WK individueel

 
Jaar Dames Heren
2017

Ding Ning (Chi)
laatste 16: Li Jie  (Ned)

Ma Long (Chi)
2015

Ding Ning  (Chi)
laatste 16: Li Jie  (Ned)

 Ma Long  (Chi)
2013

Li Xiaoxia  (Chi) 

Zhang Jike  (Chi)
2011

Ding Ning  (Chi)
laatste 16: Li Jiao  (Ned)

Zhang Jike  (Chi)
2009

Zhang Yining  (Chi)
laatste 16: Li Jiao  (Ned)

Wang Hao  (Chi)

 

2007

Guo Yu  (Chi)
laatste 16: Li Jiao  (Ned)

Wang Liqin  (Chi)
2005

Zhang Yining  (Chi)
kwartfin: Li Jiao  (Ned)

Wang Liqin  (Chi)
2003 Wang Nan  (Chi) W.Schlager  (Oos)
2001 Wang Nan  (Chi) Wang Liqin  (Chi)
1999 Wang Nan  (Chi) Liu Guoliang  (Chi)
1997 Deng Yaping  (Chi) J.O. Waldner  (Zwe)
1995 Deng Yaping  (Chi) Kong Linghui  (Chi)
1993 Hyun Jung Hwa  (Z-Ko) J.Ph. Gatien  (Fra)
1991 Deng Yaping  (Chi) J.Persson  (Zwe)
1989 Qiao Hong  (Chi) J.O. Waldner  (Zwe)
1987 He Zhili  (Chi) Jiang Jialing  (Chi)
1985

Cao Yanhua  (Chi)
laatste 16: B.Vriesekoop  (Ned)

Jiang Jialiang  (Chi)
1983

Cao Yanhua  (Chi)
laatste 16: B.Vriesekoop  (Ned)

Guo Yuehua  (Chi)
1981

Tong Ling  (Chi)
laatste 16: B.Vriesekoop  (Ned)

Guo Yuehua  (Chi)
1979

Ge Xinai  (Chi)
laatste 16: B.Vriesekoop  (Ned)

S.Ono  (Jap)
1977 Pak Yun Sun  (N-Ko) M.Khono  (Jap)
1975 Pak Yun Sun  (N-Ko) I.Jonyer  (Hon)
1973 Hu Yulan  (Chi) Xi Enting  (Chi)
1971 Lin Huiqing  (Chi) St. Bengtsson  (Zwe)
1969 T.Kowada  (Jap) S.Itoh  (Jap)
1967 S.Morisawa  (Jap) N.Hasegawa  (Jap)
1965 N.Fukazu  (Jap) Zhuang Zedong  (Chi)
1963 K.Matsuzaki  (Jap) Zhuang zedong  (Chi)
1961 Qui Zhonghui  (Chi) Zhuang Zedong  (Chi)
1959 K.Matsuzaki  (Jap) Rong Guotuan  (Chi)
1957 F.Eguchi  (Jap) T.Tanaka  (Jap)
1956 T.Okawa  (Jap) I.Ogimura  (Jap)
1955 A.Rozeanu  (Roe) T.Tanaka  (Jap)
1954 A.Rozeanu  (Roe) I.Ogimura  (Jap)
1953 A.Rozeanu  (Roe) F.Sido  (Hon)
1952 A.Rozeanu  (Roe) H.Satoh  (Jap)
1951 A.Rozeanu  (Roe)

J.Leach  (Eng)
laatste 16: W. v. Zoelen  (Ned)

