15 januari 2018

Uitreiking SPP, winnaar Stefan Groenheide

(Foto's Hans van Haren: Stefan Groenheide)

De Superprestige Prijs is een persoonlijke prijs voor seniorleden die veel aan afdelingstoernooien meedoen en daarin ook meedoen om de prijzen (1e - 4e plaats). Gedurende het jaar worden de resultatan van de toernooien opgeteld en in een eindstand verwerkt waardoor uiteindelijk 3 (soms 4 bij gelijke eindstand) prijswinnaars overblijven.

Koploper Stefan Groenheide (D. licentie) zette in het laatste toernooi van deze reeks de kroon op zijn werk, om ook het DHC licentietoernooi op zijn naam te schrijven. Weliswaar werd hij 2e in zijn poule in de gecombineerde D/E klasse achter Mo El Saadi ((E. licentie (materiaalspeler van DHC)), maar in de kruisfinale en finale rekende hij af met Johan Vliegenthart (Rijnsoever) en Jan Willen Ekema (Xerxes). Het aantal deelnemers aan het toernooi van DHC was 45.
Er werd gespeeld in 4 zeskampen en 3 zevenkampen. Succes voor de organiserend vereniging DHC was er in de E. licentieklasse (Mo El Saadi) en in de G. licentieklasse met een compleet DHC podium met 3 nieuwe talenten, die slechts kort op de vereniging zitten.
Volgens de organisatie (o.a. Martijn van Laar) is alles goed verlopen en heeft eenieder voldoende gespeeld en werd alles conform de geplande eindtijd afgewerkt.

De winnaars waren:
D. licentie; Stefan Groenheide (Smash M)
E. licentie; Mo El Saadi  (DHC)
F. licentie; Andreas Barilaro (HTTV-070)
G. licentie; Vidhvati Viswanathar (DHC)
H. licentie; Jan Verhaaren (Phoenix)

De uitreiking van de Geldprijzen en Oorkondes van de reeks SPP 2017 aan de 4 prijswinnaars
(Stefan Groenheide, Manfred Vastenburg, Matthijs Kralt en Jordy Versluis)
zal plaatsvinden op de ZHK 2018 op 14 januari 2018 in De Lier.

De Eindstand van de SPP 2018 is als volgt;

1e plaats; 13 punten.
Stefan Groenheide (Smash M)

2e plaats; 10 punten.
Matthijs Kralt (Rijnsoever)
Manfred Vastenburg (Docos)
Jordy Versluis (Dordrecht)

   

5e plaats: 9 punten.
Matthijs Apperloo (Docos)
Jeroen Vreugdenhil (SVN)
Clement de Rooij (Nat. Ned.)
John Smidt (Alexandria)
Jan van Tilburg (Scyedam)

10e plaats; 8 punten.
Krijn Rodenburg (SVN)
Edwin van der Zijden (Tavenu)
Mo El Saadi (DHC)
Beniamino Rosamilia (21-Up)
Frank Bezoen (Taverzo)
Aron Rijsdorp (Pecos)
Teus de Graaf (ATTC Evo-Repro)
Peter van de Leur (Phoenix)
Rene Waterreus (Pecos)

19e plaats; 7 punten.
Jasper Zoet (De Treffers R)
Marco Segers (Vriendenschaar)
Kevin Waalboer (Dordrecht)
Colin Schram (Dordrecht)
Sjors van Dongen (SVN)
Silvan Naaktgeboren (Tavenu)
Ellen van Duivenbode (Rijnsoever)
Roy Rombout (SVN)

De overige 425 deelnemers aan de licentietoernooien hebben 6 punten of minder.
De spelers/sters waren afkomstig van 53 verenigingen van de afdeling West.