09 februari 2017

Verplaatste wedstrijden t/m 9 februari

​Onderstaand de verplaatste wedstrijden t/m 9 februari:
 
Voorjaarscompetitie 2017 - Senioren TOP klasse

10103   ZA  28 jan  15:00   Docos-wolkyshop.nl 1     - Gorkum 1               
10110   ZA  11 feb  15:00   Docos-wolkyshop.nl 1     - Taveri 1               
10113   ZA  18 feb  15:00   Docos-wolkyshop.nl 1     - Rijnsoever 1           
10127   ZA  18 mrt  15:00   Docos-wolkyshop.nl 1     - Alexandria '66 3       
10406   DI  07 feb  20:00   De Sprint 1              - Vriendenschaar 4       
10409   DO  09 feb  20:00   Taveba 1                 - Vriendenschaar 4       
10417   DO  23 feb  20:00   Taveba 1                 - DHC 2                  
10420   DO  23 feb  20:00   Salamanders 4            - De Sprint 1            
10425   ZA  18 mrt  15:30   Taveba 1                 - De Sprint 1            
10701   DO  26 jan  20:00   Shot '65 2               - DHC 1                  
10707   DI  21 feb  20:00   HTTV-070 1               - Shot '65 2             
10709   DO  16 feb  20:00   Shot '65 2               - Pecos 5                
11104   VR  17 mrt  20:00   Combat 1                 - NTTC 1                 
11106   VR  03 mrt  20:00   HTTV-070 2               - VVV 4                  
11119   DO  02 feb  20:00   NTTC 1                   - Combat 1               
11129   VR  03 mrt  20:00   Avanti 7                 - Combat 1               
11204   MA  13 mrt  20:00   Taveba 2                 - Drivers 1              
11219   VR  03 feb  20:00   Drivers 1                - Taveba 2               
11306   ZA  04 feb  16:00   De Treffers (R) 2        - Avanti 8               
11408   VR  03 mrt  20:00   TOG 1                    - Gorkum 2               
11418   MA  27 feb  19:45   Tavenu 1                 - TOG 1                  
11502   VR  03 mrt  20:00   Vriendenschaar 5         - Taverzo 4              
11504   VR  03 mrt  20:00   Alexandria '66 5         - Shot '65 3             
11508   VR  10 feb  20:00   Avanti 6                 - Papendrecht 2          
11509   ZA  18 feb  15:00   Taverzo 4                - Alexandria '66 5       
11510   VR  17 feb  20:00   Avanti 6                 - Shot '65 3             
11804   MA  06 feb  20:00   Rijnsoever 2             - De Treffers (R) 4      
11905   MA  13 mrt  20:15   Trefpunt 1               - Tavernie 1             
11911   MA  27 mrt  20:15   Trefpunt 1               - Dordrecht 1            
11912   DO  16 feb  19:45   Tavernie 1               - Alexandria '66 6       
11920   WO  01 feb  19:45   Tavernie 1               - Trefpunt 1             
11926   VR  17 feb  20:15   Dordrecht 1              - Trefpunt 1             
12001   DO  16 feb  20:00   Xerxes 2                 - Taverzo 6              
12003   VR  10 mrt  20:00   De Treffers (R) 3        - VVV 5                  
12018   VR  03 mrt  20:15   VVV 5                    - De Treffers (R) 3      
12110   MA  06 mrt  20:00   NS Rotterdam 1           - Papendrecht 3          
12203   VR  10 mrt  20:00   TOP 1                    - DHC 3                  
12218   VR  27 jan  20:00   DHC 3                    - TOP 1             

Voorjaarscompetitie 2017 - Noord

30105   VR  03 mrt  20:15   VVV 6                    - Salamanders 6          
30109   DO  23 feb  20:00   SVN 2                    - Avanti 9               
30121   DO  16 mrt  20:15   Taverzo 9                - SVN 2                  
30203   DI  28 feb  20:00   Pijnacker 1              - DOING 2                
30317   VR  10 mrt  20:00   De Treffers (R) 6        - TOV 1                  
31202   VR  10 mrt  20:00   De Treffers (R) 8        - Salamanders 9          
31217   VR  27 jan  20:00   Salamanders 9            - De Treffers (R) 8      
31401   DO  02 feb  20:15   Phoenix 5                - Reflex VS 1            
32205   VR  17 mrt  20:00   DHC 8                    - De Treffers (R) 9      
32220   VR  03 feb  20:00   De Treffers (R) 9        - DHC 8                  
32301   VR  10 mrt  20:00   De Treffers (R) 10       - Play Fair 4            
32304   VR  17 mrt  20:00   DHC 7                    - De Treffers (R) 10     
32316   VR  27 jan  20:00   Play Fair 4              - De Treffers (R) 10     
32319   VR  03 feb  20:00   De Treffers (R) 10       - DHC 7                  
32321   DI  14 mrt  20:00   ATTC Evo-Repro 5         - Panta Rhei 1           
32521   MA  27 feb  19:45   Sassem 5                 - Taverzo 14             
33306   DO  16 feb  20:00   Spinmill 3               - Pijnacker 3            
33311   VR  03 mrt  20:00   De Treffers (R) 11       - Spinmill 3             

