Kalender

29 aug Algemeen
Afdelingsbezoek Hoofdbestuur West
09 sep Toernooien
Klasse-Toernooi-Jeugd
17 sep Toernooien
NJM bij Vriendenschaar
24 sep Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
24 sep
OTC ttv Scyedam
01 okt Toernooien
Tijger toernooi (opstap)
08 okt Toernooien
Geuzenstad toernooi Sprint
08 okt Toernooien
NJM bij Docos
14 okt Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
14 okt Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
15 okt Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
20 okt Masters
Jeugdmasters
21 okt Toernooien
ELAR Toernooi Meerkerk
21 okt - 22 okt Masters
Masters
29 okt Toernooien
25e Alexandria Open Jeugd
05 nov Toernooien
Rijnsoever Senioren Toernooi
11 nov Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
12 nov Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
19 nov Toernooien
24e Alexandria Open Sen
19 nov Toernooien
NTTB Beker 1e ronde
26 nov Toernooien
Afdelingsontmoeting
26 nov Toernooien
Oppertoernooi TOGB (Jeugd)
26 nov Toernooien
Para ranglijsttoernooi
26 nov Toernooien
NSM C/E/G 1e ronde
NSM
16 dec Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
17 dec Toernooien
DHC Toernooi Senioren
17 dec Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
17 dec Toernooien
NSM C/E/G 2de ronde
NSM
23 dec Toernooien
Taveba Toernoooi Jeugd
23 dec Toernooien
1e SODAPOP TAVEBA Jeugdtoernooi
06 jan - 07 jan Toernooien
Taverzo Open (Senioren Jeugd)
20 jan Toernooien
Eurotoernooi 2018
20 jan Toernooien
NK C/D
21 jan Toernooien
NK B
21 jan Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
28 jan Toernooien
NSM C/E/G halve finale
NSM
04 feb Toernooien
NJM halve finale
NJM
10 feb Toernooien
Meisjestoernooi 2018
10 feb Toernooien
Doing AfdKamp beperking
17 feb Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
03 Mar - 04 Mar NK Tafeltennis
NK Tafeltennis
03 Mar Toernooien
Jeugdklassentoernooi
04 Mar Toernooien
Table Stars the Battle Scholen toernooi
11 Mar Toernooien
Tijger Toernooi (Opstap)
17 Mar Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
18 Mar Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
25 Mar Toernooien
NSM C/E/G Finale
NSM
25 Mar Toernooien
Ranglijstfinale
08 apr Toernooien
Katwijk Open
08 apr Toernooien
NK Veteranen
15 apr Toernooien
Sleutelstad Mixdubbel
21 apr Toernooien
Veteranen toernooi (doing)
22 apr Toernooien
NSM B/D/F 1e ronde
NSM
28 apr Toernooien
DHC Jeugd toernooi
28 apr Toernooien
NJK B
NJK
29 apr Toernooien
NJK A
NJK
12 mei Toernooien
Open Zwijndrechtse Jeugd
13 mei Toernooien
NSM B/D/F 2e ronde
NSM
18 mei Toernooien
Grootrijnlands Toernooi
21 mei Toernooien
Docos licentie toernooi (Sen)
25 mei Toernooien
Grootrijnlands Toernooi
26 mei Toernooien
Doing Integratie toernooi
26 mei Toernooien
Open Zwijndrechtse Senioren
27 mei Toernooien
Tijger Toernooi (Opstap)
01 jun Toernooien
Grootrijnlands Toernooi
02 jun - 03 jun Toernooien
NJM Finale
NJM
08 jun Toernooien
Grootrijnlands Toernooi
09 jun Toernooien
B-kwalificatietoernooi
15 jun Toernooien
Grootrijnlands Toernooi
22 jun Toernooien
Grootrijnlands Toernooi
07 jul Toernooien
2de Ultimate Oppertoernooi
07 jul - 08 jul Toernooien
NTTB Jeugdcup