Harry Feenstra Bekercompetitie Poulesamenstelling en 1e ronde

 



Afdelingsklasse      
Poule 101      
The Victory 1         
Het Nootwheer 1      
Esopus 1      
TSTZ Haarlem 1      
Spaarne 1      
Amsterdam 78/1      
DOV 1      
In deze klasse spelen de teams twee volledige rondes tegen elkaar. De punten behaald in de
1e ronde blijven in de 2e ronde meetellen    
       
2e klasse      
Poule 201      
Rapidity 2      
Het Nootwheer 2      
Sporting SDO 1      
Tazano 96/1      
Amsterdam 78/3      
JOVO 1      
Rapidity 1      
Esopus 2      
Amsterdam 78/2      
In deze klasse spelen de teams twee volledige rondes tegen elkaar. De punten behaald in de
1e ronde blijven in de 2e ronde meetellen    
       
3e klasse      
Poule 301 Poule 302 Poule 303  
Uitgeest 1 Rapidity 3 TSO 1  
AMVJ 1 TSTZ Haarlem 2 VDO 1  
Het Nootwheer 3 JOVO 2 Tazano 96/2  
ZTTC 1 Het Nootwheer 4 Spaarne 2  
Tempo-Team 1 Tempo-Team 2 Het Nootwheer 5  
Het Nootwheer 6 Castricum 1 ZTTC 3  
Amsterdam 78/4 ZTTC 2 TSTZ Haarlem 3  
De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de 2e ronde. De nrs. 5 spelen een beslissingspoule voor
2 plekken in de 2e ronde. Deze poule zal gespeeld worden in de week van 23 januari
       
4e Klasse      
Poule 401    Poule 402 Poule 403  Poule 404
Nieuw Vennep 1 Tempo-Team 3 Rijsenhout 2 Amsterdam 78/5
Het Nootwheer 8 VDO 3 VDO 2 TSTZ Haarlem 4
Rijsenhout 1 DOKO (V) 2 Amsterdam 78/6 ZTTC 4
HBC 1 Rijsenhout 3 The Victory 2 DOV 2
Tempo-Team 5 Het Nootwheer 7 Tempo-Team 4 Tempo-Team 6
DOKO (V) 1 Het Nootwheer 11 Sporting SDO 2 Het Hootwheer 9
Diemen 1 Tempo-Team 7 TSTZ Haarlem 5 Rapidity 4
Het Nootwheer 10 ASSV 1    
Sporting SDO 3 MEO 1    
Voor de 2e ronde plaatsen zich de nrs. 1 t/m 5 uit de poules 401 en 402 en de nrs. 1 t/m 4
uit de poules 403 en 404    
       
5e Klasse      
Poule 501 Poule 502    
Het Nootwheer 12 The Victory 3    
JOVO 3 Het Nootwheer 13    
Castricum 2 JOVO 4    
VDO 4 Rapidity 5    
TSTZ Haarlem 6 Uitgeest 2    
Tempo-Team 8 JOVO 5    
Het Nootwheer 14 Holendrecht 1    
JOVO 6      
Rijsenhout 4      
Voor de 2e ronde plaatsen zich de nrs. 1 t/m 5 uit poule 501 en de nrs. 1 t/m 4 uit de poule
402.      
Programma 1e ronde
De wedstrijden worden gespeeld in de zaal van het team dat als eerste in een poule vermeldt staat. de groepen.
       
