Scheidsrechter 3 Opleiding
De cursus bestaat uit een theorie-dag op zaterdag 26 augustus 2023 in Nieuwegein en een praktijk-dag op zaterdag 2 september 2023 tijdens “de Masters” in Wageningen. De cursusleider en docent voor de theorie is Cor Smalheer. Piet van Egmond, oud nationaal en internationaal scheidsrechter, ondersteunt de opleiding en met vragen kun je ook bij hem terecht.
Aanmelden voor deze cursus kan via https://www.nttb.nl/formulier-scheidsrechter-3/
Adres voor de theorie-dag
Bondsbureau NTTB
Kelvinbaan 48, 3439 MT Nieuwegein
Adres voor de praktijk-dag
Sportcomplex Het Binnenveld
Marijkeweg 23, 6709 PE Wageningen
Kennis van de spelregels kun je alvast opdoen via deze pagina: Spelregels.
Een SR3 is in staat om (alleen) op te treden als scheidsrechter in de landelijke eerste divisie. In het volgende tafeltennis seizoen 2023/2024 zullen de 1e t/m de 3e divisie senioren hun wedstrijden spelen op 2 tafels tegelijk.
Het programma Theorie-dag:
Zaterdag 26 augustus 2023:
09:30 uur Binnenkomst deelnemers Bondsbureau Nieuwegein;
10:00 uur Aanvang cursus;
12:30-13.00 uur Lunchpauze; zelf zorgen voor een lunchpakket. Koffie en thee is voorradig en gratis;
15:00 uur Einde cursus (of zoveel eerder als mogelijk);
16:00 uur Theoretisch examen;
17:00 uur Einde theoretisch examen.
Als je voor de theorie geslaagd bent, ontvangen je verdere informatie over de Praktijk-dag.
Een voorwaarde voor deze cursus is het behalen van je spelregelbewijs. (SR1). Mocht je nog niet in het bezit zijn van het spelregelbewijs is de link waarmee je je kunt aanmelden:
Spelregelbewijs (SR1). Na de aanmelding ontvang je de inloggegevens.
