Harry Feenstra Bekercompetitie Poulesamenstelling en 1e ronde



Programma 1e RONDE HARRY FEENSTRA BEKERCOMPETITIE 2018-2019
       
1e/2e klasse      
Amsterdam 78/3      
Spaarne 1   In deze klasse spelen de  
JOVO 1   teams twee volledige  
Amsterdam 78/2    rondes tegen elkaar.   
Tempo-Team 1   De punten behaald in de  
Tempo-Team 2   1e ronden tellen ook   
Het Nootwheer 2   mee in de 2e ronde.  
       
3e klasse      
Poule 301 Poule 302    
TSO 1 Nieuw-Vennep 2 De nrs. 1 t/m 4 plus de  
Uitgeest 1 Het Nootwheer 3 nr.5 met het hoogste   
ZTTC 1 Amsterdam 78/4 aantal punten plaatsen  
Tazano 96/1 JOVO 2 zich voor de 2e ronde  
Tempo-Team 4 Tempo-Team 3    
Het Nootwheer 4 Tempo-Team 5    
DOV 2 VDO 1    
       
4e Klasse      
Poule 401    Poule 402 Poule 403   
Amsterdam 78/5 Rijsenhout 1 Sporting SDO 1 De nrs. 1 t/m 4 plus de 
The Victory 2 The Victory 1 Tempo-Team 6 2 nrs. 5 met het hoogste
DOKO (V) 2 Castricum 1 TSO 2 aantal punten plaatsen
Tempo-Team 7 ASSV 1 Rijsenhout 2 zich voor de 2e ronde
VDO 2 Het Nootwheer 8 Het Nootwheer 9  
Uitgeest 2 Het Nootwheer 6 Het Nootwheer 5  
Het Nootwheer 7 DOKO (V) 1 JOVO 3  
       
5e Klasse      
Poule 501 Poule 502    
Het Nootwheer 10 Holendrecht 1    
Uitgeest 3 Het Nootwheer 11 De nrs. 1 t/m 4 plus de  
Tempo-Team 9 Castricum 2 nr.5 met het hoogste   
TSO 3 Sporting SDO 2 aantal punten plaatsen  
Rijsenhout 3 Tempo-Team 10 zich voor de 2e ronde  
Castricum 3 Tempo-Team 8    
VDO 3 Rijsenhout 4    
       
 
 
Programma 1e ronde
De wedstrijden worden gespeeld in de zaal van het als eerste genoemde team.
       
