edwin ten Hoope Marieke van der Kamp/Melanie Bierdrager
2013 Laurens Tromer/Martin Khatchanov Nikki Eerland/Kim Vermaas
2012 Laurens Tromer/Martin Khatchanov Britt en Nikki Eerland
2011 Koen Hageraats/Rajko Gommers Rianne van Duin/Dianne Overbeeke
2010 Patrick Oey/Maarten Loeve Suzanne Dieker/Merel Broers
2009 Olivier Altenburg/Thomas Bénit Suzanne Dieker/Daphne Dieker
2008 Boris de Vries/Milan Stepanovski Simone de Klerk/Monique Posthuma
2007 Wai Lung Chung/Boris de Vries Simone de Klerk/Monique Posthuma
2006 Simon Goessens/Steffen Greup Sandra Leyten/Inge Fonken
2005 Jelle Bosman/Mitchell Alsemgeest Nicky Zetsen/Saskia Liefers
2004 Jelle Bosman/Mitchell Alsemgeest Sigrid van Ulsen/Carla Nouwen
2003 Robert Jan v.d. Heijden/Anthony van Beurden Linda Creemers/Carla Nouwen
2002 Robert Jan v.d. Heijden/Anthony van Beurden Linda Creemers/Kapo Yu
2001 Erik Jochems/Felix Warners Linda Creemers/Kapo Yu
2000 Frank Rengenhart/Michiel Janssen Alexandra Cano/Linda Creemers
1999 Ken van Gellekom/Michael Spiertz Lea Kooy/Cathry Hof
1998 Kalun Yu/Daan Sliepen Lea Kooy/Cathry Hof
1997 Daan Sliepen/Roald van der Landen Floor Tebbe/Wendy Snijders
1996 Jörg de Cock/Roald van der Landen Evelien Hengstman/Wendy Snijders
1995 Robert Velema/Dennis Visser Suzan Derkx/Annet Stuiver
1994 Robert Velema/Martijn van de Leur Suzan Derkx/Femke Hermus
1993 Ted van den Berg/Jurgen Pastoors Ilse Burgs/Mariska Goormachtig
1992 Michael van der Haar/Ronald Vijverberg Monique Arends/Diana Bakker
1991 Jeroen Koudstaal/Martin Groenewold Mariska de Haas/Melisa Muller
1990 Toine Jansen/Dennis Huisman Guus Hendriks/Cora Bonsen
1989 Danny Heister/Trinko Keen Guus Hendriks/Petra Boute
1988 Danny Heister/Trinko Keen Ursula Bakker/Brenda Huntelerslag
1987 Bart van Haren/Geert Verhaegh Gerdie Keen/Patricia de Groot
1986 Marcel Hoevers/Danny de Wilde Gerdie Keen/Patricia de Groot
1985 Jos Verhulst/Peter Paul de Vrind Heleen Hop/Babette van Veen
1984 Rob Boele/Reinier Paetzel Heleen Hop/Babette van Veen
1983 Eric Noor/Henk Hartholt Nienke Sneller/Merijn Olden
1982 Sjoerd Meijer/Robert de Groot Mirjam Kloppenburg/Jantien Jansma
1981 Sjoerd Meijer/Henk van Spanje Dorien Willemse/Sandra Tahapary
1980 Erwin Beek/Ronald Hartholt Vivian Blanckaert/Ingrid van Osselaar
1979 William de Bruin/Theo van Gasteren Vivian Blanckaert/Addie Snijders
1978 Ronald Rijsdorp/Werner Abeleven Wilmie en Ria van Rijswijck
1977 André Louwen/Bart van Emden Sterra Blanckaert/Jeanne de Waal
1976 Han Gootzen/Wim van de Sande Jolanda Noordam/Ine Willems
1975 Han Gootzen/Wim van de Sande Jolanda Noordam/Juliet van Maarseveen
1974 Anne Vlieg/Reinier Jens Marian Wagemakers/Sylvia Verboort
1973 René Hijne/Bert van den Ham Marianne van der Vliet/Reneé Fierlier
1972 Hans Lingen/Ed van Bemmelen Mieke Arntz/Reneé Fierlier
1971 Henk van der Zee/Hans Lingen Sonja Heltzel/Annemiek van Moorst
1970 Hans van den Broek/Ben Aardon Sonja Heltzel/Ellen Klatt
1969 Hans van den Broek/Hans Lingen Sonja Heltzel/Liset Vaessen
1968 Rob Meijer/Dick de Wolde Mary van Ruiten/Nellie van Rijn
1967 Karel en Peter van Schie Ellen Klatt/Marjolein Schuitema
1966 Nico van Slobbe/Ed Seelaar Veronique van der Laan/Nelly Elsgeest
1965 Rob en Peter Joëls Mary van Ruiten/Nelly Elsgeest
