Voorronden Afdelingsjeugdmeerkampen

 


Zondag 4 oktober zijn de voorronden gespeeld in de accommodatie van TTV Stedebroec.            
Alleen bij de jongens junioren, kadetten en pupillen was een voorronde nodig.              
                             
Jongens junioren                          
1 poule, waarvan de nrs 1 t/m 4 zich plaatsen voor de finale                  
                             
Poule 1 1e Pepijn Tax United Oost                    
  2e Ray Tanaka AMVJ                      
  3e Bart van Kootwijk Nieuw-Vennep                    
  4e Ryan Loch Victory ‘55                    
  5e Milko Stoekenbroek Nieuw-Vennep                    
  6e Floris Piket AMVJ                      
  7e Remco Boon Spirit                      
                             
Geplaatst zijn dus: Pepijn Tax, Ray Tanaka, Bart van Kootwijk en Ryan Loch.              
Milko Stoekenbroek, Floris Piket en Remco Boon zijn resp. 1e, 2e en 3e reserve.              
                             
Jongens kadetten                          
2 poules, waarvan de nrs 1 t/m 3 zich direct plaatsen voor de finale, de nrs 4 en 5 spelen in een vervolgpoule nog om 2 plaatsen    
                             
Poule 1 1e Kenzo Kandelaar HBC                      
  2e Jochem Lippes HBC                      
  3e Yusif Ismailov HTC                      
  4e Floris Kemp HBC                      
  5e Jim Kes Victory ‘55                    
  6e Felix Hoogendijk Amsterdam                    
  7e Ischa Severins TTSport/A-Merk                    
                             
Poule 2 1e Tom Hoogervorst HTC                      
  2e Oliver Kam AMVJ                      
  3e Rijnier van Bruggen HBC                      
  4e Floris Hamaker HBC                      
  5e Micha Tol Victory ‘55                    
  6e Teun Wassenberg HBC                      
  7e Rowan Gabriel Amsterdam                    
                             
Vervolgronde                          
Poule A 1e Micha Tol Victory ‘55                    
  2e Floris Hamaker HBC                      
  3e Floris Kemp HBC                      
  4e Jim Kes Victory ‘55                    
                             
Geplaatst zijn dus: Kenzo Kandelaar, Tom Hoogervorst, Jochem Lippes, Oliver Kam, Yusif Ismailov, Rijnier van Bruggen,

                                     Micha Tol en Floris Hamaker.
Floris Kemp en Jim Kes zijn resp. 1e en 2e reserve.

                   
                             
Jongens pupillen                          
2 poules, waarvan de nrs 1 en 2 zich direct plaatsen voor de finale, de nrs 3 en 4 spelen in een vervolgpoule nog om 3 plaatsen    
                             
Poule 1 1e Mika Wiersma Spirit                      
  2e Bas Hamaker HBC                      
  3e Rizzo Kingma DOKO(Z)                      
  4e Sander Wiekhart HBC                      
  5e Jorrit Sinnige HBC                      
  6e Rens Visser Stedebroec                    
                             
Poule 2 1e Rijk Marttin HBC                      
  2e Naud Sinnige HBC                      
  3e Sven Homan Stedebroec                    
  4e Pieter Stoop TTSport/A-Merk                    
  5e Sem Koster Stedebroec                    
                             
Vervolgronde                          
Poule A 1e Sven Homan Stedebroec                    
  2e Pieter Stoop TTSport/A-Merk                    
  3e Rizzo Kingma DOKO(Z)                      
  4e Sander Wiekhart HBC                      
                             
Geplaatst zijn dus: Mika Wiersma, Rijk Marttin, Bas Hamaker, Naud Sinnige, Sven Homan, Pieter Stoop en Rizzo Kingma.      
Sander Wiekhart isreserve.                        
                             
De finales worden gespeeld op zondag 25 oktober in de zaal van Flits/Theresia in Zaandam.