fbpx
Selecteer een pagina

Rabo ClubSupport biedt verenigingen die lid zijn van de Nederlandse Tafeltennisbond gratis de kans om zich meer te verdiepen in het genereren van geld. Dit doet zij in de vorm van een masterclass. De deelnemende clubs worden in staat gesteld om daadwerkelijk aan de slag te gaan op dit thema. Is dit voor jouw vereniging interessant? Lees dan gauw verder.

Tijdens deze masterclass leren verenigingen hoe zij met minder moeite meer inkomsten kunnen generen voor de ontwikkeling van hun club. De deelnemers worden meegenomen in de kansen die hun club heeft op dit gebied. Denk hierbij aan slimmere sponsoring of crowdfunding en hoe zij dat kunnen aanpakken. De deelnemers krijgen ook advies over de manier waarop zij bedrijven voor hun vereniging kunnen interesseren. Met name de drijfveren, van zowel de club als de betreffende bedrijven die daarbij kunnen worden gebruikt, komen aan bod.

De masterclass bestaat uit 3 gezamenlijke bijeenkomsten met een klein aantal verenigingen. Clubs leren hierdoor van elkaar, terwijl er ook ruimte is om in te zoomen op de specifieke situatie van elke club. De bijeenkomsten zijn zeer interessant voor de groep: bestuurders, sponsorcommissies en andere vrijwilligers die betrokken zijn bij het genereren van geld voor de club. Tevens staat deze masterclass ook open voor verenigingen die geen Raborekening hebben.

Praktische informatie:

  • Aantal bijeenkomsten: 3 gezamenlijke online bijeenkomsten.
  • Looptijd: 12 weken met begin op 9 december van 20.00 tot 21.30 uur.
  • Aantal deelnemers en hoe aanmelden: Maximaal 8 verenigingen, 2 of 3 deelnemers per vereniging. Dit laatste is gewenst omdat commitment en slagkracht binnen de deelnemende verenigingen van belang is.

Aanmelden kan via onderstaande button. Mocht het maximale deelnemersaantal bereikt zijn, dan gaan we samen met Rabo ClubSupport op zoek naar een nieuw startmoment voor een volgende groep.

Aanmelden

Wel interesse, maar geen mogelijkheid om deze masterclass bij te wonen? 

Laat het ons weten (Ineke de Graaf, graaf@tafeltennis.nl). Bij voldoende belangstelling organiseren we nog een Masterclass Geld Genereren.

Wil je wel meer weten over geld genereren, maar is een masterclass nog een stap te ver? Rabo ClubSupport biedt tussen 18 en 28 november 30 inspirerende workshops aan over verschillende thema’s, waaronder geld genereren. Meer informatie volgt nog.

Masterclass Vrijwilligersmanagement

Recent hebben we een masterclass georganiseerd op het thema vrijwilligersmanagement. Deze masterclass bestond uit twee fysieke bijeenkomsten en de mogelijkheid voor twee contactmomenten met de docent om in te gaan op de situatie bij de club. Uit een terugblik met de deelnemers kwamen de volgende (hoogte)punten:

– Heb je vragen over vrijwilligersmanagement binnen je vereniging? Doe dan mee aan zo’n masterclass.

– Naast wat theorie en de contacten met de docenten was de uitwisseling met andere clubs, ook van andere sporten, heel leuk.

– Er werd open gesproken en er was veel interactie.

– Nog 4 tips: “ga gewoon doen”, “doe alles met een lach”, “blijf communiceren” en “durf los te laten en te vertrouwen”.