1964 Fred Wolfs/Rini Hillebrand Mary van Ruiten/Marjam van de Klink
1963 Henny Stolk/Martien Wessel Mieke Bunnik/Joyce Hessing

 

  jongens dubbel cadetten meisjes dubbel cadetten
2019 Milo de Boer / Cas van Oost Liecke Greven / Fleur Hoogendoorn
2018 Barry Berben / Jelle Moris Anne van Bolderen / Chana van der Venne
2017 Tim Gras / Floris zur Muhlen Emine Ernst / Dobrila Jorgusesta
2016 Roel Bogie/Collin Jager Sharon Janssen/Karlijn van Lierop
2015 Roel Bogie/Nolan Schultz Felicia Faas/Rachel Gerarts
2014 Erik Agamyan/Max Koopman Vera van Boheemen/Alice Vos
2013 Erik Agamyan/Max Koopman Angelique Gertenbach/Debbie Theunissen
2012 Stellan Smid/Bas Hergelink Melanie Bierdrager/Melissa Bours
2011 Jop van der Wiel/Martin Khatchanov Marieke van der Kamp/Kim Vermaas
2010 Martin Khatchanov/Laurens Tromer Nikki Eerland/Gwen Vastenburg
2009 Koen Hageraats/Rajko Gommers Britt Eerland/Alice Barendregt
2008 Rino Alberts/Pepijn Leppers Dianne Overbeeke/Britt Eerland
2007 Harmen van den Berg/Pepijn Leppers Dianne Overbeeke/Kimberley Smeenk
2006 Boris de Vries/Nathan van der Lee Aura Warners/Suzanne Dieker
2005 Boris de Vries/Nathan van der Lee Simone de Klerk/Monique Posthuma
2004 Casper ter Lüün/Christ Walbrecht Saskia Liefers/Simone de Klerk
2003 Jelle Bosman/Wai Lung Chung Sandra Leyten/Inge Fonken
2002 Frank Hollak/Wai Lung Chung Sandra Leyten/Inge Fonken
2001 Simon Goessens/Pim Mosterd Sigrid van Ulsen/Kelly Willems
2000 Erik Jochems/Felix Warners Kapo Yu/Carla Nouwen
1999 Robert Jan v.d. Heijden/Bob Franssen Linda Creemers/Lonneke Martens
1998 Ken van Gellekom/Omid Khosravani Evelien en Jolanda Waterreus
1997 Kalun Yu/Barry Wijers Carina Wijnen/Suzan Lenssen
1996 Daan Sliepen/Kalun Yu Cathry Hof/Lea Kooy
1995 Roald van der Landen/Daan Sliepen Wendy Snijders/Floor Tebbe
1994 Roald van der Landen/Camiel Nikkels Maria Kooy/Marloes de Smet
1993 Jörg de Cock/Robert Velema Evelien Hengstman/Annet Stuiver
1992 Jurgen Pastoors/Guido Wisselink Suzan Derkx/Annet Stuiver
1991 Marco Bottram/Ted van den Berg Daniëlle Poels/Maroesja Bonsen
1990 Ted van den Berg/Erwin van Roovert Monique Arends/Diana Bakker
1989 Gert Kobes/Remie Beelen Monique Arends/Diana Bakker
1988 Lindo Greve/Martijn Geerling Guus Hendriks/Inge Treebusch
1987 Danny Heister/Jochem Geeraerds Renate Louws/Inge Treebusch
1986 Bart van Haren/Geert Verhaegh Emily Noor/Cyril Onstenk
1985 Casper Mol/Geert Verhaegh Lilian van Haren/Gerdie Keen
1984 Eric Mooy/Danny de Wilde Patricia de Groot/José Bakker
1983 Erik Wijman/Frank Boute Heleen Hop/Babette van Veen
1982 Rob Boele/Eric Noor Ellen Bakker/Claudia Verschoor
1981 Eric Angenent/Rob Boele Mirjam Kloppenburg/Jantien Jansma
1980 Henk van Spanje/Eric Angenent Mirjam Kloppenburg/Jantien Jansma
1979 Henk van Spanje/Sjoerd Meijer Eva Takken/Emmie de Koning
1978 Patrick Swier/Erik van Rossum Vivian Blanckaert Stephien van Gennip
1977 William de Bruin/Theo van Gasteren Vivian Blanckaert/Addie Snijders
1976 William de Bruin/Theo van Gasteren Lon Bos/Wilmie van Rijswijck
1975 René Jongmans/Bart van Emden Ine Willems/Jeanne de Waal
1974 Wim IJsselstein/Rik Quadt Ine Willems/Jeanne de Waal
1973 Wim IJsselstein/Rik Quadt Angela de Jong/Dorien de Vries
1972 Anne Vlieg/Leon van Zuylen Sylvia Verboort/Angela de Jong
