Europacup clubteams

 Winnaars

Jaar Dames   Heren  
2018 Dr. Casl Kroatië Borussia Dusseldorf Duitsland
2017 TTC Eastside Berlin Duitsland Fakel Gazprom Orenburg Rusland
2016 TTC Eastside Berlin Duitsland AS Pontoise Cergy TT Frankrijk
2015 Fenerbahce Turkije Fakel Gazprom Orenburg Rusland
2014 Eastside Berlin Duitsland AS Pontoise Cergy  Frankrijk 
2013 Linz AG Froschberg  Oostenrijk  Gazprom Orenburg  Rusland 
2012 Eastside Berlin Duitsland  Gazprom Orenburg Rusland 
2011 niet gehouden   Borussia Düsseldorf  Duitsland 
2010 Li Ning/MF-Services Heerlen Nederland Borussia Düsseldorf Duitsland
2009

Linz AG Froschberg

halve fiin: Li Ning/MF Services

 

Oostenrijk

Nederland

 

Borussia Düsseldorf Duitsland
2008 MF Services/Fürst Nederland SVS Niederösterreich Oostenrijk
2007

Sterilgarda TT Castelgoffredo

finale: MF Services Heerlen 

Italië

Nederland

Royal Villette Charleroi België
2006 Sterilgarda TT Castelgoffredo Italië TTV Re-Bau Gönnern Duitsland
2005 Müllermilch Langeweid Duitsland TTV Re-Bau Gönnern Duitsland
2004 Müllermilch Langeweid Duitsland Royal Villette Charleroi België
2003

FSV Kroppach

kwartfinale: DOV Klaverlelie 

Duitsland

Nederland

Royal Villette Charleroi België
2002 Henk ten Hoor/DTK Nederland Royal Villette Eur.Charleroi

België

2001 Statisztika Hongarije

Royal Villette Charleroi(Ch.L.)

STK Vecernji List

België

Kroatië

2000 Ststisztika Hongarije

TTC Zugbrücke Grenzau

Borussia Düsseldorf (Ch.L.)

Duitsland

Duitsland

1999 Statisztika Hongarije

TTV Hornstein

Caen (Ch.L.)

Oostenrijk

Frankrijk

1998

team Galaxis Lübeck
halve fin: Schoonerbeek/DTK

Duitsland

Nederland

Borussia Düsseldorf Duitsland
1997

FC Langweil
halve fin: Haka/Treffers '70

Duitsland

Nederland

Borussia Düsseldorf Duitsland
1996

Statisztika Metallog.
halve fin: Haka/Treffers '70

Hongarije

Nederland

Sporting Villette Charleroi België
1995

Statisztika Boedapest

Hongarije 

UTT Levallois Frankrijk
1994 Statisztika Metallog. Hongarije Royal Villette Charleroi België
1993

SpVg Steinhagen
kwartfin: Noordkop

Duitsland

Nederland

Borussia Düsseldorf Duitsland
1992 SpVg Steinhagen Duitsland Borussia Düsseldorf Duitsland
1991 Statisztika Boedapest Hongarije Borussia Düsseldorf Duitsland
1990 Statisztika Boedapest Hongarije

UTT Levallois

kwartfin: De Blaeuwe Werelt

Frankrijk

Nederland

1989

Statisztika Boedapest

kwartfin: Megacles

Hongarije

Nederland

Borussia Düsseldorf Duitsland
1988

Spartak Vlasim

finale: Dextro Avanti

Tsjecho-Sl.

Nederland

Zugbrücke Grenzau Duitsland
1987 Dextro Avanti Nederland Zugbrücke Grenzau Duitsland
1986 Statisztika Boedapest Hongarije ATSV Saarbrücken Duitsland
1985 Statisztika Boedapest Hongarije AZS Gdansk Polen
1984 Statisztika Boedapest Hongarije TTC Simex Jülich Duitsland
1983 Statisztika Boedapest Hongarije SSV Heinzelmann Reutlingen Duitsland
1982 Statisztika Boedapest  Hongarije  SSV Heinzelmann Reutlingen Duitsland 
1981  Statisztika Boedapest  Hongarije  Spartacus Boedapest  Hongarije 
1980 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1979 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1978 Statisztika Boedapest Hongarije Sparta Praag Tsjecho-Sl.
1977 Statisztika Boedapest Hongarije Sparta Praag Tsjecho-Sl.
1976 Statisztika Boedapest Hongarije GSTK Zagreb Joegoslavië
1975 Sparta Praag Tsjecho-Sl. Sparta Praag Tsjecho-Sl.
1974 Statisztika Boedapest Hongarije GSTK Zagreb Joegoslavië
1973 Statisztika Boedapest Hongarije GSTK Zagreb Joegoslavië
1972 Statisztika Boedapest Hongarije TTC Ormesby Engeland
1971 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1970 Statisztika Boedapest Hongarije Spartacus Boedapest Hongarije
1969 BSG Aussenhandel Oost-Duitsl. Slavia Praag Tsjecho-Sl.
1968 BSG Aussenhandel Oost-Duitsl. Slavia Praag Tsjecho-Sl.
1967 Progresul Roemenië CSM Cluj Roemenië
1966 DSC Kaiselberg West-Duitsl. CSM Cluj Roemenië
1965 Vointa Arad Roemenië CSM Cluj Roemenië
1964 Vointa Arad Roemenië CSM Cluj Roemenië
1963         -       - Vasütépito Törekvés Hongarije
1962         -       - GSTK Zagreb Joegoslavië
1961         -       - CSM Cluj Roemenië

 

 

 

 

 

 

