Kalender

19 jul Toernooien
Tafeltennis zomerkampioen 2019 Utrecht, 2e avond bij SVE
09 aug Toernooien
Tafeltennis zomerkampioen 2019 Utrecht, 3e avond bij UTTC
15 aug - 18 aug Toernooien
7th International Table Tennis Team Championships of Veteran Clubs/Groups
16 aug Toernooien
Tafeltennis zomerkampioen 2019 Utrecht, 4e avond bij SVE
23 aug Toernooien
Tafeltennis zomerkampioen 2019 Utrecht, 5e avond bij UTTC
31 aug Toernooien
Almere United Open 2019! (zaterdag jeugd)
31 aug - 01 sep Toernooien
NK-B/C/D/E
01 sep Toernooien
Almere United Open 2019! (zondag senioren)
18 sep Algemeen Verenigingen Bestuur
Bijeenkomst van alle verenigingen met het hoofdbestuur
22 sep Toernooien
1e D-kadetten en minimeerkampen VTV Nieuwegein
22 sep Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
25 sep Algemeen
Jeugdplatform, overleg jeugdverenigingen afdeling Midden
04 okt - 06 okt Toernooien
Europe Youth Top-10
12 okt Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
13 okt Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (1/10)
13 okt Toernooien
NSM-B/D/F 1e ronde
20 okt Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (2/10)
26 okt - 27 okt Toernooien
Masters
01 nov - 03 nov Toernooien
ITTF Dutch Open Para
03 nov Toernooien
2e D-kadetten en minimeerkampen TTV HIlversum
09 nov Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
10 nov Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
17 nov Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (3/10)
24 nov Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
24 nov Toernooien
NSM-B/D/F halve finale
01 dec Toernooien
NJM kwartfinale
08 dec Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (4/10)
14 dec Toernooien
3e D-kadetten en minimeerkampen HTTC Houten
14 dec Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
15 dec Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
15 dec Toernooien
NSM-B/D/F finale
18 jan Toernooien
4e D-kadetten en minimeerkampen TTV Huizen
18 jan Toernooien
Diederik Steunenberg toernooi
18 jan Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
02 feb Toernooien
NJM halve finale
09 feb Toernooien
NSM-C/E/G 1e ronde
15 feb Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
16 feb Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
29 feb - 01 mrt Toernooien
NK-A
29 feb Toernooien
Jeugdklassentoernooi
14 mrt Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
15 mrt Toernooien
5e D-kadetten en minimeerkampen TTVN Nieuwegein
15 mrt Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
22 mrt Toernooien
NSM-C/E/G halve finale
28 mrt Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
29 mrt Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
05 apr Toernooien
NK Veteranen
11 apr Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
19 apr Toernooien
NSM-C/E/G finale
09 mei Toernooien
6e D-kadetten en minimeerkampen TTV SHOT Soest
09 mei - 10 mei Toernooien
NJK
17 mei Toernooien
Eredivisie finale (onder voorbehoud)
06 jun Toernooien
NK Paratafeltennis
06 jun - 07 jun Toernooien
NJM finale
13 jun Toernooien
B-Jeugdkwalificatietoernooi
04 jul - 05 jul Toernooien
NTTB Jeugdcup