NTTB Jeugdcup 2019

De NTTB Jeugdcup

Poule indelingen 

MEISJES JONGENS
poule A poule B poule A poule B
Holland-Noord
Limburg
Gelre
Noord
West
ZuidWest
Oost
Midden
Holland-Noord
West
Oost
Limburg
ZuidWest
Midden
Gelre
Noord

Uitslagen dag 1 (zaterdag 6 juli)

meisjes

tijd wedstrijd     uitslag
10.00 uur Holland-Noord - Noord 16-4
  Limburg - Gelre 16-4
  West - Midden 20-0
  ZuidWest - Oost 18-2
         
13.00 uur Holland-Noord - Gelre 12-8
  Limburg - Noord 15-5
  West - Oost 19-1
  ZuidWest - Midden 20-0
         
18.00 uur Holland-Noord - Limburg 8-12
  Gelre - Noord 13-7
  West - ZuidWest 17-3
  Oost - Midden 9-11

 

jongens

tijd wedstrijd     uitslag
10.00 uur Holland-Noord - Limburg 19-1
  West - Oost 14-6
  ZuidWest - Noord 17-3
  Midden - Gelre 17-3
         
13.00 uur Holland-Noord - Oost 15-5
  West - Limburg 11-9
  ZuidWest - Gelre 17-3
  Midden - Noord 15-5
         
18.00 uur Holland-Noord - West 16-4
  Oost - Limburg 12-8
  ZuidWest - Midden 8-12
  Gelre - Noord 14-6

Eindstand poules

meisjes

poule team gespeeld punten setsaldo
poule A Limburg 3 6 43-17
  Holland-Noord 3 4 36-24
  Gelre 3 2 25-35
  Noord 3 0 16-44
         
poule B West 3 6 56-4
  ZuidWest 3 4 41-19
  Midden 3 2 11-49
  Oost 3 0 12-48

 

nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de kruisfinales om plaats 1 tot en met 4.
nummers 3 en 4 spelen voor plaats 5 tot en met 8 (ook via kruisfinales).

 

jongens

poule team gespeeld punten setsaldo
poule A Holland-Noord 3 6 50-10
  West 3 4 29-31
  Oost 3 2 23-37
  Limburg 3 0 18-42
         
poule B Midden 3 6 44-16
  ZuidWest 3 4 42-18
  Gelre 3 2 20-40
  Noord 3 0 14-46

 

nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de kruisfinales om plaats 1 tot en met 4.
nummers 3 en 4 spelen voor plaats 5 tot en met 8 (ook via kruisfinales).

 

Uitslagen dag 2 (zondag 7 juli)

meisjes

tijd wedstrijd     uitslag
9.30 uur        
plaats 1-4 Limburg - ZuidWest 9-11
plaats 1-4 West - Holland-Noord 11-8
plaats 5-8 Gelre - Oost 9-11
plaats 5-8 Midden - Noord 11-9
         
13.30 uur        
finale ZuidWest - West  
3e/4e pl Limburg - Holland-Noord 11-8
5e/6e pl Oost - Midden  
7e/8e pl Gelre - Noord  
         
Einduitslag
  1. West
  2. ZuidWest
  3. Limburg
  4. Holland-Noord
  5. Midden
  6. Oost
  7. Gelre
  8. Noord
     

jongens

tijd wedstrijd     uitslag
9.30 uur        
plaats 1-4 Holland-Noord - ZuidWest 11-4
plaats 1-4 Midden - West 11-4
plaats 5-8 Oost - Noord 10-10 (35-34)
plaats 5-8 Gelre - Limburg 11-7
         
13.30 uur        
finale Holland-Noord - Midden  
3e/4e pl ZuidWest - West  
5e/6e pl Oost - Gelre  
7e/8e pl Noord - Limburg 10-10 (35-38)
         
Einduitslag
  1. Holland-Noord
  2. Midden
  3. ZuidWest
  4. West
  5. Oost
  6. Gelre
  7. Limburg
  8. Noord
     

Teamsamenstelling Limburg

  meisjesteam jongensteam
pupillen
 
 
 
Dido Giesen - TTC
Tara Iravani - Westa
Kyra van Enckevort - SETA
 
Pieter Zwiers - Red Stars
Daan Hamaekers - Westa
Tim van Wijk - Heerlen
 
welpen
 

 

Lienke Stijnen - Kluis *
Anne-Fleur Hamaekers - Westa
Mel Hendrix - Westa
 
Kenji van Enckevort - SETA
Ties Slakhorst - Quick '72/Schimmert
Lars Clephas - Red Stars
 
coaches
 
Amber van der Velden
Marc Bosman
Rick Pouwels
Remi Beelen

 

* Dispensatiespeelsters. Het is een meisjesteam toegestaan om een eerste jaars pupil bij de welpen mee te laten spelen.