Finaleronden Afdelingsjeugdmeerkampen

 





Uitslagen Finaleronde Afdelingsjeugdmeerkampen 2015-2016            
                     
Zondag 25 oktober zijn de finaleronden gespeeld in de accommodatie van TTV Flits/Theresia in Zaandam.    
Dit zijn de uitslagen:                  
                     
Jongens junioren                    
Poule 1 1e Denys Sheremet HTC              
  2e Jean Robert Leliveld HBC              
  3e Damian Bakker HBC              
  4e Bart van Kootwijk Nieuw-Vennep            
  5e Laurence Bont AMVJ              
  6e Ryan Loch Victory ‘55            
                     
Poule 2 1e Milan Timmers HBC              
  2e Matthijs van Beek HBC              
  3e Rikke Schilstra Spaarne              
  4e Pepijn Tax United Oost            
  5e Ashkan Issazadeh HBC              
  6e Ray Tanaka AMVJ              
                     
Vervolgronde                    
Poule A 1e Jean Robert Leliveld HBC              
  2e Matthijs van Beek HBC              
  3e Damian Bakker HBC              
  4e Rikke Schilstra Spaarne              
                     
Geplaatst voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:            
Denys Sheremet HTC                  
Milan Timmers HBC                  
Jean Robert Leliveld HBC                  
                     
Jongens kadetten                    
Door twee afmeldingen geen 10 maar slechts 8 deelnemers.              
                     
Poule 1 1e Tim Gras HTC              
  2e Oliver Kam AMVJ              
  3e Tom Hoogervorst HTC              
  4e Jochem Lippes HBC              
  5e Kenzo Kandelaar HBC              
  6e Rijnier van Bruggen HBC              
  7e Floris Hamaker HBC              
  8e Micha Tol Victory ‘55            
                     
Geplaatst voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:            
Tim Gras HTC                  
Oliver Kam AMVJ                  
Tom Hoogervorst HTC                  
                     
Jongens pupillen                    
Poule 1 1e Rafael de Jong Amsterdam            
  2e Rijk Marttin HBC              
  3e Mika Wiersma Spirit              
  4e Bas Hamaker HBC              
  5e Sven Homan Stede Broec            
  6e Rizzo Kingma DOKO(Z)              
  7e Naud Sinnige HBC              
  8e Pieter Stoop TTSport/A-Merk            
                     
Geplaatst voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:            
Rafael de Jong Amsterdam                
                     
Jongens welpen                    
Poule 1 1e Rubin Geerling Stede Broec            
  2e Ivan Kahn Amsterdam            
  3e Matan Friedman AMVJ              
  4e Jordy Oudt Stede Broec            
  5e Lars Moison HBC              
  6e Boris Wassink Amsterdam            
  7e Daniël Rensman HBC              
                     
Geplaatst voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:            
Rubin Geerling Stede Broec                
Ivan Kahn Amsterdam                
                     
Meisjes junioren                    
Poule 1 1e Yuwei Grijpink The Victory            
  2e Nienke Meezen HTC              
  3e Chimene Loesberg Olympia              
  4e Laetitia Loesberg Olympia              
  5e Femy Draaisma Nieuw-Vennep            
  6e Daphne Wertwijn Nieuw-Vennep            
                     
Geplaatst voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:            
Yuwei Grijpink The Victory                
Nienke Meezen HTC                  
Chimene Loesberg Olympia                
Laetitia Loesberg Olympia                
                     
Meisjes kadetten                    
Poule 1 1e Rosa Bosselaar DOV               
  2e Tanisha Loesberg Olympia              
  3e Mengie Grijpink The Victory            
  4e Fleur Neeskens HBC              
  5e Caithlynn Meijer HBC              
  6e Romy Bakker Stede Broec            
  7e Semah Misconi Amsterdam            
  8e Danique de Jonge Olympia              
                     
Geplaatst voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:            
Rosa Bosselaar DOV                  
Tanisha Loesberg Olympia                
Mengie Grijpink The Victory                
Fleur Neeskens HBC                  
                     
Meisjes pupillen                    
In deze categorie slechts één aanmelding, dus er is geen finaleronde gespeeld.          
Geplaatst voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:            
Melanie Bosselaar DOV                  
                     
Meisjes welpen                    
In deze categorie ook slechts één aanmelding, dus er is geen finaleronde gespeeld.        
Geplaatst voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:            
Tanya Misconi Amsterdam                
                     
Naast de bovengenoemde jongens en meisjes worden er per klasse  - waar mogelijk – nog een aantal       
reserves opgegeven voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen, die dus wellicht       
opgeroepen kunnen worden om op zondag 6 december te spelen. Eind november zullen de       
uitnodigingen voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen worden verzonden.        
                     
Tevens zullen de volgende A-spelers en speelsters worden opgegeven voor de ¼ Finales van de Nationale Jeugdmeerkampen:
                     
Jongens Junioren Edward van Vliet (HTC)                
  Jens Wiersma (HTC)                
  Brent Bakker (HTC)                
  Ruan Greyling (HTC)                
                     
Jongens kadetten Sander van Buul (HTC)                
                     
Jongens pupillen Philip Zovko (Amsterdam)                
  Mads Oomen (Amsterdam)                
  Quinten Broekhof (HBC)                
                     
Meisjes junioren Angelique Gertenbach (HTC)                
  Yoeke Gunsing (Amsterdam)                
  Lisa Goossens (HBC)                
                     
Meisjes kadetten Sanne Briefjes (Limmen)                
                     
Hierbij kan nog worden aangetekend, dat Angelique Gertenbach is vrijgesteld van de ¼ finales van de Nationale
Jeugdmeerkampen. Zij stroomt pas in vanaf de ½ finales.