Kalender

31 aug - 01 sep Toernooien
NK-B/C/D/E
22 sep Toernooien
OTC Scyedam
22 sep Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
29 sep - 13 okt NJM
NJM afdelingsronden
04 okt - 06 okt Toernooien
Europe Youth Top-10
12 okt Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
13 okt Toernooien
NSM-B/D/F 1e ronde
20 okt Toernooien
21-up Licentietoernooi
26 okt Toernooien
ELAR Toernooi
26 okt - 27 okt Toernooien
Masters
01 nov - 03 nov Toernooien
ITTF Dutch Open Para
02 nov Toernooien
Tavenu toernooi
09 nov Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
10 nov Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
17 nov Toernooien
Rijnsoever Ranking toernooi
24 nov Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
24 nov Toernooien
NSM-B/D/F halve finale
01 dec Toernooien
NJM kwartfinale
14 dec Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
15 dec Toernooien
DHC Seniorentoernooi
15 dec Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
15 dec Toernooien
NSM-B/D/F finale
04 jan Toernooien
Taverzo Open Jeugd
05 jan Toernooien
Taverzo Open Senioren
11 jan Toernooien
Zuid-Hollandse Kampioenschappen Jeugd
12 jan Toernooien
Zuid-Hollandse Kampioenschappen Senioren
18 jan Toernooien
Eurotoernooi Jeugd
18 jan Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
02 feb Toernooien
NJM halve finale
09 feb Toernooien
NSM-C/E/G 1e ronde
15 feb Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
16 feb Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
29 feb - 01 mrt Toernooien
NK-A
29 feb Toernooien
Jeugdklassentoernooi
14 mrt Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
15 mrt Toernooien
Tulpentoernooi
15 mrt Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
22 mrt Toernooien
NSM-C/E/G halve finale
28 mrt Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
29 mrt Toernooien
Katwijks Open - Tony's Edition
29 mrt Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
05 apr Toernooien
NK Veteranen
11 apr Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
19 apr Toernooien
Docos MixDubbel
19 apr Toernooien
NSM-C/E/G finale
02 mei Toernooien
DHC Jeugdtoernooi
02 mei Toernooien
Open Zwijndrechtse Senioren
09 mei - 10 mei Toernooien
NJK
15 mei - 19 jun Toernooien
Groot Rijnlandstoernooi
16 mei Toernooien
Open Zwijndrechtse Jeugd
17 mei Toernooien
Eredivisie finale (onder voorbehoud)
23 mei Toernooien
Integratietoernooi
01 jun Toernooien
Docos licentietoernooi
06 jun - 07 jun Toernooien
NJM finale
06 jun Toernooien
NK Paratafeltennis
13 jun Toernooien
B-Jeugdkwalificatietoernooi
04 jul - 05 jul Toernooien
NTTB Jeugdcup
14 jul Toernooien
Ultimate Oppertoernooi