Kalender

08 jul - 09 jul Toernooien
Jeugdcup
02 sep - 03 sep Toernooien
Herder Open Zeeuwse 2017
09 sep Toernooien
Tweede Teamtoernooi TTV The Back Hands
10 sep - 17 sep Paratafeltennis
Recreatief Para Tafeltennistoernooi, LGSV, Veghel
10 sep Paratafeltennis
Jolanda Paardekam Classic
11 sep - 16 sep Competitie
Competitie senioren
16 sep Competitie
Competitie jeugd
17 sep - 29 okt Toernooien
Kwalificatieronde voorrondes Nationale Jeugd Meerkampen
18 sep - 23 sep Competitie
Competitie senioren
23 sep Competitie
Competitie jeugd
24 sep Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
25 sep - 30 sep Competitie
Competitie senioren
30 sep Competitie
Competitie jeugd
01 okt Toernooien
Eerste ronde voorrondes Nationale Jeugd Meerkampen
01 okt Paratafeltennis
RRT wedstrijden paratafeltennis
02 okt - 07 okt Competitie
Competitie senioren
07 okt Competitie
Competitie jeugd
14 okt Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
14 okt Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
15 okt Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
16 okt - 21 okt Competitie
Competitie senioren
20 okt Masters
Jeugdmasters
21 okt - 22 okt Masters
Masters
22 okt Toernooien
Open Boxtelse Kampioenschappen 2017
23 okt - 28 okt Competitie
Competitie senioren
28 okt Competitie
Competitie jeugd
29 okt Toernooien
Finales voorrondes Nationale Jeugd Meerkampen
30 okt - 04 nov Competitie
Competitie senioren
04 nov Competitie
Competitie jeugd
06 nov - 11 nov Competitie
Competitie senioren
11 nov Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
12 nov Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
18 nov Competitie
Competitie jeugd
19 nov Toernooien
NTTB Beker 1e ronde
20 nov - 25 nov Competitie
Competitie senioren
25 nov Competitie
Competitie jeugd
26 nov Toernooien
TTV Smash 73/YOB organiseert Open Udense 2017
26 nov Toernooien
NSM C/E/G 1e ronde
NSM
26 nov Toernooien
Para ranglijsttoernooi
27 nov - 02 dec Competitie
Competitie senioren
02 dec Competitie
Competitie jeugd
09 dec Competitie
Competitie jeugd
16 dec Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
17 dec Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
17 dec Toernooien
NSM C/E/G 2de ronde
NSM
06 jan Toernooien
Back Hands Toernooi jeugd
07 jan Toernooien
Back Hands Toernooi senioren
20 jan Toernooien
NK C/D
21 jan Toernooien
NK B
21 jan Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
28 jan Toernooien
NSM C/E/G halve finale
NSM
04 feb Paratafeltennis
RRT wedstrijden paratafeltennis
04 feb Toernooien
NJM halve finale
NJM
17 feb Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
03 Mar - 04 Mar NK Tafeltennis
NK Tafeltennis
03 Mar Toernooien
Jeugdklassentoernooi
17 Mar Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
18 Mar Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
25 Mar Toernooien
Ranglijstfinale
25 Mar Toernooien
NSM C/E/G Finale
NSM
08 apr Paratafeltennis
RRT wedstrijden paratafeltennis
08 apr Toernooien
NK Veteranen
22 apr Toernooien
NSM B/D/F 1e ronde
NSM
28 apr Toernooien
NJK B
NJK
29 apr Toernooien
NJK A
NJK
13 mei Toernooien
NSM B/D/F 2e ronde
NSM
02 jun - 03 jun Toernooien
NJM Finale
NJM
09 jun Toernooien
B-kwalificatietoernooi