Klasse Indeling DUO Senioren




 Voorjaarscompetitie 2018 Senioren DUO      
         
 Amstelveen           
 B - Amstelveen 1    ZA 11:00    1e klasse - Poule A 
 B - Amstelveen 2    ZA 11:00    3e klasse - Poule A 
 B - Amstelveen 3    ZA 11:00    4e klasse - Poule B 
 F - Amstelveen 4    ZA 11:00    6e klasse - Poule A 
 
 Amsterdam           
 C - Amsterdam 3    ZA 11:00    2e klasse - Poule B 
 D - Amsterdam 4    ZA 11:00    3e klasse - Poule A 
 F - Amsterdam 5    ZA 11:00    4e klasse - Poule B 
 A - Amsterdam 6    ZA 11:00    5e klasse - Poule C 
 B - Amsterdam 7    ZA 11:00    5e klasse - Poule B 
 
 Amsterdam '78           
 A - Amsterdam '78 1    ZA 12:00    2e klasse - Poule B 
 A - Amsterdam '78 2    ZA 12:00    5e klasse - Poule B 
 
 AMVJ           
 E - AMVJ 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule B 
 
 De Victors           
 G - De Victors 1    ZA 13:00    5e klasse - Poule A 
 
 Diemen           
 F - Diemen 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule B 
 C - Diemen 2    ZA 10:00    3e klasse - Poule B 
 E - Diemen 3    ZA 10:00    4e klasse - Poule B 
 D - Diemen 4    ZA 10:00    5e klasse - Poule C 
 G - Diemen 5    ZA 10:00    6e klasse - Poule A 
 
 Disnierats           
 A - Disnierats 1    ZA 10:00    5e klasse - Poule A 
 
 DOKO (Z)           
 A - DOKO (Z) 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule A 
 
 DOV           
 F - DOV 2    ZA 13:00    1e klasse - Poule A 
 G - DOV 3    ZA 13:00    3e klasse - Poule B 
 E - DOV 4    ZA 13:00    3e klasse - Poule A 
 F - DOV 5    ZA 13:00    3e klasse - Poule A 
 D - DOV 6    ZA 13:00    3e klasse - Poule B 
 E - DOV 7    ZA 13:00    4e klasse - Poule A 
 B - DOV 8    ZA 13:00    5e klasse - Poule A 
 
 Duintreffers           
 B - Duintreffers 1    ZA 13:00    4e klasse - Poule A 
 
 HBC           
 C - HBC 3    ZA 10:15    1e klasse - Poule A 
 D - HBC 4    ZA 10:15    1e klasse - Poule A 
 D - HBC 5    ZA 10:15    2e klasse - Poule A 
 H - HBC 6    ZA 10:15    4e klasse - Poule B 
 C - HBC 7    ZA 10:15    4e klasse - Poule B 
 E - HBC 8    ZA 10:15    6e klasse - Poule A 
 
 HTC           
 B - HTC 2    ZA 10:00    2e klasse - Poule A 
 D - HTC 3    ZA 10:00    4e klasse - Poule B 
 G - HTC 4    ZA 10:00    4e klasse - Poule B 
 C - HTC 5    ZA 10:00    6e klasse - Poule A 
 H - HTC 6    ZA 10:00    6e klasse - Poule A 
 
 Limmen           
 A - Limmen 1    ZA 12:30    2e klasse - Poule A 
 B - Limmen 2    ZA 12:30    3e klasse - Poule B 
 D - Limmen 3    ZA 12:30    4e klasse - Poule A 
 H - Limmen 4    ZA 12:30    5e klasse - Poule A 
 C - Limmen 5    ZA 12:30    5e klasse - Poule A 
 
 Nieuw Vennep           
 D - Nieuw Vennep 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule B 
 B - Nieuw Vennep 2    ZA 10:00    5e klasse - Poule C 
 D - Nieuw Vennep 3    ZA 10:00    5e klasse - Poule B 
 J - Nieuw Vennep 4    ZA 10:00    6e klasse - Poule A 
 
 Olympia (E)           
 F - Olympia (E) 2    ZA 13:00    3e klasse - Poule B 
 
 Rapidity           
 F - Rapidity 1    ZA 10:00    2e klasse - Poule A 
 
 Spaarne           
 F - Spaarne 1    ZA 10:00    5e klasse - Poule C 
 
 Spirit           
 A - Spirit 1    ZA 13:30    3e klasse - Poule A 
 
 Sporting SDO           
 A - Sporting SDO 1    ZA 14:00    3e klasse - Poule B 
 I - Sporting SDO 2    ZA 14:00    6e klasse - Poule A 
 
 Stede Broec           
 E - Stede Broec 1    ZA 13:00    1e klasse - Poule A 
 E - Stede Broec 2    ZA 13:00    2e klasse - Poule A 
 E - Stede Broec 3    ZA 13:00    3e klasse - Poule B 
 E - Stede Broec 4    ZA 13:00    5e klasse - Poule A 
 
 Tebunus Alkmaar           
 F - Tebunus Alkmaar 1    ZA 11:00    4e klasse - Poule A 
 F - Tebunus Alkmaar 2    ZA 11:00    5e klasse - Poule A 
 
 Tempo-Team           
 A - Tempo-Team 2    ZA 11:00    1e klasse - Poule A 
 A - Tempo-Team 3    ZA 11:00    4e klasse - Poule B 
 A - Tempo-Team 4    ZA 11:00    6e klasse - Poule A 
 
 The Victory           
 E - The Victory 1    ZA 10:00    5e klasse - Poule B 
 
 TSTZ Haarlem           
 C - TSTZ Haarlem 1    ZA 11:00    3e klasse - Poule A 
 C - TSTZ Haarlem 2    ZA 11:00    5e klasse - Poule B 
 
 TT Sport/A-Merk           
 C - TT Sport/A-Merk 1    ZA 11:30    2e klasse - Poule A 
 C - TT Sport/A-Merk 2    ZA 11:30    4e klasse - Poule A 
 
 United Oost           
 J - United Oost 1    ZA 10:00    4e klasse - Poule B 
 
 VDO           
 B - VDO 1    ZA 13:00    2e klasse - Poule B 
 B - VDO 2    ZA 13:00    6e klasse - Poule A 
 
 ZTTC           
 E - ZTTC 1    ZA 10:30    5e klasse - Poule C