In het najaar starten weer nieuwe opleidingen bij de NTTB. Wil je als trainer een opleiding volgen, of scheidsrechter worden, of toernooileider? Dat kan!
Scheidsrechter 3
De opleiding Scheidsrechter 3 is al ingepland. In twee dagen, op 26 augustus en 2 september, wordt je opgeleid tot SR3 en kan je zowel zelfstandig als in de rol van assistent aan de slag. Kijk hier voor meer informatie.
Tafeltennistrainer 2 en 3
Twee trainersopleidingen staan in de planning. Een opleiding op niveau 2 die start in het najaar in het Oosten van het land. Meld je aan via het formulier als je hierin interesse hebt, dan houden we je op de hoogte van de planning en de locatie. Kijk hier voor meer informatie.
In Limburg zal een Tafeltennistrainer 3 opleiding starten. Hiervoor kan je je eveneens aanmelden.
Het je wel interesse in een TT2 of TT3 maar niet in het Oosten of Limburg, meld je aan! Bij voldoende interesse organiseren we een opleiding bij jou in de buurt. Kijk hier voor meer informatie.
Toernooileider 2, 3 en 4
De opleiding Toernooileider 2 kan je op elk moment, in je eigen tempo, online volgen. Kijk hier voor meer informatie en aanmelden.
Op dit moment zijn er nog geen opleidingen voor Toernooileider 3 en 4 gepland, maar bij voldoende belangstelling kunnen we deze organiseren. Kijk hier voor informatie en aanmelden:
www.nttb.nl/opleidingen/toernooileiders/toernooileider-3/
www.nttb.nl/opleidingen/toernooileiders/toernooileider-4/