    

Voorjaarscompetitie 2017 - Zuid

20108   DO  02 mrt  20:00   NN Rotterdam 2           - De Treffers (M) 1      
20110   MA  27 feb  20:00   NN Rotterdam 2           - De Sprint 4            
20120   DO  16 mrt  20:15   TOGB 4                   - De Treffers (M) 1      
20122   VR  03 mrt  20:15   TOGB 4                   - De Sprint 4            
20312   DO  06 apr  20:15   TOGB 5                   - Xerxes 3               
20315   DO  23 mrt  20:15   TOGB 5                   - NN Rotterdam 1         
20501   DI  28 feb  20:00   Smash KC 1               - NTTC 2                 
20606   DO  02 feb  20:15   Dordrecht 2              - Xerxes 4               
20621   DO  02 mrt  20:00   Xerxes 4                 - Dordrecht 2            
20710   DO  16 feb  20:00   Papendrecht 5            - Drivers 2              
20716   VR  03 mrt  20:00   Gorkum 4                 - Drivers 2              
20821   MA  27 feb  20:15   Germinal 2               - Sliedrecht Sprt 3      
21011   DI  28 feb  20:00   OTTV 2                   - Vriendenschaar 9       
21101   DI  28 feb  20:00   OTTV 3                   - PITT 75 5              
21102   VR  10 feb  20:00   Vriendenschaar 10        - Xerxes 5               
21309   VR  24 mrt  20:15   Dordrecht 3              - Tavernie 3             
21318   DO  09 mrt  19:45   Tavernie 3               - Papendrecht 7          
21324   DO  09 feb  19:45   Tavernie 3               - Dordrecht 3            
21409   VR  03 mrt  20:00   MTTV 1                   - Tavernie 2             
21418   DO  09 mrt  19:45   Tavernie 2               - VCS 2                  
21705   MA  27 feb  19:45   Atlantic 1               - Scyedam 5              
21902   MA  27 mrt  20:00   NTTC 3                   - SIOK 5                 
22102   DI  07 mrt  20:00   HTV 1                    - MTTV 3                 
22108   WO  22 mrt  19:45   Tavernie 4               - Merwestad 2            
22110   DO  16 feb  19:45   Tavernie 4               - TaLaNi 4               
22113   DO  06 apr  20:00   TaLaNi 4                 - MTTV 3                 
22117   VR  27 jan  20:00   MTTV 3                   - HTV 1                  
22121   DO  16 mrt  19:45   Tavernie 4               - MTTV 3                 
22123   DI  28 feb  19:30   Merwestad 2              - Tavernie 4             
22128   VR  24 feb  20:00   MTTV 3                   - TaLaNi 4               
22308   MA  27 feb  20:00   Hagero 1                 - De Sprint 7            
22402   DO  02 mrt  20:00   Reeuwijk 6               - Vriendenschaar 12      
22406   DI  28 feb  20:00   Vriendenschaar 12        - TTVN Nieuwkoop 2       
22503   DI  07 mrt  19:30   Merwestad 4              - Papendrecht 10         
22518   DO  26 jan  20:00   Papendrecht 10           - Merwestad 4            