1971 René Hijne/Bert van der Ham Reneé Fierlier/Angelique Verblakt
1970 Hans Lingen/Wim van der Poort Mieke Arntz/Vivienne Hogendoorn

 

   jongens dubbel pupillen meisjes dubbel pupillen
2019 Mate Molnar / Teun Salentijn Tanya Misconi / Zheng Xijin
2018 Gabrielius Camara / Yakup Yildizlar Anouk van den Boom / Tanya Misconi
2017 Kas van Oost / Gabrielius Camara Liecke Greven / Fleur Hoogeveen
2016 Jelle Moris/Kas van Oost Emine Ernst/Emma van der Zanden
2015 Floris zür Muhlen/Philip Zovko Karlijn van Lierop/Emma van der Zanden
2014 Roel Bogie/Collin Jager Sharon Janssen/Karlijn van Lierop
2013 Roel Bogie/Brent Bakker Felicia Faas/Kim Hergelink
2012 Erik Agamyan/Max Koopman Vera van Boheemen/Alice Vos
2011 Stellan en Merijn Smid Renske de Wijs/Lisanne de Groot
2010 Laurens v. Raadshoven/Koen v. Alebeek Melissa Bours/Lyn van de Elzen
2009 Martin Khatchanov/Laurens v. Raadshoven Kim Vermaas/Vienna Pasmans
2008 Koen Hageraats/Bas Hensbergen Nikki Eerland/Kim Vermaas
2007 Koen Hageraats/Bas Hensbergen Alice Barendregt/Rianne van Duin
2006 Patrick Oey/Casper de Roest Britt Eerland/Demelsa Basie
2005 Harmen van den Berg/Pepijn Leppers Kimberley Smeenk/Lauretta Oey
2004 Boris de Vries/Nathan van der Lee Karin van Laar/Tali Cohen
2003 Boris de Vries/Vernon Pareira Monique Posthuma/Tamara de Ruiter
2002 Joep Raemaekers/Jörg Smeets Simone de Klerk/Nicky Zetsen
2001 Jelle Bosman/Martijn de Vries Simone de Klerk/Saskia Liefers
2000 Wai Lung Chung/Frank Hollak Wies van Haaren/Lucinda Bos
1999 Pim Mosterd/Freddy Gan Sigrid van Ulsen/Kelly Willems
1998 Gerben Last/Robert Witte Kapo Yu/Stefanie Fassaert
1997 Ken van Gellekom/Omid Khosravani Jolanda en Evelien Waterreus
1996 Frank Rengenhart/Manuel Strauss Alexandra Cano/Carine Wijnen
1995 Barry Wijers/Kalun Yu Cathry Hof/Lea Kooy
1994 Daan Sliepen/ Kalun Yu Cathry Hof/Lea Kooy
1993 Daan Sliepen/Roald van der Landen Wendy Snijders/Chantal Velderman
1992 Jörg de Cock/Camiel Nikkels Wendy Snijders/Evelien Hengstman
1991 Udo Pannekeet/Stef Keeren Evelien Hengstman/Annet Stuiver
1990 Mark Heemskerk/Rogier Hesseling Mariska Goormachtig/Marjolein van den Berg
1989 Edwin Vente/Vincent de Beer Mariska Goormachtig/Ilse Burgs
1988 Peter Maatman/Erwin van Roovert Monique Arends/Diana Bakker
1987 Gert Kobes/Remie Beelen Monique Arends/Diana Bakker
1986 Gert Kobes/Mario Heeren Guus Hendriks/Brenda de Bruyn
1985 Merijn de Bruin/Rian Tilet Renate Louws/Inge Treebusch
1984 Casper Mol/Trinko Keen Cyril Onstenk/Emily Noor
1983 Casper Mol/Peter Roeland Patricia de Groot/Gerdie Keen
1982 Frank Boute/Theo Boon Patricia de Groot/Gerdie Keen
1981 Arco Visser/Eric Wijman Heleen Hop/Babette van Veen
1980 Eric Noor/Rob Boele Dike Keen/Babette van Veen
1979 Eric Noor/Henk Hartholt Mirjam Kloppenburg/Jantien Jansma
1978 Henk van Spanje/Arvid Paasonen Mirjam Kloppenburg/Jantien Jansma
1977 William du Fossé/Arvid Paasonen Ingrid van Osselaar/Ingrid Hofman
1976 Erik van Rossum/Eric Moggreé Vivian Blanckaert/José Timmermans
1975 Theo van Gasteren/William de Bruin Addie Snijders/Bettine Vriesekoop
1974 Theo van Gasteren/William de Bruin Addie Snijders/Bettine Vriesekoop
1973 John Stapels/Dick Deneer Jeanne de Waal/Ine Willems
