6 landen cadetten toernooi

Na de Benelux-jeugdkampioenschappen die in 1979 beëindigd zijn, is er een start gemaakt met cadettenwedstrijden met andere landen. Dit nieuwe evenement is geleidelijk uitgegroeid tot het jaarlijkse zeslanden cadettentoernooi.

In 1980 is het evenement in Tilburg bij Irene gestart met 3 landen, dus op de plaats waar het Benelux-jeugdtoernooi zijn Waterloo vond. Pas in 1983 kreeg het nieuwe evenement zijn huidige vorm.

  Enkel meisjes    Enkel jongens   
2018 Josefina Haagensen Denemarken Amirul Hussain Engeland
2017

Annett Kaufmann
2. Emine Ernst
3. Karlijn van Lierop

Duitsland

 

 

Borgar Haug

2. Lode Hulshof

Noorwegen

 

2016 Karen Raharimanana Frankrijk Myshell Sabhi Frankrijk
2015 Youke Gunsing Nederland

Kirill Fedeev

3. Roel Bogie

Duitsland

Nederland

2014 A.Randrioantsoa Frankrijk B.Rembert Frankrijk
2013 A.Gertenbach Nederland S.Smid Nederland
2012 E.Jaffeux Frankrijk  L.Rigault Frankrijk 
2011 Ho  Engeland  M.Khatchanov  Nederland 
2010

M.Migot
2. K.Vermaas

Frankrijk

Nederland 

K.Hageraats

2. R.Gommers 

Nederland

Nederland 

2009 N.Mittelham Duitsland 

A.Wemmert 

halve fin: K.Hageraats

Zweden 

Nederland

2008 B.Eerland Nederland  A.Hachard  Frankrijk 
2007 N.Sillus Duitsland  Q.Robinot  Frankrijk 
2006 A.Herges Duitsland

M.Karlsson

halve fin: O.Altenburg

Zweden 

Nederland

2005

A.Herges
2. M.Posthuma

Duitsland 

Nederland

G.Evans  Engeland 
2004

C.Koch
halve fin: S.Liefers

Duitsland 

Nederland

D.Knight Engeland 
2003 Zhang Ying Ni  Duitsland 

T.Yarnall 

halve fin: Wai Lung Chung

Engeland 

Nederland

2002 niet gehouden   niet gehouden  
2001 S. van Ulsen  Nederland  A.Krieger  Duitsland 
2000 K.Schneider Duitsland  B.Rösner  Duitsland 
1999 A.Urban Duitsland  D.Provoost Frankrijk 
1998 G.Rohr Duitsland  D.Lo  Frankrijk 
1997 L.Stumper  Duitsland  A.Holm  Zweden 
1996 L.Nordenberg Zweden C.Asamoah Zweden
1995 V.Augustsson Zweden J.Lilienthal Duitsland
1994 K.Meyerhöfer Duitsland J.Lundquist Zweden
1993

Wimalasuriya
2. E.Hengstman

Duitsland

Nederland

Z.Fejer-Konnerth

2. J. de Cock

Duitsland

Nederland

1992 M.Myskova Tsjechië M.Monrad Denemarken
1991 N.Delle Duitsland S.Angel Zweden
1990          -      -       -      -
1989          -      -       -      -
1988

M.Muller
halve fin: D.Bakker

Nederland

Nederland

R.Jepsen Denemarken
1987

M.Holen
2. G.Hendriks

Zweden

Nederland

T.Wosik West-Duitsland
1986 L.Godicke Frankrijk

T.Keen

2. D.Heister

Nederland

Nederland

1985       -      -

B. van Haren

2. G.Verhaegh

Nederland

Nederland

1984       -      -        -       -
1983 K.Nolten West-Duitsland

Th. von Scheele

2. Fr. Boute

Zweden

Nederland

1982

Hansel
3. G.Keen
4. P.de Groot

Duitsland

Nederland

Nederland

Sonnichsen

4. J.Verhulst

Denemarken

Nederland

1981

     -

halve fin: D.Keen

      -

Nederland

      -         -
1980 M.Kloppenburg Nederland

K.Hamm

2. E.Angenent

West-Duitsland

Nederland

 

 

  teams meisjes    teams  jongens   
2018 Duitsland 6. Nederland Nederland  
2017 Nederland   Engeland 5. Nederland
2016 Frankrijk geen deelname Frankrijk 6. Nederland
2015 Duitsland 3. Nederland Zweden 5. Nederland
2014 Frankrijk 6. Nederland Zweden 5. Nederland
2013 Zweden 4. Nederland Denemarken 5. Nederland
2012 Frankrijk 3. Nederland Frankrijk 5. Nederland
2011 Frankrijk 3. Nederland  Denemarken  4. Nederland 
2010 Duitsland 5. Nederland Nederland           -
2009 Duitsland 4. Nederland  Duitsland  2. Nederland 
2008 Frankrijk  5. Nederland  Frankrijk  3. Nederland 
2007 Frankrijk 4. Nederland  Denemarken  6. Nederland 
2006 Duitsland 5. Nederland  Frankrijk  3. Nederland 
2005 Duitsland 4. Nederland  Duitsland 3. Nederland 
2004 Duitsland 5. Nederland  Engeland  6. Nederland 
2003 Zweden 3. Nederland  Engeland  3. Nederland 
2002 niet gehouden   niet gehouden   
2001 Frankrijk 3. Nederland  Zweden  6. Nederland 
2000 Frankrijk  3. Nederland  Duitsland  5. Nederland 
1999 Duitsland 5. Nederland  Duitsland  6. Nederland 
1998 Duitsland 5. Nederland  Zweden  6. Nederland 
1997 Duitsland 5. Nederland Frankrijk 4. Nederland
1996 Duitsland 5. Nederland Duitsland 5. Nederland
1995 Duitsland 6. Nederland Duitsland 5. Nederland
1994 Duitsland 6. Nederland Zweden 6. Nederland
1993 Duitsland 6. Nederland Duitsland 6. Nederland
1992 Duitsland 5. Nederland Duitsland 6. Nederland
1991 Duitsland 6. Nederland Zweden 5. Nederland
1990 West-Duitsland geen deename Zweden geen deelname
1989        - geen deelname      - geen deelname
1988 West-Duitsland 5. Nederland Zweden 6. Nederland
1987 West-Duitsland 4. Nederland Nederland         -
1986 Engeland 5. Nederland West-Duitsland 2. Nederland
1985 Engeland 3. Nederland Nederland        -
1984       -         -        -        -
1983       -         -        -        -
1982 West-Duitsland 2. Nederland Denemarken 3. Nederland
1981 West-Duitsland 2. Nederland West-Duitsland 2. Nederland
1980 Nederland        - West-Duitsland 2. Nederland