Voorjaarscompetitie 2017 - Duo competitie

61202   WO  25 jan  20:00   Vriendenschaar 2         - Vriendenschaar 3       
61401   DO  02 mrt  20:15   Taverzo 2                - Salamanders 1          
61404   MA  27 feb  20:00   TTVN Nieuwkoop 1         - Taverzo 2              
61504   DO  02 feb  20:15   Taveri 2                 - Alexandria '66 3       
61520   VR  03 mrt  20:15   Dordrecht 3              - Twenty-one Up 1        
61606   DO  16 feb  20:00   SVN 1                    - Reflex (L) 1           
61717   DI  14 mrt  20:15   Taverzo 3                - Scyedam 1              
61803   DO  16 mrt  20:15   Taveri 3                 - De Repelaer 1          
61809   DO  23 mrt  20:00   De Treffers (M) 2        - De Repelaer 1          
61811   MA  27 feb  20:00   Tavenu 1                 - De Treffers (M) 2      
61812   DI  07 mrt  20:00   TTVA 1                   - De Repelaer 1          
61824   VR  10 feb  20:15   De Repelaer 1            - De Treffers (M) 2      
61903   DI  28 feb  20:00   Smash KC 1               - Alexandria '66 5       
62103   MA  27 feb  20:00   Hellevoets Eff 1         - Alexandria '66 7       
62105   VR  03 feb  20:30   De Beer 1                - De Treffers (M) 3      
62108   DI  07 feb  20:00   Hellevoets Eff 1         - De Beer 1              
62201   DI  17 jan  20:00   De Sprint 2              - Alexandria '66 4       
62206   DI  28 feb  20:00   Pingwins 4               - NN Rotterdam 2         
62220   DI  14 mrt  20:00   Overschie 1              - Alexandria '66 4       
62302   MA  03 apr  20:00   Zoeterwoude 1            - SIOK 1                 
62304   WO  01 mrt  20:00   Pingwins 3               - ATTC Evo-Repro 1       
62305   MA  06 feb  20:15   Kioti 1                  - Zoeterwoude 1          
62309   DO  02 mrt  20:00   SIOK 1                   - Pingwins 3             
62501   VR  07 apr  20:00   TOG 3                    - Sorry 2                
62526   MA  27 mrt  20:00   Taveba 4                 - Sorry 2                
62528   MA  03 apr  20:00   Taveba 4                 - TOG 3                  
62601   VR  10 mrt  20:00   Gorkum 1                 - TaLaNi 2               
62605   DO  16 mrt  20:00   TaLaNi 2                 - Serve 71 1             
62607   VR  24 mrt  20:00   Gorkum 1                 - Serve 71 1             
62608   MA  20 mrt  20:00   Taveba 5                 - TaLaNi 2               
62611   DO  30 mrt  20:00   TaLaNi 2                 - Shot '65 3             
62614   VR  07 apr  20:00   Combat 2                 - TaLaNi 2               
62616   DO  26 jan  20:00   TaLaNi 2                 - Gorkum 1               
62620   WO  01 feb  20:00   Serve 71 1               - TaLaNi 2               
62621   MA  13 mrt  20:00   Taveba 5                 - Shot '65 3             
62622   WO  08 feb  20:00   Serve 71 1               - Gorkum 1               
62623   DO  09 feb  20:00   TaLaNi 2                 - Taveba 5               
62626   DO  16 feb  20:00   Shot '65 3               - TaLaNi 2               
62629   DO  23 feb  20:00   TaLaNi 2                 - Combat 2               
62630   MA  03 apr  20:00   Taveba 5                 - Serve 71 1             
62701   WO  01 mrt  20:15   Dordrecht 5              - Drivers 1              
62801   VR  03 mrt  20:00   Flamingo's 3             - Alexandria '66 8       
62804   MA  27 feb  20:00   Kwiek 2                  - Flamingo's 3           
62809   DO  02 mrt  20:00   Shot '65 2               - Kwiek 2                
62906   DO  16 mrt  20:15   Scyedam 2                - TOG 2                  
62921   VR  03 feb  20:00   TOG 2                    - Scyedam 2              
63111   VR  03 mrt  20:00   RTC 1                    - Reflex (L) 3           
63208   DI  07 feb  20:00   DHC 2                    - Reflex (L) 2           
63219   VR  03 mrt  20:00   Avanti 1                 - Pijnacker 2            
63604   WO  01 mrt  20:00   Pingwins 5               - Taverzo 6              
63909   VR  03 mrt  20:00   Scylla 3                 - Avanti 2               
64114   VR  24 feb  20:15   TOGB 4                   - NTTC 2                 
64302   VR  03 mrt  20:15   Dordrecht 9              - De Repelaer 3          
64309   VR  24 feb  20:30   De Repelaer 3            - Oude Tonge 1           
64312   VR  17 feb  20:15   Dordrecht 9              - Oude Tonge 1           
64420   MA  13 mrt  20:00   Taveba 7                 - Xerxes 1               
64422   MA  20 mrt  20:00   Taveba 7                 - NTTC 1                 
64501   WO  08 mrt  20:15   Dordrecht 7              - Taveri 5               
64504   DI  28 feb  20:15   Nileta 1                 - Dordrecht 7            
64516   DO  26 jan  20:00   Taveri 5                 - Dordrecht 7            
64519   WO  12 apr  20:15   Dordrecht 7              - Nileta 1               
64612   DI  07 feb  20:00   Alexandria '66 12        - Sorry 5                
64802   VR  03 mrt  20:00   Vriendenschaar 5         - NS Rotterdam 1         
64805   DO  02 mrt  20:15   Scyedam 4                - Vriendenschaar 5       
64901   WO  01 mrt  20:00   Alexandria '66 15        - Twenty-one Up 5        
64917   WO  01 mrt  20:00   Diveko 1                 - Het Centrum 2          
65001   MA  27 feb  20:15   Scyedam 6                - Het Centrum 3          
65102   DI  28 feb  20:15   Nileta 3                 - Tavenu 6               
65106   MA  27 feb  20:00   Tavenu 6                 - Sorry 7                
65204   MA  20 feb  20:00   Kwiek 4                  - Taverzo 15             
65301   MA  06 mrt  20:00   Hellevoets Eff 2         - OTTV 1                 
65305   DI  21 feb  20:15   OTTV 1                   - Smashing Maasl. 2      
65308   DI  07 feb  20:00   Alexandria '66 13        - OTTV 1                 
65316   DI  28 feb  20:15   OTTV 1                   - Hellevoets Eff 2       
65324   MA  20 mrt  20:00   Taveba 9                 - Scyedam 7              
65327   MA  27 mrt  20:00   Taveba 9                 - Smashing Maasl. 2      
65402   MA  30 jan  20:15   Korendijk 4              - Serve 71 3             
65502   DI  11 apr  20:00   Sorry 8                  - Smashing Maasl. 1      
65512   DI  28 feb  20:00   Sorry 8                  - Scyedam 8              
65513   VR  07 apr  20:00   De Sprint 3              - Smashing Maasl. 1      
65528   DO  23 feb  20:15   Smashing Maasl. 1        - De Sprint 3            
65724   DI  07 feb  20:00   ATTC Evo-Repro 6         - DVC 2                  
65803   VR  03 mrt  20:00   Smash (M) 5              - Pingwins 6             
65909   VR  17 feb  20:15   VVV 7                    - ATTC Evo-Repro 7       
65927   DI  28 mrt  20:00   ATTC Evo-Repro 7         - Play Fair 5            
66009   DI  07 feb  20:00   Play Fair 6              - TOV 4                  
66104   MA  27 feb  20:00   ATTC Evo-Repro 5         - Salamanders 11         
66118   MA  13 mrt  20:00   ATTC Evo-Repro 5         - Smash (M) 6            
66203   DO  02 mrt  20:00   Docos-wolkyshop.nl 11    - Pa Duy 1               
66208   VR  10 feb  20:00   Docos-wolkyshop.nl 11    - Pijnacker 4            
66326   MA  27 mrt  20:00   Taveba 11                - De Sprint 5            
66328   MA  03 apr  20:00   Taveba 11                - Serve 71 4             
66330   MA  06 mrt  20:00   Hellevoets Eff 3         - Tavenu 8               
66509   MA  06 feb  20:00   NTTC 5                   - TOP 2                  
66701   DO  16 feb  20:00   SVN 5                    - Taverzo 18             
66706   WO  01 mrt  20:00   Alexandria '66 16        - NN Rotterdam 7         
66709   VR  17 feb  20:00   Alexandria '66 16        - SIOK 4                 
66815   DO  06 apr  20:00   Spinmill 1               - S '70 4                
67207   DO  02 mrt  20:15   VVV 11                   - ISV GOUDA 3            
67306   VR  03 mrt  20:00   NTTC 6                   - Scyedam 10             
67401   VR  17 feb  20:15   Bernisse '80 3           - Dordrecht 13           
67424   MA  20 mrt  20:00   Taveba 12                - Dordrecht 14           
67427   MA  27 mrt  20:00   Taveba 12                - DFC 5                  
67504   DI  07 feb  20:00   ATTC Evo-Repro 9         - VVV 12                 