Programma afdelingsklasse Poule 101
10101 10102 10103 10104
vr. 16.12.2016 di. 13.12.2016 do.22-12-2016 vr. 23.12.2016
TSTZ Haarlem 1 Amsterdam 78/1 The Victory 1 DOV 1
DOV 1 Esopus 1 Het Nootwheer 1 TSTZ Haarlem 1
The Victory 1 Spaarne 1 Esopus 1 Amsterdam 78/1
Het Nootwheer 1   Spaarne 1  
10105 10106    
vr. 13.01.2017 vr.13.01.2017    
Esopus 1 Het Nootwheer 1    
Spaarne 1 The Victory 1    
TSTZ Haarlem 1 Amsterdam 78/1    
DOV 1      
Programma 2e klasse
Poule 201
20101 20102 20103 20104
vr.16.12.2016 vr.16.12.2016 vr. 16.12.2016        di. 20.12.2016
Amsterdam 78/2 Tazano 96/1 Het Nootwheer 2 Amsterdam 78/3
Amsterdam 78/3 Rapidity 1 Esopus 2 Rapidity 1
JOVO 1 Rapidity 2 Sporting SDO 1 Het Nootwheer 2
20105 20106 20107 20108
vr. 23.12.2016 do. 22.12.2016 vr. 13.01.2017 vr. 13.01.2017
Rapidity 2 JOVO 1 Rapidity 1 Esopus 2
Amsterdam 78/2 Tazano 96/1 Sporting SDO 1 Rapidity 2
Sporting SDO 1 Esopus 2 JOVO 1 Amsterdam 78/3
20109 20110 20111 20112
vr. 13.01.2017 vr. 20.01.2017 vr. 20.01.2017 vr. 20.01.2017
Tazano 96/1 Amsterdam 78/2 Sporting SDO 1 Het Nootwheer 2
Amsterdam 78/2 Rapidity 1 Amsterdam 78/3 Rapidity 2
Het Nootwheer 2 Esopus 2 Tazano 96/1 JOVO 1
Programma 3e klasse
Poule 301
30101 30102 30103 30104
vr.16.12.2016 vr. 16.12.2016 do. 22.12.2016 vr. 23.12.2016
ZTTC 1 Het Nootwheer 6 Uitgeest 1 Amsterdam 78/4
Amsterdam 78/4 Het Nootwheer 3 AMVJ 1 ZTTC 1
Uitgeest 1 Tempo-Team 1 Het Nootwheer 3 Het Nootwheer 6
AMVJ 1   Tempo-Team 1  
    spelen bij Het Nootwheer
30105 30106    
vr. 13.01.2017 ma. 09.01.2017    
Het Nootwheer 3 AMVJ 1    
Tempo-Team 1 Uitgeest 1    
ZTTC 1 Het Nootwheer 6    
Amsterdam 78/4      
Poule 302
30201 30202 30203 30204
do. 15.12.2016 wo. 14.12.2016 vr. 23.12.2016 vr. 23.12.2016
JOVO 2 TSTZ Haarlem 2 Rapidity 3 ZTTC 2
Tempo-Team 2 Rapidity 3 TSTZ Haarlem 2 Het Nootwheer 4
Het Nootwheer 4 Castricum 1 JOVO 2 Castricum 1
ZTTC 2   Tempo-Team 2  
30205 30206    
do. 12.01.2017 vr. 20.01.2017    
Het Nootwheer 4 Castricum 1    
ZTTC 2 JOVO 2    
Rapidity 3 Tempo-Team 2    
TSTZ Haarlem 2      
Poule 303
30301 30302 30303 30304
vr.16.12.2016 vr. 16.12.2016 ma. 19.12.2016 do. 22.12.2016
Spaarne 2 ZTTC 3 TSO 1 TSTZ Haarlem 3
TSTZ Haarlem 3 Tazano 96/2 VDO 1 Spaarne 2
TSO 1 Het Nootwheer 5 Tazano 96/2 ZTTC 3
VDO 1   Het Nootwheer 5  
30305 30306    
di. 10.01.2017 di. 10.01.2017    
Tazano 96/2 VDO 1    
Het Nootwheer 5 TSO 1    
Spaarne 2 ZTTC 3    
TSTZ Haarlem 3      
Programma 4e klasse
Poule 401
40101 40102 40103 40104
do.15.12.2016 ma. 12.12.2016 do. 15.12.2016 do. 22.12.2016
Diemen 1 Sporting SDO 3 Het Nootwheer 10 Diemen 1
HBC 1 Tempo-Team 5 Het Nootwheer 8 Tempo-Team 5
Nieuw Vennep 1 DOKO (V) 1 Rijsenhout 1 Het Nootwheer 8
40105 40106 40107 40108
vr. 23.12.2016 di. 20.12.2016 di. 10.01.2017 wo. 11.01.2017
Nieuw Vennep 1 DOKO (V) 1 DOKO (V) 1 Het Nootwheer 10
Sporting SDO 3 HBC 1 Diemen 1 Nieuw Vennep 1
