EK teams

Winnaars

Jaar Plaats Dames Heren
2017 Luxemburg

Roemenië

3. Nederland

 

Duitsland

23. Nederland

 

2015 Jekaterinenburg

Duitsland

12. Nederland 

Oostenrijk

33. Nederland 

2014 Lissabon

Duitsland

6. Nederland

Portugal

36. Nederland

2013  Schwechat 

Duitsland 

12. Nederland

Duitsland 

geen Nederlandse deelname

2011 Gdansk Nederland

Duitsland

33. Nederland

2010 Ostrava Nederland

Duitsland

31. Nederland 

2009 Stuttgart  Nederland

Duitsland

33. Nederland 

2008 St.Petersburg Nederland

Duitsland

geen deelname Nederland

2007 Belgrado 

Hongarije 

8. Nederland

Duitsland

10. Nederland 

2005 Aarhus 

Roemenië

22. Nederland 

Denemarken 

24. Nederland

2003  Courmayeur 

Italië

26. Nederland 

Wit-Rusland

8. Nederland 

2002  Zagreb 

Roemenië

geen Nederlandse deelname 

Zweden

10. Nederland 

2000  Bremen 

Hongarije

12. Nederland 

Zweden

8. Nederland 

1998  Eindhoven 

Duitsland

7. Nederland 

Frankrijk

4. Nederland 

1996 Bratislava 

Duitsland

13. Nederland 

Zweden

10. Nederland 

1994 Birmingham 

Rusland

11. Nederland 

Frankrijk

10. Nederland 

1992  Stuutgart 

Roemenië

2. Nederland 

Zweden

5. Nederland 

1990  Göteborg 

Hongarije

4. Nederland 

Zweden

8. Nederland 

1988  Parijs 

Sovjet Unie

3. Nederland 

Zweden

11. Nederland 

1986  Praag 

Hongarije

8. Nederland 

Zweden

18. Nederland 

1984  Moskou 

Sovjet Unie

4. Nederland 

Frankrijk

15. Nederland 

1982 Boedapest

Hongarije

10. Nederland 

Hongarije

15. Nederland 

1980 Bern

Sovjet Unie 

14. Nederland

Zweden 

16. Nederland

1978 Duisburg

Hongarije 

11. Nederland

Hongarije 

12. Nederland

1976 Praag

Sovjet Unie 

9. Nederland

Joegoslavië 

14. Nederland

1974 Novi Sad

Sovjet Unie 

14. Nederland

Zweden 

12. Nederland

1972 Rotterdam

Hongarije

14. Nederland 

Zweden

12. Nederland 

1970 Moskou

Sovjet Unie 

15. Nederland

Zweden 

12. Nederland

1968 Lyon

West-Duitsland 

14. Nederland

Zweden

15. Nederland 

1966 Londen

Hongarije 

11. Nederland

Zweden 

14. Nederland

1964 Malmö

Engeland 

14. Nederland

Zweden

14. Nederland 

1962 Berlijn

West-Duitsland 

Nederland 4e in poule

Joegoslavië 

Nederland 3e in poule

1960 Zagreb

Hongarije

Nederland 5e in poule 

Hongarije

Nederland 7e in poule 

1958 Boedapest

Engeland 

geen deelname Nederland

Hongarije 

geen deelname Nederland