Top 12

Winnaars

 

Jaar Plaats Dames Heren
2018 Montreux

B.Szocz (Roe)
2. Li Jie (Ned)

T.Boll (Dui)
2017 Antibes Li Jie  (Ned) D.Ovtcharov  (Dui)
2016 Gondomar

Shen Yanfei (Spa) 

D.Ovtcharov  (Dui)
2015 Baku

Liu Jia (Oos)
4. Li Jiao (Ned)
Li Jie 3e in poule

D.Ovtcharov  (Dui)
2014 Lausanne 

Liu Jia (Oos)
3. Li Jiao  (Ned)

M. Freitas  (Por)
2013      - niet gehouden  niet gehouden 
2012 Lyon

Wu Jiaduo (Dui)
2. Li Jie  (Ned)
9. ex aequo Li Jiao   (Ned)

D. Ovtcharov (Dui)
2011 Luik

Li Jiao (Ned)
3. Li Jie  (Ned)

K.Kreanga (Gri)
2010 Düsseldorf

Li Jiao (Ned)
3. Li Jie  (Ned)

M.Boll  (Dui)
2009 Düsseldorf

Li Qian  (Pol)
2. Li Jie  (Ned)
5. ex equo Li Jiao

M.Boll (Dui) 
2008  Frankfurt Li Jiao  (Ned)  W.Schlager  (Oos) 
2007 Arezzo Li Jiao  (Ned) V.Samsonov (W-Ru) 
2006 Kopenhagen

T.Boros  (Kro)
3. Li Jiao  (Ned)

M.Boll  (Dui)
2005 Rennes

Liu Jia  (Oos)
3. Li Jiao  (Ned)

A.Smirnov  (Rus)
2004 Frankfurt N.Struse  (Dui) M.Maze  (Den) 
2003 Saarbrücken J.Schöpp  (Dui) 

T.Boll  (Dui) 

5. D.Heister  (Ned)

9. T.Keen  (Ned)

2002 Rotterdam T.Boros  (Kro)

T.Boll  (Dui)

5. D.Heister  (Ned)

9. T.Keen  (Ned)

2001 Wels C.Batorfi  (Hon) V.Samsonov  (W-Ru)
2000 Alassio Q.Götsch  (Dui)

W.Schlager  (Oos)

5. D.Heister  (Ned)

9. T.Keen  (Ned)

1999 Split

Q.Götsch  (Dui)

9. B.Vriesekoop  (Ned)

V.Samsonov  (W-Ru)
1998 Halmstad

Ni Xia Lian  (Lux) 

V.Samsonov  (W-Ru)
1997 Eindhoven

Ni Xia Lian  (Lux)

5. B.Vriesekoop  (Ned)

11. M.Hooman-Kloppenburg 

J.Ph.Gatien  (Fra)

11. T.Keen  (Ned)

1996 Charleroi

Ni Xia Lian  (Lux)
3. B.Vriesekoop  (Ned)

J.O.Waldner  (Zwe)

9. T.Keen  (Ned)

1995 Dijon

O.Badescu  (Roe)
5. B.Vriesekoop  (Ned)

J.O.Waldner  (Zwe)
1994 Arrezo

J.Schöpp  (Dui)
3. M.Hooman-Kloppenburg  (Ned)
7. B.Vriesekoop  (Ned)

J.M. Saive  (Bel)
1993 Kopenhagen

E.Ciosu  (Roe)
5. B.Vriesekoop  (Ned)
9. M.Hooman-Kloppenburg  (Ned) 

J.O.Waldner  (Zwe)
1992 Wenen

C.Batorfi  (Hon)
7. M.Hooman-Kloppenburg
9. B. Vriesekoop (Ned)

J.Persson  (Zwe)
1991 Den Bosch

M.Hooman-Kloppenburg  (Ned)
3. B.Vriesekoop  (Ned)

E. Lindh  (Zwe)

11. P. Haldan (Ned)

1990 Hannover

G.Wirth  (Hon)
4. M.Hooman-Kloppenburg  (Ned) 

M.Appelgren  (Zwe)
1989 Charleroi

O.Nemes  (W-D)
11. M.Kloppenburg  (Ned) 

J.O.Waldner  (Zwe)
1988 Ljubljana

F.Bulatova  (Sov)
2. B.Vriesekoop  (Ned)
7. M.Kloppenburg  (Ned) 

J.O.Waldner  (Zwe)
1987 Basel

C.Batorfi  (Hon)
4. B.Vriesekoop  (Ned) 

D.Douglas  (Eng)
1986 Södertälje

F.Bulatova  (Sov)
5. B.Vriesekoop  (Ned)
10. M.Kloppenburg  (Ned) 

J.O. Waldner  (Zwe)
1985 Barcelona

B.Vriesekoop  (Ned) 

A.Grubba  (Pol)
1984 Bratislava

M.Hrachova  (Tsj)
2. B.Vriesekoop (Ned) 

J.O.Waldner  (Zwe)
1983 Cleveland

O.Nemes  (Roe)
3. B.Vriesekoop  (Ned)

M.Orlowski  (Tsj)
1982 Nantes

B.Vriesekoop  (Ned) 

M.Appelgren  (Zwe)
1981 Miskolc

j.Hammersley  (Eng)
2. B.Vriesekoop  (Ned)

T.Klampar  (Hon)
1980 München

J.Hammersley  (Eng)
2. B.Vriesekoop  (Ned)

St.Bengtsson  (Zwe)
1979 Christianstad

G.Szabo  (Hon)
8. B.Vriesekoop  (Ned) 

D.Surbek  (Joe)
1978 Praag

J.Hammersley  (Eng)
2. B.Vriesekoop  (Ned) 

G.Gergely  (Hon)
1977 Sarajevo

B.Kishazi  (Hon) 

M.Orlowski  (Tsj)
1976 Lübeck

A.Hellman  (Zwe) 

D.Surbek  (Joe)
1975 Wenen

A.Hellman  (Zwe) 

K.Johansson  (Zwe)
1974 Trolhättan

Z.Rudnova  (Sov) 

I.Jonyer  (Hon)
1973 Böblingen

B.Kishazi  (Hon) 

St. Bengtsson  (Zwe)
1972 Zagreb

B.Kishazi  (Hon) 

A.Stipancic  (Joe)
1971 Zadar

B.Kishazi  (Hon) 

I.Jonyer  (Hon)