Selecteer een pagina

 

Top 12

 

Winnaars

Jaar Plaats Dames Heren
2019 Montreux

P.Solja (Dui)

9 t/m 16 Li Jie en B.Eerland

D.Ovtcharov (Dui)
2018 Montreux B.Szocz (Roe)
2. Li Jie (Ned)
T.Boll (Dui)
2017 Antibes Li Jie  (Ned) D.Ovtcharov  (Dui)
2016 Gondomar Shen Yanfei (Spa) D.Ovtcharov  (Dui)
2015 Baku Liu Jia (Oos)
4. Li Jiao (Ned)
Li Jie 3e in poule
D.Ovtcharov  (Dui)
2014 Lausanne Liu Jia (Oos)
3. Li Jiao  (Ned)
M. Freitas  (Por)
2013      – niet gehouden niet gehouden
2012 Lyon Wu Jiaduo (Dui)
2. Li Jie  (Ned)
9. ex aequo Li Jiao   (Ned)
D. Ovtcharov (Dui)
2011 Luik Li Jiao (Ned)
3. Li Jie  (Ned)
K.Kreanga (Gri)
2010 Düsseldorf Li Jiao (Ned)
3. Li Jie  (Ned)
M.Boll  (Dui)
2009 Düsseldorf Li Qian  (Pol)
2. Li Jie  (Ned)
5. ex equo Li Jiao
M.Boll (Dui)
2008 Frankfurt Li Jiao  (Ned) W.Schlager  (Oos)
2007 Arezzo Li Jiao  (Ned) V.Samsonov (W-Ru)
2006 Kopenhagen T.Boros  (Kro)
3. Li Jiao  (Ned)
M.Boll  (Dui)
2005 Rennes Liu Jia  (Oos)
3. Li Jiao  (Ned)
A.Smirnov  (Rus)
2004 Frankfurt N.Struse  (Dui) M.Maze  (Den)
2003 Saarbrücken J.Schöpp  (Dui)

T.Boll  (Dui)

5. D.Heister  (Ned)

9. T.Keen  (Ned)

2002 Rotterdam T.Boros  (Kro)

T.Boll  (Dui)

5. D.Heister  (Ned)

9. T.Keen  (Ned)

2001 Wels C.Batorfi  (Hon) V.Samsonov  (W-Ru)
2000 Alassio Q.Götsch  (Dui)

W.Schlager  (Oos)

5. D.Heister  (Ned)

9. T.Keen  (Ned)

1999 Split

Q.Götsch  (Dui)

9. B.Vriesekoop  (Ned)

V.Samsonov  (W-Ru)
1998 Halmstad Ni Xia Lian  (Lux) V.Samsonov  (W-Ru)
1997 Eindhoven

Ni Xia Lian  (Lux)

5. B.Vriesekoop  (Ned)

11. M.Hooman-Kloppenburg

J.Ph.Gatien  (Fra)

11. T.Keen  (Ned)

1996 Charleroi Ni Xia Lian  (Lux)
3. B.Vriesekoop  (Ned)

J.O.Waldner  (Zwe)

9. T.Keen  (Ned)

1995 Dijon O.Badescu  (Roe)
5. B.Vriesekoop  (Ned)
J.O.Waldner  (Zwe)
1994 Arrezo J.Schöpp  (Dui)
3. M.Hooman-Kloppenburg  (Ned)
7. B.Vriesekoop  (Ned)
J.M. Saive  (Bel)
1993 Kopenhagen E.Ciosu  (Roe)
5. B.Vriesekoop  (Ned)
9. M.Hooman-Kloppenburg  (Ned)
J.O.Waldner  (Zwe)
1992 Wenen C.Batorfi  (Hon)
7. M.Hooman-Kloppenburg
9. B. Vriesekoop (Ned)
J.Persson  (Zwe)
1991 Den Bosch M.Hooman-Kloppenburg  (Ned)
3. B.Vriesekoop  (Ned)

E. Lindh  (Zwe)

11. P. Haldan (Ned)

1990 Hannover G.Wirth  (Hon)
4. M.Hooman-Kloppenburg  (Ned)
M.Appelgren  (Zwe)
1989 Charleroi O.Nemes  (W-D)
11. M.Kloppenburg  (Ned)
J.O.Waldner  (Zwe)
1988 Ljubljana F.Bulatova  (Sov)
2. B.Vriesekoop  (Ned)
7. M.Kloppenburg  (Ned)
J.O.Waldner  (Zwe)
1987 Basel C.Batorfi  (Hon)
4. B.Vriesekoop  (Ned)
D.Douglas  (Eng)
1986 Södertälje F.Bulatova  (Sov)
5. B.Vriesekoop  (Ned)
10. M.Kloppenburg  (Ned)
J.O. Waldner  (Zwe)
1985 Barcelona B.Vriesekoop  (Ned) A.Grubba  (Pol)
1984 Bratislava M.Hrachova  (Tsj)
2. B.Vriesekoop (Ned)
J.O.Waldner  (Zwe)
1983 Cleveland O.Nemes  (Roe)
3. B.Vriesekoop  (Ned)
M.Orlowski  (Tsj)
1982 Nantes B.Vriesekoop  (Ned) M.Appelgren  (Zwe)
1981 Miskolc j.Hammersley  (Eng)
2. B.Vriesekoop  (Ned)
T.Klampar  (Hon)
1980 München J.Hammersley  (Eng)
2. B.Vriesekoop  (Ned)
St.Bengtsson  (Zwe)
1979 Christianstad G.Szabo  (Hon)
8. B.Vriesekoop  (Ned)
D.Surbek  (Joe)
1978 Praag J.Hammersley  (Eng)
2. B.Vriesekoop  (Ned)
G.Gergely  (Hon)
1977 Sarajevo B.Kishazi  (Hon) M.Orlowski  (Tsj)
1976 Lübeck A.Hellman  (Zwe) D.Surbek  (Joe)
1975 Wenen A.Hellman  (Zwe) K.Johansson  (Zwe)
1974 Trolhättan Z.Rudnova  (Sov) I.Jonyer  (Hon)
1973 Böblingen B.Kishazi  (Hon) St. Bengtsson  (Zwe)
1972 Zagreb B.Kishazi  (Hon) A.Stipancic  (Joe)
1971 Zadar B.Kishazi  (Hon) I.Jonyer  (Hon)