Deelnemers

Op deze pagina wordt een lijst bijgehouden voor spelers en speelsters die zich hebben ingeschreven voor het NK Tafeltennis 2018. De plaatsingslijsten vormen de basis voor de loting

Heren Enkelspel

Naam Vereniging
 Barry Wijers DTK
 Fjodor Rademaker The Victory
 Casper ter Luun De Salamanders
 Ewout Oostwouder Persoonlijk lid
 Rajko Gommers Taverzo
 Cosmin Stan TTV Hilversum
 Arnoud Meijer SKF
 Koen Hageraats DTK
 Sören de Witte TTC Middelburg
 Martin Khatchanov Taverzo
 Jasmshid Sedigh De Salamanders
 Bas Hergelink De Salamanders
 Merijn de Bruin Scylla
 Emanuel Martins Ferreira Scyedam
 Martijn de Vries Smash'70
 Pieter vd Berg SKF
 Patrick Oeij Hilversum
 Roel Bogie Smash '70
 Jochem de Hoop Taverzo
 Nathan vd Lee  DTK
 Colin Rengers Smash'70
 Boris de Vries Smash'70
 Laurens Tromer Diveko
 
Dames Enkelspel
                  
Naam Vereniging
 Sharon Janssen SKF
 Tali Cohen TTV Hilversum
 Melanie Bierdrager SKF
 Karlijn van Lierop * Westa
 Marlotte Staps Taverbo
 Jasminka Oeij SKF
 Angelique Gertenbach HTC
 YanaTimina TTV Amsterdam
 Kim Hergelink De Toekomst
 Lisette van Es Tafeltennis Zwolle
 Alice Barendrecht Bit.nl
 Kimberly 't Hooft TTC Middelburg
 Annewyke Appels Heksenberg
 Vera van Boheemen VTV
 Amber vd Velde Westa
 Shuo Han Men Midstars
 Esmee van Marwijk Scylla
 Yoeke Gunsing TTV Amsterdam
 Rachel Gerarts Heksenberg
 Maaike vd Pasvoordt Pecos
 Emine Ernst LTTC de Toekomst
 Sanne de Hoop VTV
 Carla Nouwen SKF
 Jacintha de Hoop VTV
 Melissa Bours Westa
 Rianne van Duin Persoonlijk lid
 Britt Eerland Scyedam
 Kim Vermaas Scylla
 Ana Gogorita Den Helder
 Li Jie Persoonlijk lid

* Wildcard

Herendubbel

 Barry Wijers / Martin Khatchanov
 Casper ter Luun / Boris de Vries
 Rajko Gommers/ Martijn de Vries
 Nathan vd Lee / Cosmin Stan
 Arnoud Meijer / Pieter vd Berg
 Koen Hageraats / Merijn de Bruin
 Jamshid Sedigh / Roel Bogie
 Patrick Oeij/ Bas Hergelink
 Emanuel Martins Ferreira / Colin Rengers
 Jochem de Hoop / Ruan Greyling **

** indien plaatsing enkelspel

Damesdubbel

 Shuo Han Men / Sharon Janssen
 Tali Cohen / Jasminka Oeij
 Melanie Bierdrager / Angelique Gertenbach
 Marlotte Staps / Amber vd Velde
 Yana Timina / Tanja Helle
 Rachel Gerarts / Kim Hergelink
 Alice Barendrecht / Lisette van Es
 Kimberly 't Hooft / Annewyke Appels
 Vera van Boheemen / Yoeke Gunsing
 Sanne de Hoop / Emine Ernst
 Jacintha de Hoop / Melissa Bours
 Ana Gogorita / Rianne van Duin
 Britt Eerland / Kim Vermaas

 

Gemengd dubbel

 Casper Ter Luun / Rachel Gerarts
 Cosmin Stan / Tali Cohen
 Pieter vd Berg / Melanie Bierdrager
 Patrick Oeij / Jasminka Oeij
 Sören de Witte / Marlotte Staps
 Colin Rengers / Angelique Gertenbach
 Rajko Gommers / Kim Vermaas
 Nathan vd Lee / Yana Timina
 Arnoud Meijer / Kimberly 't Hooft
 Bas Hergelink / Kim Hergelink
 Koen Hageraats / Tanja Helle
 Jamshid Sedigh / Vera van Boheemen
 Roel Bogie / Shuo Han Men
 Emanuel Martins Ferreira / Sanne de Hoop
 Boris de Vries / Emine Ernst
 Jochem de Hoop / Jacintha de Hoop
 Laurens Tromer / Britt Eerland

 

Partners & sponsors

Partners
Sponsors