15 april 2018

Dimitri Eerhard loopt in op Pepijn van der Hoeven in SPP 2018

Dimitri Eerhard (VVV) sluipt naderbij op de leider Pepijn van der Hoeven in de Super Prestige toernooien senioren van 2018.

Het 4e toernooi in de reeks van dit jaar was het Katwijk Open van de vereniging Rijnsoever.
Volgens Eline Rondaij is het toernooi weer vlekkeloos verlopen. Eenieder heeft weer voldoende gespeeld.
Aan het toernooi deden 51 deelnemers mee. Dit waren er wel wat minder dan de vorige editie.

De winnaars in de diverse klassen waren:
B. licentie; Stefan Tromer (Taverzo)
C. licentie; Jeroen Holten (Rijnsoever)
D. licentie; Kelvin Heemstra (Taverzo)
E. licentie; Francesco Ratti (Docos)
F. licentie; Timo Brookman (Docos)
G. licentie; Sidney van der Leij (Taverzo)
H. licentie; Luna Remery (Rijnsoever)

De volgende 2 toernooien in de Super Prestige reeks 2018 zijn;
21 mei 2018; Het Docos licentietoernooi in Leiden.
28 mei 2018; De Open Zwijndrechtse van de vereniging Shot ’65.

De nieuwe stand van de SPP 2018:

1e plaats. 12 punten
Pepijn van der Hoeven (HTTV-070)

2e plaats. 11 punten
Dimitri Eerhard (VVV)

3e plaats. 9 punten
Jeroen Vreugdenhil (SVN)
Kastriot Saracini (VVV)

5e plaats. 8 punten
Colin Lodder (Papendrecht)
Sandeep Nene (Pingwins)
Ronald Bosch (ATTC Evo-repro)
Andy Kemper (HTTV-070)

9e plaats. 7 punten
Esmee van Marwijk (Scylla)
Gerko van de Wateren (Taverzo)
Matthijs Kralt (Rijnsoever)
Marius Moll (De Treffers R)
John Smidt (Alexandria)
Arnold van Steijn (Sassem)

15e plaats. 6 punten
Dirk van Wijk (Merwestad)
Francesco Ratti (Docos)
Michelle van der Spek (Papendrecht)
Collin Schram (Dordrecht)
Rick Boek (Salamanders)
Arjan Nieuwlaat (Doing)
Ellen van Hoorn (Play Fair)
Willemien Kasteleyn (Alexandria)
Martijn van der Heide (Vriendenschaar)
Peter Liu (Alexandria)
Gabrielius Camera (Taverzo)
Priscilla Loesberg (Taverzo)
Eline Rondaij (Rijnsoever)
Tamara Bakker (Taverzo)
Job Verhoeven (VVV)
Tim de Jong (De Treffers R)

31e plaats. 5 punten
Pieter Rijnders (HTTV-070)
Pieter Wolters (’t Centrum)
Frank Luycks (VVV)
Jan Peter Leentfaar (DHC)
Sven Monshouwer (Taverzo)
Jos van Ruiten (De Treffers R)
Jordy Versluis (Dordrecht)
Sidney van der Leij (Taverzo)
Wouter Kalshoven (De Treffers R)

40e plaats. 4 punten
Theo de Boer (Taverzo)
Dylen van Dongen (HTTV-070)
Jacques Duis (Scylla)
Anika Mars (DHC)
Wout van der Zwet (De Treffers R)
Sebastiaan Meertens (Smash M)
Matthijs Windmeijer (Doing)
Sander Schenk (HTTV-070)
Frank de Jong (De Treffers R)
Stefan Groenheide (Smash M)
Raymond Blanken (ATTC Evro-repro)
Rick Ouwerkerk (Ta-La-Ni)
Sjaak Bouwmeester (De Treffers R)
Gijs van ’t Verlaat (Boomgaardshoek)
Jan Willem Los (Sassem)
Ruud de Vries (Alexandria)
Bernd Hoogenboom (De Treffers R)
Terry Legebeke (Vriendenschaar)
Guido Houwing (Papendrecht)
Shayna van de Vaart (Play Fair)
Samenda Schipper (DHC)
Rico Hoogenboom (De Treffers R)
Stefan Tromer (Taverzo)
Timo Brookman (Docos)
Jasper Zoet (De Treffers R)
Etienne Kramer (ATTC EVO-repro)

De overige 315 deelnemers hebben 3 punten of minder.