1972 Rik Quadt/Wim IJsselstein Jeanne de Waal/Ine Willems
1971 Hans Oppenheim/René Fuchs Angela de Jong/Ans de Ruiter
1970 Wilfried Dumez/Paul Matthijsen Angela de Jong/Ineke Langeslag

 

  jongens dubbel welpen meisjes dubbel welpen
2019 Ivan Kahn / Seth Oomen Sara Brouwer / Jitte de Klerk
2018 Koen Houtgast / Robin Vos Iris Leskens / Tess Stroeve
2017 Yakup Yildizlar / Robin Vos Dido Giesen / Marijn Schipper
2016 Luuk Houtgast/Jip Weijers Anna Peters/Vera Kastelein
2015 Kas van Oost/Jonathan Claus Anna Peters/Anne van Bolderen
2014 Jelle Moris/Kas van Oost Emine Ernst/Emma van der Zanden
2013 Moreno Abrahams/Lode Hulshof Dobrila Jorguseska/Vicky Schijven
2012 Roel Bogie/Collin Jager Sharon Janssen/Karlijn van Lierop
2011 Roel Bogie/Stuart Vastenburg Kim Hergelink/Felicia Faas
2010 Erik Agamyan/Roel Bogie Heleen Hop/Vera van Boheemen
2009 Stellan en Merijn Smid Lisanne de Groot/Debbie Theunissen
2008 Laurens v. Raadshoven/Stellan Smid Melissa Bours/Edina Bibuljica
2007 Martin Khatchanov/Jordi van der Schoot Nikki Eerland/Anthira van Wensveen
2006 Koen Hageraats/Bas Hensbergen Jasminka Oey/Nikki Eerland
2005 Koen Hageraats/Laurens Tromer Britt Eerland/Demelsa Basie
2004 Patrick Oey/Casper de Roest Britt Eerland/Demelsa Basie
2003 Rens Pleijster/Sjoerd van de Steen Kimberley Smeenk/Merel Broers
2002 Tony Nader/Dennis van den Burg Aura Warners/Anissa Schoonbrood
2001 Boris de Vries/Vernon Pareira Tamara de Ruiter/Didel Bish
2000 Rens van Boxtel/Ton Vo Nicky Zetsen/Aniek Peters Sengers
1999 Jelle Bosman/Wai Lung Chung Elly Ottenheym/Rosalie v. Knippenberg
1998 Pim de Goede/Wai Lung Chung Yvette Smeets/Sara Dekkers
1997 Pim Mosterd/Steven van den Berg Kapo Yu/Stefanie Fassaert
1996 Hans Chamoer/Quint van Kesteren Marjolein van Ulsen/Imke Martens
1995 Leon van Boven/Omid Khosravani Jolanda en Evelien Waterreus
1994 Bader LFatmi/Manuel van der Meer Carlien Martens/Carina Wijnen
1993 Kalun Yu/Barry Wijers Lea Kooy/Cathry Hof
1992 Gert Braun/Stef Keeren Lea Kooy/Kim Vos
1991 Daan Sliepen/Jules Looymans Wendy Snijders/Chantal Velderman
1990 Camiel Nikkels/Daan Sliepen Marijke Heusschen/Renate Steenbergen
1989 Turhan Tamer/Danny Giesen Karlijn Wenstadt/Suzie Dullens
1988 Jurgen Pastoors/Mark Heemskerk Olwin en Gwendid v.d. Voort v.d. Kley
1987 Mark Heemskerk/Dennis Selier Maroesja Bonsen/Michelle Engelse
1986 Remie Beelen/Gerko Wiemer Melisa Muller/Maroesja Bonsen
1985 Gert Kobes/Gerko Wiemer Tanja de Jong/Heleen Balm
1984 Mario Heeren/Fons de Wit Inge Treebusch/Anita Kusse
1983 Danny Heister/Chung Hoang Tai Renate Louws/Inge Treebusch
1982 Trinko Keen/Geert Verhaegh Cyril Onstenk/Ruby Besteman
1981 Arjan Barendse/Danny de Wilde Gerdie Keen/Patricia de Groot
1980 Frank Boute/Niels van den Elzakker José Bakker/Barbara Fassotte
1979 Arco Visser/Eric Wijman Heleen Hop/Carin van Deursen
1978 Eric Noor/Adrie Welten Dike Keen/Carin van Deursen
1977 Willem in ‘t Veld/Ron van de Maarel Miranda Engelshoven/Hennie Hagtinius
1976 Arvid Paasonen/Arnoud Vellekoop Marjo Pazie/Edith van de Kamp
1975 William du Fossé/Tom Klaphekke Ankie Kersten/Ingrid van Osselaar
1974 William du Fossé/Frank Bilius Vivian Blanckaert/Erica van Gool
1973 Theo van Gasteren/William de Bruin Ria van Rijswijck/Marleen Poels