26 oktober 2015

Voorronde Nationale Jeugd Meerkampen Noord

Afgelopen zondag was het weer tijd voor de voorronde Nationale Jeugd Meerkampen (NJM) 2015/2016 bij tafeltennisvereniging Argus. Onze jeugdtoppers konden zich kwalificeren voor de 1/4 finale (6 december) in Almere.

De organisatie lag in handen van Linda Gorter (Argus) en Wouter Fokkens (Afdeling Noord)

Afdeling Noord wil Argus en hun vrijwilligers bedanken voor de goede verloop van het toernooi. Een extra bedankje naar Linda Gorter, dankzij haar als toernooileider, was het toernooi strak geregeld.

Linda bedankt!

De uitslagen:

Meisjes Junioren (4 plekken)
1. Thirza Hazeveld - Assen
2. Tessa Mennen - Emmen
3. Esmay Meeringa - Emmen
4. Nikita Bouwmeester - DTTC '78
5. Sanna Bey - DTTC '78
6. Milou Tuin - Oldambt

Jongens Junioren (5 plekken)
1. Robert Jansen - Emmen
2. Ivo Wilschut - Actief Eelde
3. David Dijkhoff - Appelscha
4. Kevin Wijnholds - Emmen
5. Jordi Fuhler - DTK '70
6. Robin Hoogeveen - Emmen
7. Damian Veenstra - DTK '70
8. Huub Exel - DTK '70
9. Rick Hillegers - Assen
10. Michael Emerenciana - Oldambt
11. Scott v. Kampen Wieling - Argus
12. Lars Brands - DTK '70
13. Benjamin Latona - Delta Impuls
14. Martijn Hoekstra - Ready
15. Peter Kiel - DTTC '78
16. Marco de Weerd - Assen
17. Niels v/d Mey - Ready
18. Pelle Norder - Assen
19. Gianluca Lorinz - Assen
20. Justin v/d Steeg - Reflex '65

Meisjes Kadetten (4 plekken)
1. Janine Grootjans - Emmen
2. Chanela Vochteloo - Appelscha
3. Melissa Halmingh - Argus
4. Dagmar Koning - Ready
5. Kim Antonisse - FTTC
6. Eliene de Boer - Oldambt
7. Annelies Kiel - DTTC '78
8. Melissa Froma - Oldambt

Jongens Kadetten (3 plekken)
1. Frank Duijnisveld - DTK '70
2. Martin Miedema - GTTC Groningen
3. Maurice Storteboom - Argus
4. Gijs de Klerk - Assen
5. Jim Berenschot - Actief Eelde
6. Niels Mooibroek - Emmen
7. Kevin Heijnen - Delta Impuls
8. Tiemo Laban - Argus
9. Bas Oldebeuving - Assen
10. Bowe Koot - Delta Impuls
11. Mark Hankel - Delta Impuls
12. Kevin Bolt - DTTC '78
13. Remy Diephuis - Aktief Winsum
14. Gerben Steringa - Vinkhuizen

Meisjes Pupillen (4 plekken)
1. Daniëlle Storteboom - Argus
2. Pien Kamps - Argus
3. Roos Veen - Argus
4. Annelien Greydanus - Argus
5. Flore Keen - Talo

Jongens Pupillen (5 plekken)
1. Thije Greven - Argus
2. Ljev van Dijk - Emmen
3. Djosh Berenschot - Actief Eelde
4. Jerrie Hazeveld - Assen
5. Jort Everts - Argus
6. Dion Siemens - Oldambt
7. Kaj Ronde - DTK '70
8. Jelle Stol - DTTC '78
9. Henk Weering - Actief Eelde
10. Robin Schuur - Argus

Jongens Welpen (2 plekken)
1. Brent Ronde - DTK '70
2. Samuel Hanning - Argus
3. Ryan Roordink - Assen
4. Dani Rodriquez Barba - Argus
5. Gijs Kuiper - Assen
6. Dewin Hanning - Argus

Meisjes Welpen (1 plek)
1. Laura Kwant - Argus
2. Nienke Pents - Argus

Gefeliciteerd iedereen!

en Henk Hommes bedankt voor de foto!