EJK teams

                 Meisjes junioren meisjes cadetten  Jongens junioren  jongens cadetten
2018

Azerbajdzjan

13.Nederland

Roemenië

18. Nederland

Frankrijk

35. Nederland

Frankrijk

16. Nederland

2017

Rusland

21. Nederland

Rusland

20. Nederland

Duitsland

geen deelname

Rusland

23. Nederland

2016

Roemenië

20. Nederland

Rusland

23. Nederland

Italië

geen deelname

Rusland

25. Nederland

2015

Roemenië

18. Nederland 

Rusland

22. Nederland 

Frankrijk

26. Nederland 

Frankrijk 

19. Nederland

2014

Frankrijk

16. Nederland 

Roemenië

24. Nederland 

Frankrijk

24. Nederland 

Frankrijk

27. Nederland 

2013

Roemenië 

11. Nederland

Roemenië

18. Nederland 

Italië

12. Nederland 

Tsjechië

23. Nederland 

2012

Roemenië

7. Nederland

Duitsland

24. Nederland 

Frankrijk

13. Nederland 

Frankrijk

20. Nederland 

2011

Rusland

10. Nederland

Rusland

15. Nederland 

Frankrijk

25. Nederland 

Duitsland

21. Nederland 

2010

Roemenië

13. Nederland 

Roemenië

22. Nederland 

Frankrijk

19. Nederland 

Frankrijk

11. Nederland 

2009

Roemenië

26. Nederland

Duitsland

6. Nederland 

Frankrijk

18. Nederland 

Frankrijk

8. Nederland 

2008

Oekraïne

19. Nederland

Roemenië

6. Nederland 

Frankrijk

17. Nederland 

 Frankrijk

17. Nederland

2007

Rusland

25. Nederland

Rusland

13. Nederland 

Engeland

24. Nederland 

Duitsland

25. Nederland 

2006

Roemenië

28. Nederland

Oekraïne

33. Nederland 

Duitsland

20. Nederland 

 Zweden

19. Nederland

2005

Spanje

24. Nederland 

Rusland 

18. Nederland

Frankrijk 

29. Nederland

Engeland

20. Nederland 

2004

Spanje

12. Nederland

Roemenië

25. Nederland 

Duitsland

31. Nederland 

Frankrijk

18. Nederland 

2003

Duitsland

8. Nederland

Roemenië

20. Nederland 

Zweden

geen deelname Nederland 

Duitsland

26. Nederland 

2002

Tsjechië

15. Nederland

Spanje

22. Nederland 

Duitsland

33. Nederland

Duitsland

23. Nederland 

2001

Hongarije

17. Nederland

Spanje

7. Nederland 

Frankrijk

geen Nederlandse deelname 

Hongarije

geen Nederlandse deelname 

2000

Duitsland

16. Nederland

Rusland

11. Nederland 

Polen

12. Nederland 

Duitsland

16. Nederland 

1999

Kroatië

23. Nederland

Duitsland

17. Nederland 

Polen

12. Nederland 

Hongarije

25. Nederland 

1998

Rusland

20. Nederland

Duitsland

25. Nederland 

Duitsland

23. Nederland 

Roemenië

28. Nederland 

1997

Italië

15. Nederland

Kroatië 

19. Nederland

Duitsland 

26. Nederland

Frankrijk

18. Nederland 

1996

Rusland

12. Nederland 

Hongarije 

30. Nederland

Duitsland

22. Nederland 

Rusland 

15. Nederland

1995

Rusland

12. Nederland 

Rusland 

22. Nederland

Duitsland 

19. Nederland

Duitsland 

4. Nederland(brons)

1994

Roemenië 

21. Nederland

Duitsland

19. Nederland 

Denemarken

9. Nederland 

Zweden

18. Nederland

1993

Hongarije

16. Nederland 

Rusland 

12. Nederland

Rusland 

10. Nederland

Italië

15. Nederland 

1992

GOS

3. Nederland 

Roemenië

11. Nederland 

GOS 

12. Nederland

GOS 

18. Nederland

1991

Hongarije 

9. Nederland

Sovjet Unie

16. Nederland 

Zweden 

18. Nederland

Duitsland 

10. Nederland

1990

Sovjet Unie

13. Nederland 

Joegoslavië 

15. Nederland

Sovjet Unie

16. Nederland 

Sovjet Unie 

25. Nederland

1989

Hongarije

Nederland niet deelgenomen 

Sovjet Unie 

12. Nederland

Sovjet Unie

2. Nederland 

Hongarije 

Nederland niet deelgenomen

1988

Joegoslavië

7. Nederland

Hongarije

8. Nederland

Sovjet Unie 

8. Nederland

West-Duitsland 

15. Nederland

1987

Roemenië

7. Nederland 

Roemenië

6. Nederland 

Sovjet Unie

9. Nederland 

