Harry Feenstra Bekercompetitie Eindstanden 2e ronde







Eindstanden 2e ronde Harry Feenstra Bekercompetitie 2017 / 2018         per 20-05-2018
               
  1e ronde Week 1 Week 2 Week 3  week 4 Totaal  
Afdelingsklasse              
Poule 102              
DOV 1 24 6 10 5   45  DOV 1  vs   Amsterdam78/1   =  3-2
Amsterdam 78/1 22 10 10 3   45  
Het Nootwheer 1 20 7 6 7   40 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Amsterdam 78/2 11 4 2 7   24 finales waarin de nr. 1 speelt tegen de nr. 4
Het Nootwheer 2 8 6 2 7   23 en nr. 2 tegen nr. 3 
Spaarne 1 10 1 3 3   17  
Esopus 1 10 1 2 3   16  
  105 35 35 35   210  
2e klasse              
Poule 202              
Amsterdam 78/4 29 7 5 9 7 57 Amsterdam 78/3  vs  JOVO 1  =  3-2
Amsterdam 78/3 27 5 7 6 3 48  
JOVO 1 23 7 9 4 5 48 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Rapidity 1 21 7 7 7 3 45 finales waarin de nr. 1 speelt tegen de nr. 4
Tazano 96/1 22 5 6 5 6 44 en nr. 2 tegen nr. 3 
Esopus 2 19 3 4 8 7 41  
Het Nootwheer 3 13 7 4 0 6 30  
Uitgeest 1 15 1 1 5 2 24  
TSO 1 11 3 2 1 6 23  
  180 45 45 45 45 360  
3e klasse              
Poule 303              
Het Nootwheer 4 0 10 9 7 8 34 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Amstelveen 1 0 9 8 9 4 30 finales waarin de nr. 1 speelt tegen de nr. 4
Tempo-Team 1 0 4 6 5 7 22 en nr. 2 tegen nr. 3 
Amsterdam 78/5 0 3 5 10 3 21  
VDO 1 0 5 4 6 5 20  
AMVJ 1 0 2 5 1 9 17  
Rapidity 2 0 5 6 4 3 18  
JOVO 2 0 6 2 2 5 15  
Tazano 96/2 0 1 0 1 1 3  
  0 45 45 45 45 180  
4e klasse              
Poule 404              
Nieuw Vennep 1 0 8 7 8 6 29 Nw Vennep 1 vs TTeam 4 = 3-2
Tempo-Team 4 0 8 8 5 8 29  
Sporting SDO 1 0 6 5 5 8 24 De nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor de halve
MEO 1 0 7 5 2 6 20 finales waarin de nr. 1 van poule 404 speelt
Castricum 1 0 5 6 7 1 19 tegen de nr. 2 van poule 456 en de nr. 2 van
Het Nootwheer 6 0 3 3 10 3 19 poule 404 tegen de nr. 1 van poule 405.
Amsterdam 78/6 0 4 5 5 4 18  
Rijsenhout 2 0 1 5 3 3 12  
Rapidity 3 0 3 1 0 6 10  
  0 45 45 45 45 180  
Poule 405              
HTC 1 0 9 4 9 8 30 HTC 1 vs ZTTC 3   5-0
ZTTC 3 0 5 9 10 6 30  
Rijsenhout 1 0 6 7 6 5 24 De nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor de halve
DOV 2 0 7 4 3 7 21 finales waarin de nr. 1 van poule 404 speelt
Het Nootwheer 7 0 1 5 6 9 21 tegen de nr. 2 van poule 456 en de nr. 2 van
Het Nootwheer 5 0 4 6 5 4 19 poule 404 tegen de nr. 1 van poule 405.
ASSV 1 0 7 4 3 0 14  
TSTZ Haarlem 2 0 4 4 2 4 14  
Rapidity 4 0 2 2 1 2 7  
  0 45 45 45 45 180  
5e klasse              
Poule 503              
Het Nootwheer 10 0 7 7 8   22 De nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor de halve
Uitgeest 2 0 9 7 3   19 finales waarin de nr. 1 van poule 503 speelt
TSTZ Haarlem 3 0 6 7 4   17 tegen de nr. 2 van poule 504 en de nr. 2 van
Tempo-Team 7 0 7 5 5   17 poule 503 tegen de nr. 1 van poule 504
Castricum 2 0 4 6 6   16  
Sporting SDO 2 0 1 2 5   8  
Het Nootwheer 12 0 1 1 4   6  
  0 35 35 35   105  
Poule 504              
Het Nootwheer 11 0 10 7 6   23 De nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor de halve
Holendrecht 1 0 5 7 9   21 finales waarin de nr. 1 van poule 503 speelt
Spaarne 3 0 6 3 9   18 tegen de nr. 2 van poule 504 en de nr. 2 van
The Victory 2 0 8 3 6   17 poule 503 tegen de nr. 1 van poule 504
Uitgeest 3 0 4 4 3   11  
JOVO 3 0 0 6 2   8  
Tempo-Team 8 0 2 5 0   7  
  0 35 35 35   105  
6e Klasse              
Poule 602              
Rijsenhout 3 19 6 8 7   40 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Het Nootwheer 13 23 10 4 8   45 finales waarin de nr. 1 speelt tegen de nr. 4
Rijsenhout 4 16 6 7 5   34 en nr. 2 tegen nr. 3 
Tempo-Team 9 14 6 5 8   33  
Castricum 3 20 5 3 4   32  
Tempo-Team 10 13 2 8 3   26  
Het Nootwheer 14 0 0 0 0   0  
  105 35 35 35   210