24 oktober 2016

Voorronde Nationale Jeugdmeerkampen

Afdeling Noord

Afgelopen zondag werd er bij Argus in Harkstede de voorronde voor de Nationale Jeugdmeerkampen (NJM) gehouden. 72 jeugdspelers hadden zich opgegeven en konden zich kwalificeren voor een plekje in de ¼ finale NJM, die zondag 4 december wordt gehouden in Almere.

Wij hebben zondag hele mooie wedstrijden gezien en bijna iedereen speelde met veel plezier. Je krijgt namelijk ook teleurgestelde spelers, want winst en verlies liggen nou eenmaal dicht bij elkaar. Ook al heb je je niet gekwalificeerd er is als altijd kans dat je als reservespeler wordt opgeroepen.

Alle 72 jeugdspelers kregen een medaille en een oorkonde mee naar huis. Niet alle jeugdspelers hebben trouwens hun oorkonde/medaille opgehaald. De afdeling gaat er voor zorgen dat de oorkondes en medailles, die overgebleven zijn, toch nog terecht komen bij de verenigingen.

Verder willen we Wouter Fokkens (organisatie), Jan Emmens (toernooileider) en alle vrijwilligers van Argus bedanken voor hun inzet.

De volgende 8 spelers hadden zich van te voren al gekwalificeerd voor de ¼ finale in Almere wegens hun A-licentie:
Meisjes Junioren
Shuo Han Men – Klimaatgroep Stars (vrijstelling ¼ finale)
Maartje Veenhoven – GTTC Groningen
Jongens Junioren
Pim van Schaik – TTC Emmen
Meisjes Kadetten
Janine Grootjans – TTC Emmen
Jongens Pupillen
Merlijn Brands – DTK ‘70
Meisjes Pupillen

Fleur Hoogeveen – TTC Emmen
Liecke Greven – Argus
Roos Veen – Argus *

* De afdeling heeft Roos Veen een vrijstelling gegeven omdat ze het weekend ervoor in Hoorn haar A-licentie behaald heeft. Dit is een tussentijdse promotie en dan ligt de beslissing bij de afdeling. Roos heeft zelf gekozen, ondanks haar vrijstelling, toch mee te doen met de voorronde.

UITSLAGEN VOORRONDE NJM

Jongens Junioren
1. Ivo Wilschut - Actief Eelde (gekwalificeerd)
2. Martin Miedema - GTTC Groningen (gekwalificeerd)
3. Maurice Storteboom – Argus
4. Johannes Korten - Actief Eelde
5. Tiemo Laban - Argus
6. Theun Nicolai – Dokkum
7. Lars Brands - DTK '70
8. Gijs de Klerk – Assen
9. Martijn Hoekstra – Ready
10. Rick Hillegers – Assen
11. Pelle Norder – Assen
12. Bas Oldenbeuving – Assen
13. Niels van der Mey – Ready
14. Justin van de Steeg - Reflex '65
15. Souverain N'yudi - Vries

Meisjes Junioren
1. Esmay Meeringa - TTC Emmen (gekwalificeerd)
2. Thirza Hazeveld - TTC Emmen (gekwalificeerd)
3. Tessa Mennen - TTC Emmen (gekwalificeerd)
4. Inez Kwint - DTK '70 (gekwalificeerd)

Jongens Kadetten
1. Frank Duijnisveld - DTK '70 (gekwalificeerd)
2. Mark Hankel - Delta Impuls (gekwalificeerd)
3. Jim Berenschot - GTTC Groningen (gekwalificeerd)
4. Lukas Petzinger - GTTC Groningen
5. Yljan Nicolai – Dokkum
6. Wessel Knobbe – Vinkhuizen
7. Michiel Weitenberg - GTTC Groningen
8. Jeroen Steur – Vinkhuizen
9. Bowe Koot - Delta Impuls
10. Guus van der Horst - GTTC Groningen
11. Thije Greven – Argus
12. Justin van der Laan – Argus
13. Dion Siemens – Oldambt
14. Kevin Bolt - DTTC '78
15. Hidde Smidt - GTTC Groningen
16. Tim Elferink - GTTC Groningen
17. Robert Nijboer - DTTC '78

Meisjes Kadetten
1. Daniëlle Storteboom - Argus (gekwalificeerd)
2. Pien Kamps - Argus (gekwalificeerd)
3. Dagmar Koning - Ready (gekwalificeerd)
4. Iris Schipper – Oldambt
5. Flore Keen – Talo
6. Iris Mulderij - Dedemsvaart

Jongens Pupillen
1. Djosh Berenschot - GTTC Groningen (gekwalificeerd)
2. Kaj Ronde - DTK '70 (gekwalificeerd)
3. Jerrie Hazeveld - Assen (gekwalificeerd)
4. Thijs Boskamp - Talo (gekwalificeerd)
5. Gert Jan Schilder – Talo
6. Timothy Wong - GTTC Groningen
7. Leon Bouma - GTTC Groningen
8. Joost Löhr – Oldambt
9. Jarne Blokzijl - DTTC '78
10. Samuel Hanning – Argus
11. Michael Steendam – Buitenpost
12. Ruben Bolt - DTTC '78
13. Ruben van der Laan - Argus

Meisjes Pupillen
1. Roos Veen - Argus (gekwalificeerd)
2. Annelien Greydanus - Argus (gekwalificeerd)
3. Anna Rass - Vries (gekwalificeerd)
4. Joyce Schuur – Oldambt
5. Kristel Hemmen - Talo

Jongens Welpen
1. Brent Ronde - DTK '70 (gekwalificeerd)
2. Ryan Roordink - Assen (gekwalificeerd)
3. Gijs Kuiper – Assen
4. Dani Rodriquez – Argus
5. Ruben Blokzijl - DTTC '78
6. Dewin Hanning – Argus
7. Lucas Pekel - Reflex '65
8. Koen Vegter - GTTC Groningen

Meisjes Welpen
1. Marijn Schipper - Oldambt (gekwalificeerd)
2. Laura Kwant – Argus
3. Lieke Boskamp – Argus
4. Aafke Greydanus - Argus