Selecteer een pagina

 

Europacup Clubteams

 

Winnaars

Jaar Dames   Heren  
2019 KTS Enea Siarka Polen Fakel Gazprom Orenburg Rusland
2018 Dr. Casl Kroatië Borussia Dusseldorf Duitsland
2017 TTC Eastside Berlin Duitsland Fakel Gazprom Orenburg Rusland
2016 TTC Eastside Berlin Duitsland AS Pontoise Cergy TT Frankrijk
2015 Fenerbahce Turkije Fakel Gazprom Orenburg Rusland
2014 Eastside Berlin Duitsland AS Pontoise Cergy Frankrijk
2013 Linz AG Froschberg Oostenrijk Gazprom Orenburg Rusland
2012 Eastside Berlin Duitsland Gazprom Orenburg Rusland
2011 niet gehouden   Borussia Düsseldorf Duitsland
2010 Li Ning/MF-Services Heerlen Nederland Borussia Düsseldorf Duitsland
2009

Linz AG Froschberg

halve fiin: Li Ning/MF Services

 

Oostenrijk

Nederland

 

Borussia Düsseldorf Duitsland
2008 MF Services/Fürst Nederland SVS Niederösterreich Oostenrijk
2007

Sterilgarda TT Castelgoffredo

finale: MF Services Heerlen

Italië

Nederland

Royal Villette Charleroi België
2006 Sterilgarda TT Castelgoffredo Italië TTV Re-Bau Gönnern Duitsland
2005 Müllermilch Langeweid Duitsland TTV Re-Bau Gönnern Duitsland
2004 Müllermilch Langeweid Duitsland Royal Villette Charleroi België
2003

FSV Kroppach

kwartfinale: DOV Klaverlelie

Duitsland

Nederland

Royal Villette Charleroi België
2002 Henk ten Hoor/DTK Nederland Royal Villette Eur.Charleroi België
2001 Statisztika Hongarije

Royal Villette Charleroi(Ch.L.)

STK Vecernji List

België

Kroatië

2000 Ststisztika Hongarije

TTC Zugbrücke Grenzau

Borussia Düsseldorf (Ch.L.)

Duitsland

Duitsland

1999 Statisztika Hongarije

TTV Hornstein

Caen (Ch.L.)

Oostenrijk

Frankrijk

1998 team Galaxis Lübeck
halve fin: Schoonerbeek/DTK

Duitsland

Nederland

Borussia Düsseldorf Duitsland
1997 FC Langweil
halve fin: Haka/Treffers ’70

Duitsland

Nederland

Borussia Düsseldorf Duitsland
1996 Statisztika Metallog.
halve fin: Haka/Treffers ’70

Hongarije

Nederland

Sporting Villette Charleroi België
1995 Statisztika Boedapest Hongarije UTT Levallois Frankrijk
1994 Statisztika Metallog. Hongarije Royal Villette Charleroi België
1993 SpVg Steinhagen
kwartfin: Noordkop

Duitsland

Nederland

Borussia Düsseldorf Duitsland
1992 SpVg Steinhagen Duitsland Borussia Düsseldorf Duitsland
1991 Statisztika Boedapest Hongarije Borussia Düsseldorf Duitsland
1990 Statisztika Boedapest Hongarije

UTT Levallois

kwartfin: De Blaeuwe Werelt

Frankrijk

Nederland

1989

Statisztika Boedapest

kwartfin: Megacles

Hongarije

Nederland

Borussia Düsseldorf Duitsland
1988

Spartak Vlasim

finale: Dextro Avanti

Tsjecho-Sl.

Nederland

Zugbrücke Grenzau Duitsland
1987 Dextro Avanti Nederland Zugbrücke Grenzau Duitsland
1986 Statisztika Boedapest Hongarije ATSV Saarbrücken Duitsland
1985 Statisztika Boedapest Hongarije AZS Gdansk Polen
1984 Statisztika Boedapest Hongarije TTC Simex Jülich Duitsland
1983 Statisztika Boedapest Hongarije SSV Heinzelmann Reutlingen Duitsland
1982 Statisztika Boedapest Hongarije SSV Heinzelmann Reutlingen Duitsland
1981 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1980 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1979 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1978 Statisztika Boedapest Hongarije Sparta Praag Tsjecho-Sl.
1977 Statisztika Boedapest Hongarije Sparta Praag Tsjecho-Sl.
1976 Statisztika Boedapest Hongarije GSTK Zagreb Joegoslavië
1975 Sparta Praag Tsjecho-Sl. Sparta Praag Tsjecho-Sl.
1974 Statisztika Boedapest Hongarije GSTK Zagreb Joegoslavië
1973 Statisztika Boedapest Hongarije GSTK Zagreb Joegoslavië
1972 Statisztika Boedapest Hongarije TTC Ormesby Engeland
1971 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1970 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1969 BSG Aussenhandel Oost-Duitsl. Slavia Praag Tsjecho-Sl.
1968 BSG Aussenhandel Oost-Duitsl. Slavia Praag Tsjecho-Sl.
1967 Progresul Roemenië CSM Cluj Roemenië
1966 DSC Kaiselberg West-Duitsl. CSM Cluj Roemenië
1965 Vointa Arad Roemenië CSM Cluj Roemenië
1964 Vointa Arad Roemenië CSM Cluj Roemenië
1963         –       – Vasütépito Törekvés Hongarije
1962         –       – GSTK Zagreb Joegoslavië
1961         –       – CSM Cluj Roemenië

