Klasse Indeling Jeugd

Najaarscompetitie 2019 Jeugd




 Amstelveen             
 C - Amstelveen 1    ZA 11:00    2e klasse - Poule A   
 C - Amstelveen 2    ZA 11:00    5e klasse - Poule A   
 C - Amstelveen 3    ZA 11:00    5e klasse - Poule B   
 
 Amsterdam             
 A - Amsterdam 3    ZA 10:00    2e klasse - Poule A   
 A - Amsterdam 4    ZA 13:00    4e klasse - Poule A   
 A - Amsterdam 5    ZA 10:00    5e klasse - Poule B   
 A - Amsterdam 6    ZA 10:00    5e klasse - Poule A   
 
 Amsterdam '78             
 C - Amsterdam '78 1    ZA 11:00    1e klasse - Poule A   
 C - Amsterdam '78 2    ZA 11:00    4e klasse - Poule A   
 
 Diemen             
 H - Diemen 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule A   
 F - Diemen 2    ZA 10:00    5e klasse - Poule A   
 E - Diemen 3    ZA 10:00    5e klasse - Poule B   
 C - Diemen 4    ZA 10:00    6e klasse - Poule A   
 
 Disnierats             
 F - Disnierats 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule B   
 
 DOV             
 G - DOV 2    ZA 12:30    2e klasse - Poule A   
 H - DOV 3    ZA 12:30    3e klasse - Poule A   
 C - DOV 4    ZA 12:30    3e klasse - Poule A   
 D - DOV 5    ZA 12:30    4e klasse - Poule B   
 B - DOV 6    ZA 12:30    5e klasse - Poule C   
 
 HBC             
 D - HBC 2    ZA 10:15    2e klasse - Poule A   
 B - HBC 3    ZA 10:15    5e klasse - Poule B   
 
 HTC             
 B - HTC 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule A   
 B - HTC 2    ZA 10:00    5e klasse - Poule A   
 B - HTC 3    ZA 10:00    6e klasse - Poule A   
 
 Limmen             
 A - Limmen 1    ZA 12:30    1e klasse - Poule A   
 F - Limmen 2    ZA 12:30    2e klasse - Poule A   
 H - Limmen 3    ZA 12:30    4e klasse - Poule B   
 C - Limmen 4    ZA 12:30    4e klasse - Poule B   
 D - Limmen 5    ZA 12:30    5e klasse - Poule C   
 
 Nieuw Vennep             
 D - Nieuw Vennep 1    ZA 10:00    1e klasse - Poule A   
 D - Nieuw Vennep 2    ZA 10:00    3e klasse - Poule A   
 D - Nieuw Vennep 3    ZA 10:00    5e klasse - Poule B   
 D - Nieuw Vennep 4    ZA 10:00    6e klasse - Poule A   
 
 Noordkop             
 B - Noordkop 1    ZA 10:00    3e klasse - Poule A   
 B - Noordkop 2    ZA 10:00    4e klasse - Poule B   
 
 Ping Pong             
 G - Ping Pong 1    ZA 09:30    3e klasse - Poule A   
 A - Ping Pong 2    ZA 09:30    4e klasse - Poule B   
 A - Ping Pong 3    ZA 09:30    5e klasse - Poule C   
 
 Rapidity             
 B - Rapidity 1    ZA 10:00    1e klasse - Poule A   
 
 Spaarne             
 E - Spaarne 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule A   
 E - Spaarne 2    ZA 10:00    6e klasse - Poule A   
 
 Sporting SDO             
 E - Sporting SDO 1    ZA 14:00    1e klasse - Poule A   
 E - Sporting SDO 2    ZA 14:00    5e klasse - Poule A   
 
 Stede Broec             
 E - Stede Broec 1    ZA 13:00    2e klasse - Poule A   
 E - Stede Broec 2    ZA 13:00    4e klasse - Poule B   
 E - Stede Broec 3    ZA 13:00    5e klasse - Poule C   
 
 Tempo-Team             
 F - Tempo-Team 2    ZA 11:00    1e klasse - Poule A   
 F - Tempo-Team 3    ZA 11:00    3e klasse - Poule A   
 F - Tempo-Team 4    ZA 11:00    4e klasse - Poule A   
 
 The Victory             
 A - The Victory 1    ZA 10:00    3e klasse - Poule A   
 A - The Victory 2    ZA 10:00    6e klasse - Poule A   
 
 TSTZ Haarlem             
 D - TSTZ Haarlem 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule A   
 D - TSTZ Haarlem 2    ZA 10:00    5e klasse - Poule A   
 
 TT Sport/A-Merk             
 C - TT Sport/A-Merk 1    ZA 11:30    5e klasse - Poule C   
 
 VDO             
 B - VDO 1    ZA 13:00    4e klasse - Poule A   
 F - VDO 2    ZA 13:00    5e klasse - Poule B