1950 A.Rozeanu  (Roe) R.Bergmann  (Eng)
1949 G.Farkas  (Hon) J.Leach  (Eng)
1948 G.Farkas  (Hon) R.Bergmann  (Eng)
1947 G.Farkas  (Hon) B.Vana  (Tsj)
1939 V.Depetrisova  (Tsj) R.Bergmann  (Eng)
1938 G.Pritzi  (Oos) B.Vana  (Tsj)
1937

geen winnares
G.Pritzi  (Oos) - R.Aarons  (USA) afgebroken

R.Bergmann  (Oos)
1936 R.Aarons  (USA) S.Kolar  (Tsj)
1935 M.Kettnerova  (Tsj) V.Barna  (Hon)
1934 M.Kettnerova  (Tsj) V.Barna  (Hon)
1933 A.Sipos  (Hon) V.Barna  (Hon)
1932 A.Sipos  (Hon) V.Barna  (Hon)
1931 M.Mednyanszky  (Hon) M.Szabados  (Hon)
1930 M.Mednyanszky  (Hon) V.Barna  (Hon)
1929 M.Mednyanszky  (Hon) F.Perry  (Eng)
1928 M.Mednyanszky  (Hon) Z.Mechlovits  (Hon)
1926 M.Mednyanszky  (Hon) R.Jacobi  (Hon)

 

 

 Dubbelspel

Jaar Dames Heren
2017 Ding Ning/Liu Shiwen (Chi) Fan Zhendong/Xu Xin (Chi)
2015

Liu Chiwen/Zhu Yuling  (Chi)

3. Li Jie/Li Qian (Ned/Pol)

Xu Xin/Zhang Yike  (Chi) 
2013

Guo Yue/Li Xiaoxia  (Chi)

Chen Chien-An/Chuang Chih-Yuan (Tai)
2011

Guo Yue/Li Xiaoxia  (Chi)
laatste 16: Li Jiao/Li Jie  (Ned) 

Ma Long/Xu Xin  (Chi) 
2009 Guo Yu/Li Xiaoxia  (Chi) Chen Qi/Wang Hao  (Chi) 
2007 Wang Nan/Zhang Yining  (Chi) Ma Lin/Chen Qi  (Chi)
2005 Wang Nan/Zhang Yining  (Chi)

Kong Linhui/Wang Hao  (Chi)
laatste 16: D.Heister/T.Keen  (Ned)l

2003 Wang Nan/Zhang Yining  (Chi) Wang Liqin/Yan Sen  (Chi)
2001 Li Ju/Wang Nan  (Chi) Wang Liqin/Yan Sen  (Chi)
1999 Li Ju/Wang Nan  (Chi)

Kong Linhui/Liu Guoliang  (Chi)laatste 16: D.Heister/T.Keen  (Ned)

1997 Deng Yaping/Yang Ying  (Chi)

Kong Linghui/Liu Guoliang  (Chi)
laatste 16: D.Heister/T.Keen  (Ned)

1995

Deng Yaping/Quao Hong  (Chi)
laatste 16: B.Vriesekoop/M.Kooman  (Ned)

Lu Lin/Wang Tao  (Chi)
laatste 16: D.Heister/T.Keen  (Ned)

1993 Liu Wei/Qiao Yunping  (Chi)

Lu Lin/Wang Tao  (Chi)
laatste 16: D.Heister/T.Keen  (Ned)

1991

Chen Zihe/Gao Jun  (Chi)
laatste 16: G.Keen/E.Noor  (Ned)

Th. von Scheele/P.Karlsson  (Zwe)
1989 Deng Yaping/Qiao Hong  (Chi) S.Fetzner/J.Rosskopf  (Dui)
1987 Hyun Jung-Hwa/Yang Young-Ja  (Z-Ko) Chen Longcan/Wei Qinggang (Chi)
1985

Dai Lili/Geng Lijuan  (Chi)
laatste 16: B.Vriesekoop/M.Hrachova  (Ned/Tsj)

M.Appelgren/U.Carlsson (Zwe)
1983

Dai Lili/Shen Jianping  (CHi)

laatste 16: B.Vriesekoop/M.Hrachova  (Ned/Tsj)
laatste 16: E.Bakker/B.Lippens (Ned/Bel)

Z.Kalinic/D.Surbek  (Joe)
1981 Cao Yanhua/Zhang Deying  (Chi) Cai Zhenhua/Li Zhenshi  (Chi)
1979