Rijsenhout 1 Het Nootwheer 10 Rijsenhout 1 Tempo-Team 5
40109 40110 40111 40112
vr. 13.01.2017 ma. 16.01.2017 di. 17.01.2017 vr. 20.01.2017
HBC 1 Sporting SDO 3 Rijsenhout 1 Het Nootwheer 8
Sporting SDO 3 Diemen 1 Tempo -Team 5 Nieuw Vennep 1
Het Nootwheer 8 Het Nootwheer 10 HBC 1 DOKO (V) 1
Poule 402
40201 40202 40203 40204
di. 13.12.2016 do. 15.12.2016 di. 13.12.2016 di. 20.12.2016
Rijsenhout 3 Het Nootwheer 7 ASSV 1 VDO 3
Tempo-Team 7 Het Nootwheer 11 VDO 3 Het Nootwheer 7
Tempo-Team 3 MEO 1 DOKO (V) 2 Tempo-Team 7
40205 40206 40207 40208
di. 20.12.2016 di. 20.12.2016 wo. 11.01.2017 di. 10.01.2017
DOKO (V) 2 ASSV 1 Het Nootwheer 11 ASSV 1
Tempo-Team 3 Rijsenhout 3 DOKO (V) 2 Tempo-Team 3
MEO 1 Het Nootwheer 11 Tempo-Team 7 Het Nootwheer 7
40209 40210 40211 40212
di. 10.01.2017 di. 17.01.2017 di. 17.01.2017 di. 17.01.2017
MEO 1 MEO 1 DOKO (V) 2 VDO 3
Rijsenhout 3 Tempo-Team 7 Het Nootwheer 7 Tempo-Team 3
VDO 3 ASSV 1 Rijsenhout 3 Het Nootwheer 11
Poule 403
40301 40302 40303 40304
do 15.12.2016 vr. 16.12.2016 di. 20.12.2016 do. 22.12.2016
The Victory  2 Sporting SDO 2 Rijsenhout 2 TSTZ Haarlem 5
TSTZ Haarlem 5 Amsterdam 78/6 VDO 2 The Victory 2
Rijsenhout 2 Tempo-Team 4 Amsterdam 78/6 Sporting SDO2
VDO 2   Tempo-Team 4  
40305 40306    
vr. 13.01.2017 di. 10.01.2017    
Amsterdam 78/6 VDO 2    
Tempo-Team 4 Rijsenhout 2    
The Victory  2 Sporting SDO 2    
TSTZ Haarlem 5      
Poule 404
40401 40402 40403 40404
di. 13.12.2016 vr. 16.12.2016 vr. 23.12.2016 wo. 21.12.2016
Amsterdam 78/5 Rapidity 4 ZTTC 4 TSTZ Haarlem 4
TSTZ Haarlem 4 DOV 2 Het Nootwheer 9 Amsterdam 78/5
ZTTC 4 Tempo-Team 6 DOV 2 Tempo-Team 6
Het Nootwheer 9   Rapidity 4  
40405 40406    
vr. 13.01.2017 do. 19.01.2017    
DOV 2 Het Nootwheer 9    
Rapidity 4 Tempo-Team 6    
Amsterdam 78/5 ZTTC 4    
TSTZ Haarlem 4      
Programma 5e klasse
Poule 501
50101 50102 50103 50104
di. 13.12.2016 vr. 16.12.2016 di. 13.12.2016 do. 22.12.2016
VDO 4 TSTZ Haarlem 6 JOVO 3 TSTZ Haarlem 6
Het Nootwheer 14 Rijsenhout 4 JOVO 6 Het Nootwheer 14
Het Nootwheer 12 Tempo-Team 8 Castricum 2 JOVO 3
50105 50106 50107 50108
do. 22.12.2016 di. 20.12.2016 do. 12.01.2017 di. 10.01.2017
Het Nootwheer 12 JOVO 6 Het Nootwheer 14 JOVO 6
Rijsenhout 4 Tempo-Team 8 Castricum 2 Het Nootwheer 12
Castricum 2 VDO 4 Tempo-Team 8 TSTZ Haarlem 6
50109 50110 50111 50112
di. 10.01.2017 di. 17.01.2017 vr. 20.01.2017 do. 19.01.2017
Rijsenhout 4 Rijsenhout 4 Castricum 2 JOVO 3
VDO 4 Het Nootwheer 14 TSTZ Haarlem 6 Het Nootwheer 12
JOVO 3 JOVO 6 VDO 4 Tempo-Team 8
Poule 502
50201 50202 50203 50204
vr. 16.12.2016 do. 15.12.2016 do. 22.12.2016 do. 22.12.2016
Rapidity 5 JOVO 5 JOVO 4 Het Nootwheer 13
Holendrecht 1 JOVO 4 Uitgeest  2 The Victory 3
The Victory 3 Uitgeest 2 Rapidity 5 JOVO 5
Het Nootwheer 13   Holendrecht 1  
50205 50206    
do. 12.01.2017 wo. 11.01.2017    
The Victory 3 Holendrecht 1    
Het Nootwheer 13 Rapidity 5    
JOVO 4 JOVO 5    
Uitgeest 2