17 mei 2018

Table Stars trainersworkshop voor Holland-Noord

Table Stars trainersworkshop voor Holland-Noord

De NTTB is druk bezig met het uitbreiden en updaten van Table Stars. Een van de onderdelen is het aanbieden van een workshop Table Stars voor oudere jeugdleden, ouders van jeugdleden, verenigingsvrijwilligers, TT1-begeleiders of TT2/TT3 trainers. Leer in één avond alles over Table Stars en wordt een echte Table Stars trainer!

Wanneer:           vrijdag 8 juni 2018
Waar:                  ttv Tempo-Team
Adres:                 President Kennedylaan 5, 1079 MB Amsterdam
Tijd:                     19.30 – 22.30 (19.15 inloop)
Inschrijven         Schrijf je hier in voor de workshop

Vragen over de Table Stars trainersworkshop kunnen gesteld worden aan Sven Groot via groot@tafeltennis.nl.

Eerst dit even lezen!
Op de website van de Nederlandse Tafeltennisbond vind je een nieuwsbericht waarin uitgelegd staat wat de workshop inhoud, voor wie het geschikt is en hoe je het Table Stars trainerscertificaat kan bemachtigen. Klik op deze link voor het landelijke bericht over de Table Stars trainers workshop.

Table Stars in afdeling Holland-Noord
Er is tegenwoordig weer het één en ander mogelijk omtrent Table Stars in onze afdeling. De afdeling heeft een groot pakket met allerlei attributen dat gratis ter beschikking staat aan de verenigingen van onze afdeling. Als je vereniging geïnteresseerd is, neem dan contact op met de afdelingsondersteuner, David de Gilder, afdelingsondersteuner@nttb-hollandnoord.nl .