Sovjet Unie

17. Nederland 

1986

Tsjechoslowakije

10. Nederland 

Hongarije 

12. Nederland

Zweden

13. Nederland 

Engeland

7. Nederland 

1985

Tjechoslowakije 

8. Nederland

Roemenië

11. Nederland 

Zweden

12. Nederland 

Sovjet Unie

9. Nederland 

1984

Hongarije 

9. Nederland

Hongarije 

5. Nederland

Sovjet Unie

11. Nederland 

Sovjet Unie

7. Nederland 

1983

Sovjet Unie 

7. Nederland

Hongarije 

6. Nederland

Sovjet Unie 

11. Nederland

Zweden

10. Nederland 

1982

Sovjet Unie

2. Nederland 

Sovjet Unie

6. Nederland 

Zweden 

7. Nederland

Roemenië 

5. Nederland

1981

Sovjet Unie

12. Nederland 

Hongarije

10. Nederland

Zweden 

7. Nederland

Engeland 

9. Nederland

1980

Sovjet Unie

10. Nederland 

Sovjet Unie 

8. Nederland

Tsjechoslowakije 

10. Nederland

Zweden 

6. Nederland

1979

Sovjet Unie

5. Nederland 

Sovjet Unie

17. Nederland

 

Zweden

14. Nederland 

Tsjechoslowakije

4. Nederland 

1978

Sovjet Unie 

6. Nederland

Sovjet Unie

14. Nederland 

Sovjet Unie

13. Nederland 

Zweden

9. Nederland 

1977

Hongarije

6. Nederland 

Sovjet Unie

7. Nederland 

Sovjet Unie

17. Nederland 

Tsjechoslowakije

8. Nederland 

1976

Sovjet Unie 

11. Nederland

Sovjet Unie

2. Nederland 

Sovjet Unie 

16. Nederland

Sovjet Unie 

4. Nederland

1975

Joegoslavië

Nederland niet deelgenomen

 Sovjet Unie

7. Nederland

Sovjet Unie

Nederland niet deelgenomen

Zweden

11. Nederland

1974

Sovjet Unie

13. Nederland 

Sovjet Unie

12. Nederland 

Zweden 

14. Nederland

Zweden

12. Nederland 

1973

Sovjet Unie 

Nederland teruggetrokken

niet gehouden 

Zweden 

Nederlamd teruggetrokken

niet gehouden 

1972

Sovjet Unie

12. Nederland 

Hongarije

Nederland niet deelgenomen 

Frankrijk

9. Nederland 

Sovjet Unie

11. Nederland 

1971

Tsjechoslowakije

6. Nederland 

Sovjet Unie

10. Nederland 

Sovjet Unie

11. Nederland 

Sovjet Unie

7. Nederland 

1970

Tsjechoslowakije

9. Nederland 

niet gehouden 

Tsjechoslowakije 

10. Nederland

niet gehouden 

1969

Sovjet Unie 

9. Nederland

Hongarije 

Nederland niet deelgenomen

Tsjechoslowakije 

Nederland niet deelgenomen

Hongarije

Nederland niet deelgenomen 

1968

Tsjechoslowakije

Nederland niet deelgenomen 

niet gehouden 

Tsjechoslowakije

Nederland niet deelgenomen 

niet ghouden 

1967

Tsjechoslowakije 

Nederland 4e in poule

niet gehouden 

Sovjet Unie 

Nederland 3e in poule

niet gehouden 

1966

Sovjet Unie

Nederland 3e in poule 

niet gehouden 

Sovjet Unie 

Nederland 3e in poule

niet gehouden 

1965

Zweden 

Nederland niet deelgenomen

niet gehouden 

Sovjet Unie

Nederland niet deelgenomen 

niet gehouden 

1964

niet gehouden 

niet gehouden 

niet gehouden 

niet gehouden 

1963

Engeland 

Nederland 4e in poule

niet gehouden 

Sovjet Unie 

7. Nederland

niet gehouden 

1962

Sovjet Unie

Nederland niet deelgenomen 

niet gehouden 

Joegoslavië 

Nederland niet deelgenomen

niet gehouden 

1961

Sovjet Unie 

Nederland niet deelgenomen

niet gehouden 

Joegoslavië 

Nederland niet deelgenomen

niet gehouden 

1960

niet gehouden 

niet gehouden 

niet gehouden 

niet gehouden 

1959

Roemenië 

niet gehouden 

Hongarije 

niet gehouden 

1958

Roemenië

Nederland niet deelgenomen 

niet gehouden 

Roemenië 

Nederland niet deelgenomen

niet gehouden 

1957

niet gehouden 

niet gehouden 

niet gehouden 

niet gehouden 

1956

Roemenië 

niet gehouden 

Hongarije 

niet gehouden 

1955

niet gehouden 

niet gehouden 

West-Duitsland

Nederland 5e in poule 

niet gehouden 

1954

niet gehouden

niet gehouden 

West-Duitsland

5. Nederland  

niet gehouden