Voorjaarscompetitie 2017 - Jeugd

70206   ZA  11 feb  10:00   TOGB 2                   - Taverzo 2              
70313   ZA  18 mrt  09:00   TOGB 4                   - Docos-wolkyshop.nl 2   
70315   ZA  18 mrt  15:30   Taveba 3                 - Kwiek 1                
70402   VR  10 feb  18:00   Salamanders 2            - Papendrecht 1          
70519   ZA  25 feb  13:00   Spinmill 2               - Rijnsoever 2           
71115   ZA  18 mrt  15:30   Taveba 4                 - Kwiek 2                
71215   ZA  18 mrt  15:30   Taveba 5                 - TOP 1                  
71401   ZA  25 mrt  14:00   SETT 2                   - VVV 8                  
71415   ZA  18 mrt  09:00   TOGB 6                   - Taverzo 9              
71416   ZA  28 jan  11:00   VVV 8                    - SETT 2                 
71506   ZA  11 feb  10:00   TOGB 5                   - Sliedrecht Sprt 1      
71605   ZA  11 feb  10:00   TOGB 7                   - Avanti 2               
72019   ZA  25 feb  13:00   Spinmill 3               - De Treffers (R) 4      
72102   ZA  04 feb  10:30   Avanti 3                 - Overschie 1            
72315   ZA  18 mrt  09:00   TOGB 8                   - Sliedrecht Sprt 3