fbpx
Selecteer een pagina

 

Landelijke Commissies

 

Vaste commissies van de Bondsraad (minimaal 3, maximaal 5 leden)

  • Commissie van Beroep  4 (Ron Adriaans, Luciano Compri, Ron Feunekes, Henny Sackers*). Neem contact op.
  • Tuchtcommissie  5 (Gerard Beelen*, Albert Geerling, Wouter Kok, Rudger Lammerts, Tom de Wit). Neem contact op.
  • Het College van Arbiters wordt uit de leden de Tuchtcommissie en de Commissie van Beroep gevormd. Neem contact op.
  • Financiële commissie 2 (Raimo Kool, Wim Vreeburg*, 1 positie vacant). Neem contact op.
  • Fondsbeheerscommissie 4 (Ad Bouwman, Jacques Derksen*, Peter van Mil, Jan-Gerard Wever, vacature)
  • Reglementscommissie  1 (Igor Heller, 2 posities vacant). Neem contact op.
  • Commissie Onderscheidingen 4 (Charlotte Appels, Emie Dekker, Jolanda Paardekam, Joop van Raaij). Neem contact op.

 

Andere landelijke commissies

  • Atletencommissie (Britt Eerland, Tanja Helle, Sanne de Hoop, Arjan Huiden)
  • Adviescommissie Uitvoering Beleid (Peter Boon, Emie Dekker, Ineke de Graaf, Bert van Schaik, Jan Simons). Neem contact op.
  • College van Voorzitters (Arjan Kreike (Holland-Noord), Michel Offringa (Oost), Lucien Scaf (Limburg), Michel Ebben (Gelre), Thijs van Veen (Midden), Vacant (Noord, West, ZuidWest)
  • Competitiecommissie (Sophie Dijkers, Robbert Stolwijk, Joke Wijker)
  • Commissie Para-Tafeltennis (Frank du Bois, Annemarijn van Dalen, Lumen Dekker, Gerald van Grunsven, Saskia Meijer, Robbert Stolwijk, Marthijn van der Wal) Neem contact op.
  • Commissie Accommodatiezaken (Peter van Mil, vacant)
  • Toetsingscommissie Opleidingen (Igor Heller, Wim Vreeburg*, Martijn de Vries, Michiel de Korte)
  • Materialencommissie (onbezet)
  • Commissie Historie NTTB  (Freek Bosschers, René van Dijk, Marcel Frijhoff, Gerard van Giessen). Neem contact op.
  • Scheidsrechterscommissie (Hans van Haaren*, Jos van den Berg, Michel Ebben, Pieter van der Hammen, Thijs van Veen)

Andere werkgroepen en adviesgroepen

  • Expertgroep Opleidingen Arbitrage – Adviesgroep Scheidsrechtersopleidingen: (Robert van den Einde, Marcel Kraa, Thijs van Veen)
  • Licenties jeugd en ranglijsten: (Igor Heller)
  • Licenties senioren en ranglijsten (Jacek Offierski)
  • Para-Tafeltennis Dispensatiecommissie (Saskia Meijer, Frank Breg, Gerard Dijkland, Albert Rooijmans)
  • Adviesgroep Opleidingen (Marcel Kraa, Koos Kuiper, Vincent van Kuijck, Terry Schaffers, Juliet van Veen)
  • Adviesgroep Toernooileiders (Igor Heller, Albert Janssen, Marcel Kraa, Joke Wijker)
  • Werkgroep ontwikkeling NTTB App (Jacek Offierski, Wouter Lindenhof, Wianka Overbeeke, Jochem Veldmaat, Marthijn van der Wal, Ineke de Graaf)
  • Werkgroep Nieuw Wedstrijdaanbod (Emie Dekker, Joost Schoenmakers, Erik van Veenendaal, Achim Sialino, Robbert Stolwijk)
  • Werkgroep Organisatieontwikkeling (Jan Simons, Stefan Heijnis, Irene Faber, Peter Hanning, Jaap Wals, Achim Sialino, Teun Plantinga, Marthijn van der Wal, Dennis Rijnbeek, Antoinette de Jong)
  • Werkgroep Vrijwilligersbeleid (Ron Doevendans, Ineke de Graaf, Paul Oomen, Wim van Selling, Achim Sialino)

* Voorzitter commissie/werkgroep

Rooster van aftreden van de landelijke commissieleden van de Nederlandse Tafeltennisbond