ETTU cup clubteams

Jaar Dames   Heren  
2018 Metz TT Frankrijk K.S. Dekerglass Dzialdowo Polen
2017 Bursa Buyuksehir Belediyesper Turkije Stella Sport La Romagne Frankrijk
2016 CP Lyssois Lille Metropole Frankrijk Weinviertel Niederösterreich Oostenrijk
2015 KTS Tarnobrzeg Polen Eslövs Al
Kwartfinale Taverzo

Zweden

​Nederland

2014 SVS Ströck Oostenrijk FC Saarbrucken Duitsland
2013 Fenerbahce  Turkije  UMMC Ekatarinenburg  Rusland 
2012 Fenerbahce  Turkije  Borussia Düsseldorf  Duitsland 
2011 Li Ning/Infinity Heerlen Nederland  Chartres  Frankrijk 
2010 UCKM Cartagena Spanje Fakel Orenburg Rusland
2009 Himoinsa Cartagena Spanje SV Plüderhausen Duitsland
2008 Dalenergosetproekt Rusland Angers Vaillante Sports Frankrijk
2007 3 B Berlijn Duitsland Borussia Düsseldorf Duitsland
2006

Homburg TS Turnerschaft

Duitsland TTV Frickenhausen Duitsland
2005

Postás Matáv Boedapest
finale: NAK/Den Helder
halve fin: Fürst Manderveld

Hongarije 

Nederland

Nederland

SV Plüderhausen Duitsland
2004

3 B Berlijn
kwartfin: NAK/Den Helder
kwartfin: Remerij/DTK 

Duitsland

Nederland

Nederland

Levallois Sc-TT

Frankrijk

 

2003

Postás Matáv Boedapest
halve fin: DOV/Klaver Lelie 

Hongarije 

Nederland

Montpellier  TT Frankrijk
2002

3B Berlijn TT 

Duitsland 

SV Plüderhausen Duitsland
2001

TSV Betzingen
halve fin: NAK/Den Helder 

Duitsland

Nederland 

Montpellier TT Frankrijk
2000

Postás Matáv Boedapest 

Hongarije 

TTC RS Hoengen-Alsdorf Duitsland
1999

FC Langweid 

Duitsland 

TTC Jülich 1948 Duitsland
1998

Rot-Weiss Klettham-Erdling 

Duitsland 

TTC Zugbrücke Grenzau Duitsland
1997

Rot-Weiss Klettham-Erdling 

Duitsland 

TTF Liebherr Ocksenhausen Duitsland
1996

FC Langweid 

Duitsland 

TTF Liebherr Ocksenhausen Duitsland
1995

FC Langweid 

Duitsland 

Borussia Düsseldorf Duitsland
1994

Rot-Weiss Klettham-Erding 

Duitsland 

VFB Lübeck Duitsland
1993

TUS Glane

kwartfin: Wes R.Scheemda 

Duitsland

Nederland 

TTC Jülich Duitsland
1992

Tempo-Team 

Nederland 

VFB Lübeck Duitsland
1991

TSG Dülmen 

West-Duitsland

BTK Falkenberg Zweden
1990

BSE Boedapest 

Hongarije 

TTC Jülich Simex West-Duitsland
1989

BSE Boedapest

kwartfin: Tempo-Team 

Hongarije 

Nederland

ATSV Saarbrücken West-Duitsland
1988

BSE Boedapest

Hongarije 

UTT Levallois

halve fin: L. en T.

 

Nederland

1987

BSE Boedapest
kwartfin: Koningslust

Hongarije

Nederland 

Borussia Düsseldorf West-Duitsland
1986

Avanti 

Nederland 

Trinite Sport Nice Frankrijk
1985

BSE Boedapest 

Hongarije 

Spartacus Boedapest Hongarije
1984

BSE Boedapest 

Hongarije 

TT St.Elpidio Italië
1983

BSE Boedapest 

Hongarije 

BVSC Boedapest Hongarije
1982

BSE Boedapest 

Hongarije 

ATSV Saarbrücken West-Duitsland
1981

DSC Kaiserberg 

West-Duitsland 

Spartak Subotica Joegoslavië
1980

Vitovice Ostrava 

Tsjechosl. 

SSV Heinzelmann Reutlingen West-Duitsland 
1979 

Weiss-Rot-Weiss Kleve

West-Duitsland 

BVSC Boedapest  Hongarije 
1978 

Mladost Zagreb
finale: Delta Lloyd

Joegoslavië

Nederland 

BVSC Boedapest  Hongarije 
1977 

Sparta Praag 

Tsjechosl. 

Spartak Subotica  Joegoslavië 
1976 

Weiss-Rot-Weisse Kleve
finale: Delta Lloyd 

West-Duitsland

Nederland 

Spartacus Boedapest  Hongarije 
1975

31. Épitök Boedapest 

Hongarije 

BVSC Boedapest  Hongarije 
1974

FTC Boedapest 

Hongarije 

Spartacus Boedapest Hongarije
1973

FTC Boedapest 

Hongarije 

BVSC Boedapest Hongarije
1972

FTC Boedapest

Hongarije

GSTK Zagreb Joegoslavië
1971

DSC Kaiserberg

West-Duitsland

VZKG Ostrava Tsjechosl.
1970

31. Épitök Boedapest

Hongarije

GSTK Zagreb Joegoslavië
1969

31. Épitök Boedapest

Hongarije

Spartacus Boedapest Hongarije
1968

31. Épitök Boedapest

Hongarije

Stadion Praag

Tsjechosl.

1967

Lokomotiva Raca Bratislava

Tsjechosl.

Sparta Praag Tsjechosl.
1966

SSV Freiburg

West-Duitsland

Slavia Praag Tsjechosl.
1965

          -

      -

Sportbund Stuttgart West-Duitsland