Zhang Li/Zhang Deying  (Chi)
laatste 16: B.Vriesekoop/M. v.d. Vliet  (Ned)

D.Surbek/A.Stepancic  (Joe)
1977 Pak Yong Ok/Yang Ying (N-Ko/Chi) Li Zhenshi/Liang Geliang (Chi)
1975 M.Alexandru/S.Takahashi  (Roe/Jap) I.Jonyer/G.Gergely  (Hon)
1973 M.Alexandru/M.Hamada  (Roe/Jap) St.Bengtsson/K.Johansson  (Zwe)
1971 Zheng Miszhi/Lin Huiqing  (Chi) I.Jonyer/T.Klampar  (Hon)
1969 Z.Rudnova/S.Grinberg  (Sov) H.Alser/K.Johansson  (Zwe)
1967

S.Hirota/S.Morisawa  (Jap)
laatste 16: U.Stulemeijer-Artz/R.Bogmans  (Ned)

H.Alser/K.Johansson  (Zwe)
1965 Lin Huiqing/Zheng Minshi  (Chi) Zhang Zedong/Xu Yinsheng  (Chi)
1963 K.Matsuzaki/M.Seki  (Jap) Zhang Xielin/Wang Zhiliang  (Chi)
1961 M.Alexandru/G.Pitica  (Roe) K.Kimura/N.Hoshino  (Jap)
1959 K. Ito/T. Namba  (Jap) I.Ogimura/T.Murakami  (Jap)
1957

A.Simon-Slmasy/L.Mososczy  (Hon)

laatste 16: U.Artz/D.Heederik  (Ned)
laatste 16: A.Lahey/M.Jones  (Ned/Eng)

I.Andreadis/L.Stipek  (Tsj)
1956

A.Rozeanu/E.Zeller  (Roe)

I.Ogimura/Y.Tomita  (Jap)
1955

A.Rozeanu/E.Zeller  (Roe)
laatste 16: C. en N. van Megen  (Ned)

L.Stipek/I.Andreadis  (Tsj)

laatste 16: C. du Buy/W. v. Zoelen  (Ned)  

laatste 16: B.Onnes/W.Stoop   (Ned)

1954

D. en R. Rowe  (Eng)
kwartfin: C. en N. van Megen  (Ned)

Z.Dolinar/V.Harangozo  (Joe)
 1953 G.Farkas/A.Rozeanu  (Hon/Roe) 

F.Sido/J.Koczian  (Hon) 

kwartfin: C. du Buy/W. v. Zoelen  (Ned)

1952 S.Narahara/T.Nishimura  (Jap) N.Fujii/T.Hayashi  (Jap)
1951 D. en R.Rowe  (Eng) B.Vana/I.Andreadis  (Tsj)
1950 D.Beregi/H.Elliot  (Eng/Scho) F.Sido/F.Soos  (Hon)
1949 G.Farkas/H.Elliot  (Hon/Scho) I.Andreadis/F. Tokar  (Tsj)
1948 V. Thomas-Dace/M.Franks  (Eng) L.Stipek/B.Vana  (Tsj)
1947 G.Farkas/G.Pritzi  (Hon/Oos) B. Vana/A. Slar  (Tsj)
1939 H.Bussmann/G.Pritzi  (Dui) V./Barna/R.Bergmann  (Eng)
1938 V.Depetrisova/V.Votrubcova  (Tsj) J. McClure/S.Schiff  (USA)
1937 V.Depetrisova/V.Votrubcova  (Tsj) J. McClure/R.Blattner  (USA)
1935 M.Mednyanszky/A.Sipos  (Hon) V.Barna/M.Szabados  (Hon)
1934 M.Mednyanszky/A,Sipos  (Hon) V.Barna/M.Szabados  (Hon)
1933 M.Medzyanszky/A.Sipos  (Hon) V.Barna/S.Glancz  (Hon)
1932 M.Medzyanszky/A.Sipos  (Hon) V.Barna/M.Szabados  (Hon)
1931 M.Medzyanszky/A.Sipos  (Hon) V.Barna/M.Szabados  (Hon)
1930 M.Medzyanszky/A.Sipos  (Hon) V.Barna/M.Szabados  (Hon)
1929 E.Metzger/M.Rüster  (Dui) V.Barna/M.Szabados  (Hon)
1928 M.Mednyanszky/F.Flamm  (Hon/Oos) A.Liebster/R.Thum  (Oos)
1926 niet gehouden R.Jacobi/D.Pecsi  (Hon)

