Historie Bestuurssamenstellingen

Hieronder vind je een lijst met bestuurssamenstellingen van de afdeling 't Gooi.

Bestuurssamenstellingen 't-Gooi

 Bron: Gerard van Giessen.

Klik hier voor bovenstaande lijst in PDF icon

 

Hieronder vind je een lijst met bestuurssamenstellingen van de afdeling Utrecht.
  Voorzitter Secretaris Penningmeester ACL Overig
1980          
1981          
1982          
1983          
1984 Piet Römgens Jules de Groot Henk Doedee Bert van Schaik Wouter Bloksma, Elène Vos, Arno Vermeulen,
Evert Mulder, Onno de Vries
1985 Piet Römgens Arno Vermeuelen Henk Doedee Jules de Groot Wouter Bloksma, Igor Heller, Ad van der Kuyp,
Bert van Schaik, Onno de Vries
1986 Piet Römgens Elène Vos Henk Doedee Jules de Groot Wouter Bloksma, Igor Heller, Ad van der Kuyp,
Fred Kraan, Onno de Vries
1987 Jules de Groot Elène Vos Jack van Rooijen Bertie Maaswinkel-Veerkamp Wouter Bloksma, Igor Heller, Ad van der Kuyp, Fred Kraan
1988 Jules de Groot Elène Vos Jack van Rooijen Bertie Maaswinkel-Veerkamp Jan Bruins, Igor Heller, Henny Loerakker
1989 Jules de Groot Elène Vos Jack van Rooijen Bertie Maaswinkel-Veerkamp Jan Bruins, Igor Heller, Sjef Lustig, Henny Loerakker
1990 Leo van Es Elène Vos Jack van Rooijen Bertie Maaswinkel-Veerkamp Jan Bruins, Igor Heller, Sjef Lustig
1991 Leo van Es Elène Vos Jack van Rooijen Joop te Brake Jan Bruins, Igor Heller, Henny Loerakker
1992 Leo van Es Aad van Belle Jack van Rooijen Joop te Brake Jan Bruins, Igor Heller, Fred van Veluw
1993 Leo van Es Aad van Belle Jack van Rooijen Joop te Brake Jan Bruins, Igor Heller, Fred van Veluw
1994 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Fred van Veluw
1995 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Ton Groeneveld
1996 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Ton Groeneveld
1997 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Ton Groeneveld, Jan de Roos
1998 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Ton Groeneveld, Jan de Roos
1999 Vacant Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Jan de Roos
2000 Vacant Vacant Carl Weber Joop te Brake Peter Bouwman, Alex Verberne

 









Op 21 december 2000 werd de afdeling Midden opgericht uit de 2 afdelingen 't Gooi en Utrecht.
  Voorzitter Secretaris Penningmeester ACL Overige
2000  Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Henk Wildschut Marianne Oosterveen, Ruud Peters,
Henk Rietveld, Alex Verberne
2001 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Henk Wildschut Marianne Oosterveen, Ruud Peters,
Henk Rietveld, Alex Verberne
2002 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Henk Wildschut Marianne Oosterveen, Ruud Peters,
Henk Rietveld, Alex Verberne
2003 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Henk Wildschut Marianne Oosterveen, Ruud Peters, 
2004 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Ruud Peters,
Martin van Groen
2005 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Ruud Peters,
Martin van Groen
2006 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Ruud Peters,
Martin van Groen
2007 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Ruud Peters,
Martin van Groen
2008 Gerard van Giessen Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Martin van Groen
2009 Gerard van Giessen Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Martin van Groen
2010 Gerard van Giessen Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Martin van Groen, Tsuri Menereis
2011 Gerard van Giessen Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Martin van Groen, Tsuri Menereis,
Manfred de Jong
2012 Manfred de Jong Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Martin van Groen, Flip Valero
2013 Manfred de Jong Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Flip Valero, Harry Eleveld
2014 Ton van Ginkel a.i. Jan Kroon a.i. Harry Eleveld Gilbert Dix Flip Valero
2015 Ton van Ginkel Jan Kroon Harry Eleveld Gilbert Dix Flip Valero
2016 Ton van Ginkel Jan Kroon - Gilbert Dix *) Flip Valero
2017 Ton van Ginkel Jan Kroon - Gilbert Dix *) Flip Valero **)
2018 Andrew Ketzer ***) Thijs van Veen Michiel Vloemans Rens Boer, Rens de Haas, Wayne Plaxton, Anton Wiegerinck ****) -

*) als afdelingsondersteuner, formeel niet als AB-lid
**) vanaf ALV 17-05- 2017 wel voorzitter van de jeugdcommissie, niet meer AB-lid
***) afdelingsvoorzitter van 16-05-2018 tot 20-08-2018
****) samen de competitiecommissie vormende, geen AB-leden

Laatste wijziging: 17-10-2018