Programma 1e/2e klasse
Poule 1201
120101 120102 120103 120104
vr. 21.12.2018 do. 20.12.2018 vr. 11.01.2019 do. 10.01.2019
Amsterdam 78/2 Tempo-Team 2 Amsterdam 78/3 Het Nootwheer 2
Het Nootwheer 2 JOVO 1 Spaarne 1 Amsterdam 78/2
Amsterdam 78/3 Tempo-Team 1 JOVO 1 Tempo-Team 2
Spaarne 1   Tempo-Team 1  
120105 120106    
do. 17.01.2019 di. 15.01.2019    
JOVO 1 Spaarne 1    
Tempo-Team 1 Amsterdam 78/3    
Amsterdam 78/2 Tempo-Team 2    
Het Nootwheer 2      
Programma 3e klasse
Poule 301
30101 30102 30103 30104
di. 11.12.2018 do. 13.12.2018 ma. 17.12.2018 vr. 21.12.2018
Tazano 96/1 Het Nootwheer 4 TSO 1 DOV 2
DOV 2 ZTTC 1 Uitgeest 1 Tazano 96/1
TSO 1 Tempo-Team 4 ZTTC 1 Het Nootwheer 4
Uitgeest 1   Tempo-Team 4  
30105 30106    
vr. 11.01.2019 ma. 07.01.2019    
ZTTC 1 Uitgeest 1    
Tempo-Team 4 TSO 1    
Tazano 96/1 Het Nootwheer 4    
DOV 2      
Poule 302
30201 30202 30203 30204
do. 13.12.2018 do. 13.12.2018 vr. 21.12.2018 di. 18.12.2018
JOVO 2 Tempo-Team 5 Nieuw-Vennep 2 VDO 1
VDO 1 Amsterdam 78/4 Het Nootwheer 3 JOVO 2
Nieuw-Vennep 2 Tempo-Team 3 Amsterdam 78/4 Tempo-Team 5
Het Nootwheer 3   Tempo-Team 3  
30205 30206    
di. 08.01.2019 do.10.01.2019    
Amsterdam 78/4 Het Nootwheer 3    
Tempo-Team 3 Nieuw-Vennep 2    
JOVO 2 Tempo-Team 5    
VDO 1      
Programma 4e klasse
Poule 401
40101 40102 40103 40104
do. 20.12.2018 do.13.12.2018 vr. 11.01.2019 wo. 09.01.2019
Tempo-Team 7 Uitgeest 2 Amsterdam 78/5 Het Nootwheer 7
Het Nootwheer 7 DOKO (V) 2 The Victory 2 Tempo-Team 7
Amsterdam 78/5 VDO 2 DOKO (V) 2 Uitgeest 2
The Victory 2   VDO 2  
40105 40106    
di. 15.01.2019 vr. 18.01.2019    
DOKO (V) 2 The Victory 2    
VDO 2 Amsterdam 78/5    
Tempo-Team 7 Uitgeest 2    
Het Nootwheer 7      
Poule 402
40201 40202 40203 40204
di. 11.12.2018 do. 13.12.2018 di. 18.12.2018 di. 18.12.2018
ASSV 1 Het Nootwheer 6 Rijsenhout 1 DOKO (V) 1
DOKO (V) 1 Castricum 1 The Victory 1 ASSV 1
Rijsenhout 1 Het Nootwheer 8 Castricum 1 Het Nootwheer 6
The Victory 1   Het Nootwheer 8  
40205 40206    
vr. 11.01.2019 vr. 11.01.2019    
Castricum 1 The Victory 1    
Het Nootwheer 8 Rijsenhout 1    
ASSV 1 Het Nootwheer 6    
DOKO (V) 1      
Poule 403
40301 40302 40303 40304
di. 11.12.2018 wo. 12.12.2018 vr. 21.12.2018 do. 20.12.2018
Rijsenhout 2 Het Nootwheer 5 Sporting SDO 1 JOVO 3
JOVO 3 TSO 2 Tempo-Team 6 Rijsenhout 2
Sporting SDO 1 Het Nootwheer 9 TSO 2 Het Nootwheer 5
Tempo-Team 6   Het Nootwheer 9  
40305 40306    
ma. 07.01.2019 do.10.01.2019    
TSO 2 Tempo-Team 6    
Het Nootwheer 9 Sporting SDO 1    
Rijsenhout 2 Het Nootwheer 5    
JOVO 3      
Programma 5e klasse
Poule 501
50101 50102 50103 50104
ma. 10.12.2018 vr. 14.12.2018 do.20.12.2018 di. 18.12.2018
TSO 3 Castricum 3 Het Nootwheer 10 VDO 3
VDO 3 Tempo-Team 9 Uitgeest 3 TSO 3
Het Nootwheer 10 Rijsenhout 3 Tempo-Team 9 Castricum 3
Uitgeest 3   Rijsenhout 3  
50105 50106    
do. 10.01.2019 ma. 14.01.2019    
Tempo-Team 9 Uitgeest 3    
Rijsenhout 3 Het Nootwheer 10    
TSO 3 Castricum 3    
VDO 3      
Poule 502
50201 50202 50203 50204
vr. 14.12.2018 do. 13.12.2018 wo. 19.12.2018 di. 15.01.2018
Sporting SDO 2 Tempo-Team 8 Holendrecht 1 Rijsenhout 4
Rijsenhout 4 Castricum 2 Het Nootwheer 11 Sporting SDO 2
Holendrecht 1 Tempo-Team 10 Castricum 2 Tempo-Team 8
Het Nootwheer 11   Tempo-Team 10  
50205 50206    
vr. 11.01.2019 wo. 09.01.2019    
Castricum 2 Het Nootwheer 11    
Tempo-Team 10 Holendrecht 1    
Sporting SDO 2 Tempo-Team 8    
Rijsenhout 4