03 oktober 2019

Team Noord kampioen bij Euregiotoernooi!

Afgelopen zondag werd in Almelo de jaarlijkse uitwisseling met 3 andere regio’s georganiseerd door de afdeling Oost: dit jaar deden de afdelingen Oost en Noord mee vanuit Nederland en Grafschaft Emsland-Bentheim en Steinfurt vanuit Duitsland.

24 Noordelingen, ervaren en onervaren met het spelen, deden mee aan deze uitwisseling:

Meisjes

 

 

Jongens

 

Junioren

 

 

Junioren

 

Janine Grootjans

Assen

 

Mark Hankel

Delta Impuls

Roos Veen  

Argus

 

Yljan Nicolai

Dokkum

Iris Mulderij

Assen

 

Jerrie Hazeveld

Assen

Annelien Greydanus  

Argus

 

Justin van der Laan

Argus

 

 

 

 

 

Kadetten

 

 

Kadetten

 

Ilse van de Ploeg

Buitenpost

 

Timothy Wong

Argus

Anna Rass

Actief Vries

 

Iwan de Jager

Dokkum

Anne Marije Miedema

Dokkum

 

Ryan Roordink

Assen

Janita Weering

Actief Vries

 

Ruben Handl-Vigh

FTTC

 

 

 

 

 

Pupillen

 

 

Pupillen

 

Aafke Greydanus

Argus

 

Silas de Jager

Dokkum

Eva Bonder

Actief Vries

 

Pelle Kuipers

GTTC

Joliijn de Boer

Actief Vries

 

Bryan Minkes

Delta Impuls

Nathalie Veen

Argus

 

Lennart van der Glas

GTTC

Het toernooi werd gestart met een warming-up op muziek waarbij de voetjes goed van de vloer kwamen en de heupen nog even flink wakker geschud werden.

De wedstrijden gingen vlot van start en er werd in een gemoedelijke sfeer gespeeld. In de ochtend werd er gestart met een vierkamp, waarbij spelers van elke regio bij elkaar in dezelfde leeftijdscategorie zaten. Voor de jongsten was de taal soms een kleine barrière, maar er werd sportief gespeeld en goed gestreden voor de punten.

Na een goedverzorgde lunch konden de deelnemers verder met de middagpoule waarbij alle nummers 1, 2, 3 en 4 van elke poule bij elkaar in kwamen om ook nu weer de batjes te kruizen en zoveel mogelijk punten te scoren voor team Noord.

Aan het eind van de dag was het punten tellen geblazen en kwam Noord als winnaar uit de bus: maar liefst 240 punten werden er behaald door alle spelers van Noord samen

Een flink gejuich en de cup met de grote oren was het resultaat van een dag vol plezier!  Noord is het woord dat scoort!

De afdeling Oost werd 2e met 228 punten, Grafschaft Steinfurt 3e met 186 punten en Grafschaft Emsland-Bentheim 4e met 140 punten.

Mede dankzij de inzet van coaches van diverse clubs en de trouwe supporters was deze dag meer dan geslaagd!