 
ETTU cup clubteams

Jaar Dames   Heren  
2019 UCAM Cartagena Spanje G.V. Hennebont T.T. Frankrijk
2018 Metz TT Frankrijk K.S. Dekerglass Dzialdowo Polen
2017 Bursa Buyuksehir Belediyesper Turkije Stella Sport La Romagne Frankrijk
2016 CP Lyssois Lille Metropole Frankrijk Weinviertel Niederösterreich Oostenrijk
2015 KTS Tarnobrzeg Polen Eslövs Al
Kwartfinale Taverzo

Zweden

​Nederland

2014 SVS Ströck Oostenrijk FC Saarbrucken Duitsland
2013 Fenerbahce Turkije UMMC Ekatarinenburg Rusland
2012 Fenerbahce Turkije Borussia Düsseldorf Duitsland
2011 Li Ning/Infinity Heerlen Nederland Chartres Frankrijk
2010 UCKM Cartagena Spanje Fakel Orenburg Rusland
2009 Himoinsa Cartagena Spanje SV Plüderhausen Duitsland
2008 Dalenergosetproekt Rusland Angers Vaillante Sports Frankrijk
2007 3 B Berlijn Duitsland Borussia Düsseldorf Duitsland
2006 Homburg TS Turnerschaft Duitsland TTV Frickenhausen Duitsland
2005 Postás Matáv Boedapest
finale: NAK/Den Helder
halve fin: Fürst Manderveld

Hongarije

Nederland

Nederland

SV Plüderhausen Duitsland
2004 3 B Berlijn
kwartfin: NAK/Den Helder
kwartfin: Remerij/DTK

Duitsland

Nederland

Nederland

Levallois Sc-TT

Frankrijk

 

2003 Postás Matáv Boedapest
halve fin: DOV/Klaver Lelie

Hongarije

Nederland

Montpellier  TT Frankrijk
2002 3B Berlijn TT Duitsland SV Plüderhausen Duitsland
2001 TSV Betzingen
halve fin: NAK/Den Helder

Duitsland

Nederland

Montpellier TT Frankrijk
2000 Postás Matáv Boedapest Hongarije TTC RS Hoengen-Alsdorf Duitsland
1999 FC Langweid Duitsland TTC Jülich 1948 Duitsland
1998 Rot-Weiss Klettham-Erdling Duitsland TTC Zugbrücke Grenzau Duitsland
1997 Rot-Weiss Klettham-Erdling Duitsland TTF Liebherr Ocksenhausen Duitsland
1996 FC Langweid Duitsland TTF Liebherr Ocksenhausen Duitsland
1995 FC Langweid Duitsland Borussia Düsseldorf Duitsland
1994 Rot-Weiss Klettham-Erding Duitsland VFB Lübeck Duitsland
1993

TUS Glane

kwartfin: Wes R.Scheemda

Duitsland

Nederland

TTC Jülich Duitsland
1992 Tempo-Team Nederland VFB Lübeck Duitsland
1991 TSG Dülmen West-Duitsland BTK Falkenberg Zweden
1990 BSE Boedapest Hongarije TTC Jülich Simex West-Duitsland
1989

BSE Boedapest

kwartfin: Tempo-Team

Hongarije

Nederland

ATSV Saarbrücken West-Duitsland
1988 BSE Boedapest Hongarije

UTT Levallois

halve fin: L. en T.

 

Nederland

1987 BSE Boedapest
kwartfin: Koningslust

Hongarije

Nederland

Borussia Düsseldorf West-Duitsland
1986 Avanti Nederland Trinite Sport Nice Frankrijk
1985 BSE Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1984 BSE Boedapest Hongarije TT St.Elpidio Italië
1983 BSE Boedapest Hongarije BVSC Boedapest Hongarije
1982 BSE Boedapest Hongarije ATSV Saarbrücken West-Duitsland
1981 DSC Kaiserberg West-Duitsland Spartak Subotica Joegoslavië
1980 Vitovice Ostrava Tsjechosl. SSV Heinzelmann Reutlingen West-Duitsland
1979 Weiss-Rot-Weiss Kleve West-Duitsland BVSC Boedapest Hongarije
1978 Mladost Zagreb
finale: Delta Lloyd

Joegoslavië

Nederland

BVSC Boedapest Hongarije
1977 Sparta Praag Tsjechosl. Spartak Subotica Joegoslavië
1976 Weiss-Rot-Weisse Kleve
finale: Delta Lloyd

West-Duitsland

Nederland

Spartacus Boedapest Hongarije
1975 31. Épitök Boedapest Hongarije BVSC Boedapest Hongarije
1974 FTC Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1973 FTC Boedapest Hongarije BVSC Boedapest Hongarije
1972 FTC Boedapest Hongarije GSTK Zagreb Joegoslavië
1971 DSC Kaiserberg West-Duitsland VZKG Ostrava Tsjechosl.
1970 31. Épitök Boedapest Hongarije GSTK Zagreb Joegoslavië
1969 31. Épitök Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1968 31. Épitök Boedapest Hongarije Stadion Praag Tsjechosl.
1967 Lokomotiva Raca Bratislava Tsjechosl. Sparta Praag Tsjechosl.
1966 SSV Freiburg West-Duitsland Slavia Praag Tsjechosl.
1965           –       – Sportbund Stuttgart West-Duitsland