03 februari 2019

Halve finales Nationale Jeugdmeerkampen: 18 spelers uit West naar finale

Op zondag 3 februari zijn de halve finales van de Jeugdmeerkampen gespeeld.

De meisjes welpen speelden bij De Treffers in Arnhem.
Vijf meisjes in West deden mee, en liefst 4 haalden de finale.
Ilse van Marwijk en Jitte de Klerk wonnen beiden hun poules.
Sarah Mohamed (2e) en Faya Vooijs (3e) plaatsten zich ook voor de finale.

De meisjes pupillen speelden vandaag niet en West had geen meisjes bij de kadetten.
Nyncke de Knegt en Ilse de Regt hadden zich op 2 december al voor de finale gekwalificeerd.

De overige klassen speelden in sporthal De Triangel in Nijmegen(-Lent).
Bij de meisjes junioren telden we 4 speelsters uit West, waarvan 3 van Taveba.
Hannah de Ruiter (2e) en Chanel Verschoor (3e) plaatsten zich met een 2e en 3e plek.
Chanel had daar een keurige 3-0 zege op de nummer 3 geplaatst voor nodig.

Joep Vis slaagde er met een 3e plaats in om de finale van de Jongens welpen te bereiken.
Twee van de 4 spelers in de jongens pupillen haalden de finale:
Yakup Yildizlar (1e) en Bjorn de Klerk (3e) speelden in dezelfde poule en een mooie wedstrijd tegen elkaar (foto).

Bij de jongens kadetten hadden we 6 sterke ijzers in het vuur, en 4 haalden de finale.
Nico Leeuwenburg verraste met poulewinst tegen Djen Bakx (2e).
Ook Remy Chambet-Weil won zijn poule verrassend met een mooie 5-setter tegen de nummer 1 van zijn poule.
En Rick Bakker werd op onderling resultaat 3e, maar dat was precies genoeg om door te mogen.

En bij de jongens junioren waren 5 spelers uit onze afdeling actief.
Poulewinnaars waren Gabrielius Camara en Elwin Huiden die beiden ongeslagen bleven.
Milo de Boer werd keurig 2e, waar Leroy Heemskerk (3e) de pech had dat er maar 2 spelers door mochten.


In totaal hebben zich dus 18 van de 29 spelers uit afdeling West geplaatst voor de finale.
Taverzo heeft daarin de grootste vertegenwoordiging: 5 Taverzo-spelers zijn dan actief.
Deze finale wordt op 8 en 9 juni in Panningen (Limburg) gespeeld.