Kalender

   De Evenementenkalender 2019-2020 van de afdeling Midden in Excel formaat.

20 nov Table Stars Workshop
Workshop Table Stars Challenge
24 nov Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
24 nov Toernooien
NSM-B/D/F halve finale
01 dec Toernooien
NJM kwartfinale
07 dec Toernooien
ATC Open Jeugd Toernooi 7 December 2019
08 dec Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (4/10)
14 dec Toernooien
3e D-kadetten en minimeerkampen HTTC Houten
14 dec Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
15 dec Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
15 dec Toernooien
NSM-B/D/F finale
28 dec Toernooien
Klaas Meerveld Toernooi, VTV Nieuwegein
11 jan Toernooien
Afdelingskampioenschappen lagere jeugd
12 jan Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (5/10)
12 jan Toernooien
Afdelingskampioenschappen lagere senioren
18 jan Toernooien
Afdelingskampioenschappen hogere jeugd
18 jan Toernooien
Diederik Steunenberg toernooi
18 jan Toernooien
4e D-kadetten en minimeerkampen TTV Huizen
18 jan Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
19 jan Toernooien
Afdelingskampioenschappen hogere senioren
02 feb Toernooien
NJM halve finale
09 feb Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (6/10)
09 feb Toernooien
NSM-C/E/G 1e ronde
15 feb Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
16 feb Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
29 feb Toernooien
Jeugdklassentoernooi
29 feb - 01 mrt Toernooien
NK-A
08 mrt Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (7/10)
14 mrt Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
15 mrt Toernooien
5e D-kadetten en minimeerkampen TTVN Nieuwegein
15 mrt Toernooien
A-Jeugdranglijsttoernooi
22 mrt Toernooien
NSM-C/E/G halve finale
28 mrt Toernooien
Jeugdranglijsttoernooi
29 mrt Toernooien
B-Jeugdranglijsttoernooi
05 apr Toernooien
NK Veteranen
11 apr Toernooien
Para Ranglijsttoernooi
19 apr Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (8/10)
19 apr Toernooien
NSM-C/E/G finale
09 mei Toernooien
6e D-kadetten en minimeerkampen TTV SHOT Soest
09 mei - 10 mei Toernooien
NJK
17 mei Toernooien
Eredivisie finale (onder voorbehoud)
24 mei Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (9/10)
06 jun Toernooien
NK Paratafeltennis
06 jun - 07 jun Toernooien
NJM finale
13 jun Toernooien
B-Jeugdkwalificatietoernooi
14 jun Meisjes en vrouwen
GIRLS ONLY-training (10/10)
04 jul - 05 jul Toernooien
NTTB Jeugdcup