Klasse Indeling Jeugd





Klasseindeling Jeugd Voorjaar 2019    
Amstelveen         
 E - Amstelveen 1    ZA 11:00    1e klasse - Poule A 
 E - Amstelveen 2    ZA 11:00    2e klasse - Poule A 
 E - Amstelveen 3    ZA 11:00    4e klasse - Poule B 
 E - Amstelveen 4    ZA 11:00    6e klasse - Poule A 
 E - Amstelveen 5    ZA 11:00    6e klasse - Poule B 
 
 Amsterdam         
 D - Amsterdam 3    ZA 11:00    1e klasse - Poule A 
 B - Amsterdam 4    ZA 11:00    2e klasse - Poule A 
 D - Amsterdam 5    ZA 11:00    2e klasse - Poule B 
 A - Amsterdam 6    ZA 11:00    4e klasse - Poule B 
 C - Amsterdam 7    ZA 11:00    6e klasse - Poule A 
 C - Amsterdam 8    ZA 13:00    6e klasse - Poule B 
 
 Amsterdam '78         
 A - Amsterdam '78 1    ZA 11:00    2e klasse - Poule A 
 G - Amsterdam '78 2    ZA 11:00    5e klasse - Poule B 
 
 Diemen         
 F - Diemen 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule A 
 A - Diemen 2    ZA 10:00    3e klasse - Poule A 
 B - Diemen 3    ZA 10:00    5e klasse - Poule B 
 E - Diemen 4    ZA 10:00    5e klasse - Poule B 
 
 Disnierats         
 F - Disnierats 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule A 
 
 DOV         
 C - DOV 3    ZA 12:30    2e klasse - Poule A 
 E - DOV 4    ZA 12:30    3e klasse - Poule A 
 B - DOV 5    ZA 12:30    3e klasse - Poule A 
 A - DOV 6    ZA 12:30    4e klasse - Poule A 
 D - DOV 7    ZA 12:30    5e klasse - Poule A 
 
 HBC         
 F - HBC 2    ZA 10:15    1e klasse - Poule A 
 F - HBC 3    ZA 10:15    3e klasse - Poule A 
 F - HBC 4    ZA 10:15    4e klasse - Poule B 
 F - HBC 5    ZA 10:15    5e klasse - Poule B 
 
 HTC         
 D - HTC 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule A 
 D - HTC 2    ZA 10:00    3e klasse - Poule A 
 D - HTC 3    ZA 10:00    5e klasse - Poule B 
 D - HTC 4    ZA 10:00    6e klasse - Poule B 
 
 Limmen         
 C - Limmen 1    VR 20:00    1e klasse - Poule A 
 A - Limmen 2    VR 20:00    2e klasse - Poule B 
 D - Limmen 3    VR 20:00    4e klasse - Poule A 
 G - Limmen 4    VR 20:00    4e klasse - Poule A 
 B - Limmen 5    VR 20:00    5e klasse - Poule A 
 A - Limmen 6    VR 20:00    5e klasse - Poule A 
 
 Nieuw Vennep         
 B - Nieuw Vennep 1    ZA 10:00    1e klasse - Poule A 
 B - Nieuw Vennep 2    VR 10:00    2e klasse - Poule B 
 B - Nieuw Vennep 3    ZA 10:00    6e klasse - Poule B 
 B - Nieuw Vennep 4    ZA 10:00    6e klasse - Poule A 
 
 Noordkop         
 C - Noordkop 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule A 
 C - Noordkop 2    ZA 10:00    5e klasse - Poule A 
 
 Ping Pong         
 H - Ping Pong 1    ZA 09:30    3e klasse - Poule A 
 H - Ping Pong 2    ZA 09:30    4e klasse - Poule A 
 
 Rapidity         
 F - Rapidity 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule B 
 
 Spaarne         
 A - Spaarne 1    ZA 10:00    5e klasse - Poule B 
 A - Spaarne 2    ZA 10:00    6e klasse - Poule A 
 
 Sporting SDO         
 A - Sporting SDO 1    ZA 14:00    1e klasse - Poule A 
 A - Sporting SDO 2    ZA 14:00    6e klasse - Poule B 
 
 Stede Broec         
 E - Stede Broec 1    ZA 13:00    2e klasse - Poule B 
 E - Stede Broec 2    ZA 13:00    4e klasse - Poule A 
 E - Stede Broec 3    ZA 13:00    5e klasse - Poule A 
 
 Tempo-Team         
 C - Tempo-Team 3    ZA 11:00    2e klasse - Poule B 
 C - Tempo-Team 4    ZA 11:00    3e klasse - Poule A 
 C - Tempo-Team 5    ZA 11:00    5e klasse - Poule B 
 
 The Victory         
 C - The Victory 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule B 
 
 TSTZ Haarlem         
 D - TSTZ Haarlem 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule B 
 D - TSTZ Haarlem 2    ZA 10:00    6e klasse - Poule A 
 
 TT Sport/A-Merk         
 G - TT Sport/A-Merk 1    ZA 11:30    3e klasse - Poule A 
 F - TT Sport/A-Merk 2    ZA 11:30    5e klasse - Poule A 
 
 VDO         
 B - VDO 1    ZA 13:00    4e klasse - Poule B 
 H - VDO 2    ZA 13:00    5e klasse - Poule B