fbpx
Selecteer een pagina

 

EK Teams

 

Winnaars

Jaar Plaats Dames Heren
2019 Nantes 

Roemenië

Uitgeschakeld in kwartfinale

Duitsland

Nederland uitgeschakeld in groepsfase

2017 Luxemburg

Roemenië

3. Nederland

 

Duitsland

23. Nederland

 

2015 Jekaterinenburg

Duitsland

12. Nederland

Oostenrijk

33. Nederland

2014 Lissabon

Duitsland

6. Nederland

Portugal

36. Nederland

2013 Schwechat

Duitsland

12. Nederland

Duitsland

geen Nederlandse deelname

2011 Gdansk Nederland

Duitsland

33. Nederland

2010 Ostrava Nederland

Duitsland

31. Nederland

2009 Stuttgart Nederland

Duitsland

33. Nederland

2008 St.Petersburg Nederland

Duitsland

geen deelname Nederland

2007 Belgrado

Hongarije

8. Nederland

Duitsland

10. Nederland

2005 Aarhus

Roemenië

22. Nederland

Denemarken

24. Nederland

2003 Courmayeur

Italië

26. Nederland

Wit-Rusland

8. Nederland

2002 Zagreb

Roemenië

geen Nederlandse deelname

Zweden

10. Nederland

2000 Bremen

Hongarije

12. Nederland

Zweden

8. Nederland

1998 Eindhoven

Duitsland

7. Nederland

Frankrijk

4. Nederland

1996 Bratislava

Duitsland

13. Nederland

Zweden

10. Nederland

1994 Birmingham

Rusland

11. Nederland

Frankrijk

10. Nederland

1992 Stuutgart

Roemenië

2. Nederland

Zweden

5. Nederland

1990 Göteborg

Hongarije

4. Nederland

Zweden

8. Nederland

1988 Parijs

Sovjet Unie

3. Nederland

Zweden

11. Nederland

1986 Praag

Hongarije

8. Nederland

Zweden

18. Nederland

1984 Moskou

Sovjet Unie

4. Nederland

Frankrijk

15. Nederland

1982 Boedapest

Hongarije

10. Nederland

Hongarije

15. Nederland

1980 Bern

Sovjet Unie

14. Nederland

Zweden

16. Nederland

1978 Duisburg

Hongarije

11. Nederland

Hongarije

12. Nederland

1976 Praag

Sovjet Unie

9. Nederland

Joegoslavië

14. Nederland

1974 Novi Sad

Sovjet Unie

14. Nederland

Zweden

12. Nederland

1972 Rotterdam

Hongarije

14. Nederland

Zweden

12. Nederland

1970 Moskou

Sovjet Unie

15. Nederland

Zweden

12. Nederland

1968 Lyon

West-Duitsland

14. Nederland

Zweden

15. Nederland

1966 Londen

Hongarije

11. Nederland

Zweden

14. Nederland

1964 Malmö

Engeland

14. Nederland

Zweden

14. Nederland

1962 Berlijn

West-Duitsland

Nederland 4e in poule

Joegoslavië

Nederland 3e in poule

1960 Zagreb

Hongarije

Nederland 5e in poule

Hongarije

Nederland 7e in poule

1958 Boedapest

Engeland

geen deelname Nederland

Hongarije

geen deelname Nederland