08 oktober 2018

NJM in West zijn groot succes

Alle uitslagen staan op: nttb.toernooi.nl

Bij Alexandria hebben de beginners bij de meisjes welpen een erg leuke dag gehad.
In aparte poules speelden ze tegen louter beginners, en dat ging met veel plezier gepaard.

Alleen de besten van hen meetten zich uiteindelijk nog met de betere welpen en toen bleek dat er nog wel wat verschil was.
Ook bij de jongens welpen bleek het een goede zet. In Gouda speelden de beginners en vandaag de gevorderen.

De jongens junioren mogen op dit moment 5 spelers afvaardigen, in plaats van de oorspronkelijke 2 spelers.
Sinds dit jaar telt de ELO-ranglijst voor de aantallen landelijke plaatsen, en niet meer de jeugdranglijst.
Het blijkt dat in andere afdelingen de jongens junioren B veelal ook senioren competitie spelen.
Dit levert meestal veel ELO-punten op omdat de seniorcompetitie relatief hogere punten levert.
Het is dan ook zinvol voor 2e en 3e jaars junioren om ook in een seniorteam mee te gaan spelen voor meer punten.

Geplaatsten Jongens
Junioren (5): Victor Petit Dit de la Roche (Scylla), Hugo Develing (Scylla),
Oliver Beemer (HTTV-070), Jarmo Lanza (Taverzo), Benjamin Sluiter (Doing).

Kadetten (7): Rick Bakker (TOGB), Nico Leeuwenburg (Alexandria '66),
Sheng Zuurmond (Salamanders), Thomas Stallenberg (Scylla), Julian Kha (Gorkum),
Stephan Hoogeveen (De Treffers (R)), Vincent van der Velden (Taverzo).

Pupillen (6): Matthias Scheurwater (Gorkum), David Schury (HTTV-070), Ignazy Szczepaniak (Rijnsoever),
Roald van der Meijden (Vriendenschaar), Martijn Hogenboom (Avanti), Jeremy de Groot (ATTC Evo Repro).

Welpen (3): Ethan van der Velden (ATTC Evo Repro), Seppe Swerts (Scylla) en Jayce van den Berg (Taverzo)

Geplaatsten Meisjes
Junioren (4): Celine de Jong (Taveba), Lisa Mattheij en Mina Leeuwenburg (Alexandria '66),
Maaike Bakker (De Treffers (R))

Kadetten (2): Laura van der Werf (De Treffers (R)) , Lawin Amini (Overschie)

Pupillen (1): Merit Buijks (Play Fair)

Welpen (3): Ilse van Marwijk (Scylla), Sarah Mohamed (Taverzo), Evelyn Kha (Gorkum).

In elke klasse maken de (1e en mogeljik volgende) reserves kans op een selectie voor de landelijke ronde. Dus houd deze datum vrij.

Uiteraard zijn ook alle 15 A-spelers geplaatst voor de 1e landelijke ronde
op zondag 2 december in Topsportcentrum Almere, Pierre de Coubertinlaan 7).


Bij Alexandria is door een aantal dames een lekkere Italiaanse lunch gemaakt.
Jammer dat ik daar niet bij kon zijn :).

Maar ook bij Docos was de eet- en drankvoorziening prima!
Dank aan alle vrijwilligers.
Zonder hen kan zo'n toernooi niet worden georganiseerd.

NJM