EK paratafeltennis

EK 2017  Lasko  Slovenië      
Kelly van Zon brons enkel klasse 7
Jean-Montanus brons enkel klasse 7
Emanuel Martins Ferreira/Bas Hergelink brons team klasse 10
       
EK 2015  Vejle  Denemarken      
Jean-Paul Montanus goud enkel klasse 7
Kelly van Zon goud enkel klasse 7
Ronald Vijverberg/Tonnie Heijnen/Gerben Last brons team klasse 9
       
EK 2013  Lignano Sabbiadoro  Italië      
Bas Hergelink zilver enkel klasse 10
Jean-Paul Montanus brons enkel klasse 7
Kelly van Zon brons enkel klasse 7
Ronald Vijverberg/Tonnie Heijnen zilver team klasse 9
Kelly van Zon/Daniëlle de Jong brons team klasse 9/10
       
EK 2011 Split    Kroatië      
Kelly van Zon goud enkel klasse 7
Gerben Last zilver enkel klasse 9
Kelly van Zon/Wendy Schrijver zilver team  klasse 6/7 
Gerben Last/Tonnie Heijnen/Ronald Vijverberg  zilver team klasse 9
       
EK  2009    Genua    Italië      
       
Kelly van Zon goud enkel klasse 7
Gerben Last zilver enkel klasse 9
Gerben Last/Tonnie Heijnen/Ronald Vijverberg zilver team klasse9
Kelly van Zon/Wendy Schrijver brons team klasse 6/7
       
EK  2007    Kranjska Gora    Slovenië      
       
Gerben Last/Tonnie Heijnen/Ronald Vijverberg goud team  klasse 9
Kelly van Zon/Wendy Schrijver brons  team klasse 6/7 
Kelly van Zon brons  enkel  klasse 6/7 
       
EK  2005    Jesolo    Italië      
       
Kelly van Zon zilver enkel klasse 7
Tonnie Heijnen/Ronald Vijverberg zilver team klasse 9
       
EK  2003    Zagreb    Kroatië      
       
Truus Laemers/Jolanda Paardekam zilver  team  klasse 3
Nico Blok/Harold Kersten zilver  team  klasse 6 
Gerben Last/Tonnie Heijnen zilver  team  klasse 9 
Truus Laemers zilver  enkel  klasse 3 
Gerben Last zilver enkel klasse 9
       
EK  2001    Frankfurt    Duitsland      
       
Nico Blok/Harold Kersten zilver team klasse 6/7
Truus Laemers/Jolanda Paardekam brons team klasse 2/3
       
EK  1999    Piestany    Slowakije      
       
Truus Laemers/Jolanda Paardekam brons team klasse 2/3
       
EK  1997    Stockholm    Zweden      
       
Truus Laemrs/Jolanda Paardekam brons team klasse 2/3
Truus Laemers brons enkel open klasse(1 t/m 5)
       
EK  1995    Hillerod    Denemarken      
       
Truus Laemers zilver enkel open klasse(1 t/m 5)
Ilonka v.d. Hoek/Dyane Louise Hendriks brons team klasse 9
Jolanda Paardekam brons enkel klasse 3
Ilonka v.d. Hoek brons enkel klasse 6/8
Dyane Louise Hendriks brons enkel klasse 9
       
EK  1991    Salou    Spanje      
       
Jolanda Paardekam/Mariëlle Brouwer-v.d. Ploeg zilver team klasse 5
Patricia |Meeus/Dylane Louise Hendriks zilver team klasse 10
Patricia Meeus brons enkel open klasse(5 t/m 10)
Jolanda Paardekam brons enkel klasse 3
Mariëlle Brouwer-v.d. Ploeg brons enkel klasse 5
Patricia Mees brons enkel klasse 10
Harold Kersten brons enkel klasse 6