 

 

 

Gemengd dubbel

Jaar Winnaar Land
2017 M.Yoshimura/K.Ishikawa Jap
2015

Xu Xin/Yang Haeun
laatste 16: L.Tromer / B.Eerland

Chi/Z-Ko 

Ned

2013 Kim Hyok Bong/Kim Jong N-Ko
2011 Zhang Chao/Yao Chen  Chi 
2009 Li Ping/Cao Zhen Chi
2007 Wang Liqin/Guo Yuo Chi 
2005 Wang Liqin/Guo Yuo Chi
2003 Ma Lin/Wang Nan Chi
2001 Ma Lin/Yang Ying Chi
1999 Ma Lin/Zhang Yining Chi
1997 Liu Guoliang/Wu Na Chi
1995

Wang Tao/Liu Wei
laatste 16: T.Keen/G.Keen

Chi

Ned

1993 Wang Tao/Liu Wei Chi
1991 Wang Tao/Liu Wei  Chi
1989

Yoo Nam-Kyu/Hyun Jung Hwa
laatste 16: H. van Spanje/M.Kloppenburg 

N-Ko

Ned

1987 Hui Jun/Geng Lijuan Chi
1985 Cai Zhenhua/Cao Yanhua Chi
1983

Guo Yuehua/Ni Xialian
kwartfin: A.Grubba/B.Vriesekoop

Chi

Pol/Ned

1981 Xie Saike/Huang Junqun Chi
1979

Liang Geliang/Ge Xinai
laatste 16: B.v.d.Helm/B.Vriesekoop

Chi

Ned

1977 J.Secretin/C.Bergeret Fra
1975 S.Gomozkov/T.Ferdman Sov
1973 Liang Geliang/Li Ni Chi
1971 Zhang Xielin/Lin Huiqing Chi
1969 N.Hasegawa/Y.Konno Jap
1967 N.Hasegawa/N.Yamanaka Jap
1965 K.Kimura/M.Seki Jap
1963 K.Kimura/K.Ito Jap
1961 I.Ogimura/K.Matsuzaki Jap
1959 I.Ogimura/F.Eguchi Jap
1957 I.Ogimura/F.Eguchi Jap
1956 E.Klein/L.Neuberger-Thall USA
1955 K.Szepesi/E.Koczian Hon
1954 I.Andreadis/G.Farkas Tsj/Hon
1953 F.Sido/A.Rozeanu Hon/Roe
1952 F.Sido/A.Rozeanu (Hon/Roe
1951 B.Vana/A.Rozeanu (Tsj/Roe
1950 F.Sido/G.Farkas Hon
1949 F.Sido/G.Farkas Hon
1948 R.Miles/T.Thall USA
1947

F.Soos/G.Farkas
laatste 16: W. v. Zoelen/I.Kiek

Hon

Ned

1939 B.Vana/V.Votrubcova Tsj
1938 L.Bellak/W.Woodhead Hon/Eng
1937 B.Vana/V.Votrubcova Tsj
1936 M.Hamr/G.Kleinova Tsj
1935 V.Barna/A.Sipos Hon
1934 M.Szabados/M.Mednyanszky Hon
1933 I.Kelen/M.Mednyanszky Hon
1932 V.Barna/A.Sipos Hon
1931 M.Szabados/M.Mednyanszky Hon
1930 M.Szabados/M.Mednyanszky Hon
1929 I.Kelen/A.Sipos Hon
1928 Z.Mechlovits/M.Mednyanszky Hon
1926 Z.Mechlovits/M.Mednyanszky Hon