29 oktober 2018

Geslaagde voorronde NJM in Harkstede

Zondag 28 oktober 2018 werd de voorronde van de Nationale Jeugd Meerkampen gespeeld. Een feestelijke dag vol tafeltennis waarbij er dit jaar weer meer inschrijvingen dan vorig jaar! 84 inschrijvingen waar er gisteren 76 mee deden aan het kwalificatietoernooi.

De uitslagen van het toernooi:

Meisjes Junioren

  1. Daniëlle Storteboom - Argus (gekwalificeerd)
  2. Pien Kamps - Argus (gekwalificeerd)
  3. Iris Mulderij – Assen
  4. Kim Antonisse – FTTC
  5. Marijke Takens – Oldambt
  6. Anna Hankel – Delta Impuls
  7. Flore Keen – DTTC '78
  8. Machteld Rosema - – Delta Impuls

Jongens Junioren

  1. Maurice Storteboom - Argus  (gekwalificeerd)
  2. Frank Duijnisveld - DTK '70 (gekwalificeerd)
  3. Martin Miedema - GTTC Groningen (gekwalificeerd)
  4. Mark Hankel – Delta Impuls (gekwalificeerd)
  5. Tiemo Laban – Argus
  6. Kai Timmer - DTK '70
  7. Wessel Knobbe – Vinkhuizen
  8. Lukas Petzinger - GTTC Groningen
  9. Theun Nicolai – Dokkum
  10. Justin van der Laan – Argus
  11. Souverain N'yudi – Vries
  12. Thije Greven – Argus
  13. Guus van der Horst - GTTC Groningen
  14. Bowe Koot - Delta Impuls
  15. Kevin Bolt - DTTC '78
  16. Hidde Smidt - GTTC Groningen
  17. Cas Paauw – Buitenpost
  18. Jaap Wouter Weterings – Buitenpost
  19. Beau Maters - DTK '70
  20. Rienk van der Bijl – Buitenpost
  21. Alexander Gandakusuma – Argus
  22. Henk Weering (opgave)
  23. Senne Weggen (opgave)
  24. Dion Siemens (afmelding)

Meisjes Kadetten

  1. Roos Veen - Argus (gekwalificeerd)
  2. Annelien Greydanus - Argus (gekwalificeerd)
  3. Anna Rass – Vries  (gekwalificeerd)
  4. Joyce Schuur - Oldambt

Jongens Kadetten

  1. Iwan de Jager - Dokkum (gekwalificeerd)
  2. Jerrie Hazeveld - Assen (gekwalificeerd)
  3. Casper Stein – Assen (gekwalificeerd)
  4. Timothy Wong – Assen
  5. Bas van der Graaf – Argus
  6. Ruben Handl-Vigh  – FTTC
  7. Leon Bouma - GTTC Groningen
  8. Micheal Steendam – Buitenpost
  9. Reuben Stein – Assen
  10. Simon de Vries – Buitenpost
  11. Sjors Paauw – Buitenpost
  12. Arko Stevens – Delta Impuls
  13. Jarne Blokzijl - DTTC '78
  14. Ruben Bolt - DTTC '78

Meisjes Pupillen

  1. Ilse van der Ploeg - Buitenpost (gekwalificeerd)
  2. Merel Albers – DOTO
  3. Wendy Buiter – Oldambt
  4. Janita Weering – Actief Eelde
  5. Birte Tuin - Oldambt
  6. Milika Bouwers – Hou Tafel ‘77

Jongens Pupillen

  1. Ryan Roordink – Assen (gekwalificeerd)
  2. Bryan Minkes - Delta Impuls (gekwalificeerd)
  3. Lennart van der Glas - GTTC Groningen
  4. Dani Rodriquez Barba - Argus
  5. Ergun Kolijn - DTK '70
  6. Sander Herlaar – Assen
  7. Renayro Obia - GTTC Groningen
  8. Ruben Blokzijl - DTTC '78
  9. Jamie Veentjer  - Argus
  10. Robin Bos - GTTC Groningen

Meisjes Welpen

  1. Perle Maters - DTK '70 (gekwalificeerd)
  2. Aafke Greydanus – Argus

Jongens Welpen

  1. Pelle Kuipers - GTTC Groningen (gekwalificeerd)
  2. Silas de Jager - Dokkum (gekwalificeerd)
  3. Rover Daan - GTTC Groningen
  4. Boaz Lockhorn - GTTC Groningen
  5. Matthijs Bouma – Aktief
  6. Jurre van houten - Delta Impuls
  7. Age van Driesum - GTTC Groningen
  8. Lars Dokter - DTK '70

Acht A-spelers hebben een vrijstelling voor de voorronde, dit zijn:

Meisjes Junioren:
Janine Grootjans - TTC Emmen

Jongens Junioren:
Pim van Schaik - TTC Emmen

Meisjes Kadetten
Fleur Hoogeveen - TTC Emmen
Liecke Greven - Argus

Jongens Kadetten
Merlijn Brands - DTK '70
Kaj Rond - DTK '70

Meisjes Pupillen
Marijn Schipper - Oldambt

Jongens Welpen (deelnemer bij categorie Pupillen)
Brent Ronde - DTK '70