Harry Feenstra Bekercompetitie Indeling en Programma 2e ronde



Harry Feenstra Bekercompetitie seizoen 2016/2017  2e ronde
       
Bij iedere klasse staat vermeldt welke teams zich plaatsen voor de finaleavond en hoe de samenstelling van de halve finales is.
In de 2 ronde beginnen alle teams weer met 0 punten met uitzondering van de afdelings- en 2e klasse. In deze 2 klassen
spelen de teams 2 volledige ronden tegen elkaar en blijven de punten behaald in 1e ronde meetellen.
Wedstrijdformulieren moeten uiterlijk 2 postwerkdagen na de speeldag ontvangen zijn op het adres dat op het 
formulier vermeldt staat, hierbij gaat mijn voorkeur uit naar ontvangst van de formulieren per e-mail.
De tussenstanden van de poules zullen tweemaal per week op de site van de afdeling worden gepubliceerd.
Bij de Harry Feenstra Bekercompetitie moet U met de volgende regels rekening houden.
1. Het later toevoegen van spelers aan een team wordt slechts bij uitzondering toegestaan.
2. Een speler heeft een onbeperkt aantal invalbeurten. 
3. Het is toegestaan, indien voor een team meer dan twee spelers zijn opgegeven, om in een wedstrijd tegen het ene team     in een andere samenstelling te spelen dan in de wedstrijd tegen het andere team.
    Bijv. Een team komt op met 3 spelers hierna te noemen de spelers A, B en C. In de 1e wedstrijd spelen de
    spelers A en B de enkelspelen en komt speler C alleen in het dubbelspel uit.
    In de 2e wedstrijd worden de enkelspelen gespeeld door de spelers B en C en komt speler A alleen in het dubbelspel uit.
    Andere combinaties zijn uiteraard ook mogelijk.  
    De onder dit punt genoemde regels zijn niet van toepassing als één van de spelers in invaller is.
4. Het is niet toegestaan om op dezelfde avond uit komen in verschillende poules.
5. Het te laat ontvangen van een wedstrijdformulier wordt beboet met € 5.00
6. Het niet opkomen van een team wordt beboet met € 35,00
7. Voor het verplaatsen van poules wordt alleen toestemming verleend als de andere in de poule uitkomende teams                 hiermee akkoord gaan.
       
8.  Wanneer een team niet opkomt wordt de poule niet opnieuw vastgesteld. De wel aanwezige teams krijgen 5 punten
     toegekend voor de niet gespeelde wedstrijd tegen het niet opgekomen team.
9.  Een team mag met 1 speler opkomen de partijen die niet gespeeld kunnen worden zijn winstpunten voor                            de tegenstander.
10. Bij gelijk eindigen in een poule wordt, indien van belang voor plaatsing in de volgende ronde, gekeken naar het
     onderlinge resultaat. Indien teams uit verschillende poules een zelfde aantal punten hebben behaald zal er om te
     bepalen welk team zich voor de volgende ronde plaatst gekeken worden naar het resultaat behaald tegen de hoger
     geëindigde teams in de poule te beginnen met het resultaat tegen de nr. 1.  
11. Het terugtrekken van een team is niet mogelijk.    
Een overzicht van speeladressen en contactpersonen vindt U HIER.
De halve finales en finales worden gespeeld op woensdag 24 mei in de zaal van de vereniging Flits/Theresia
Sporthal De Struyck, Oostzijde 132 1502 BL Zaandam. Aanvang is 19.30 uur terwijl de teams uiterlijk om
19.15 uur aanwezig moeten zijn.    
Joop Broerse Telefoon 06-53336150 e-mail: bekerwedstrijden@nttb-hollandnoord.nl
       
  POULE SAMENSTELLING 2E RONDE  
1e klasse      
Poule 102      
The Victory 1 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve finales waarin de nr.1 speelt
DOV 1                                   tegen de nr. 4 en nr. 2 tegen nr. 3
Amsterdam 78/1
Het Nootwheer 1      
TSTZ Haarlem 1      
Spaarne 1      
Esopus 1      
       
2e klasse      
Poule 202      
Amsterdam 78/2 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve finales waarin de nr.1 speelt
JOVO 1 tegen de nr. 4 en nr. 2 tegen nr. 3  
Het Nootwheer 2      
Sporting SDO 1      
Esopus 2      
Rapidity 2      
Amsterdam 78/3      
Tazano 96/1      
Rapidity 1      
       
3e klasse      
Poule 303 Poule 304    
AMVJ 1 JOVO 2 De nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor de halve finale 
VDO 1 Tempo-Team 1 waarin nr. 1 poule 303 speelt tegen nr. 2 poule
Het Nootwheer 4 ZTTC 3 304 en nr. 2 poule 303 tegen nr. 1 poule 304
Spaarne 2 Het Nootwheer 5    
TSO 1 Amsterdam 78/4    
ZTTC 1 TSTZ/Haarlem 2    
Rapidity 3 Castricum 1    
       
4e Klasse      
Poule 405 Poule 406    
Diemen1 Het Nootwheer 7    
Amsterdam 78/5 VDO 2 De nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor de halve finale
Het Nootwheer 8 Nieuw Vennep 1 waarin nr. 1 poule 405 speelt tegen nr. 2 poule 
MEO 1 Het Nootwheer 9 406 en nr. 2 poule 405 tegen nr. 1 poule 406
Sporting SDO 2 Rijsehout 1    
TSTZ Haarlem 4 Sporting SDO 3    
DOKO (V) 2 TSTZ Haarlem 5    
Tempo-Team 4 Tempo Team 3    
VDO 3 ZTTC 4    
       
5e klasse      
Poule 503      
Uitgeest 2      
Het Nootwheer 12 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve finale waarin de nr. 1 speelt
JOVO 3 tegen nr. 4 en nr. 2 tegen nr. 3  
TSTZ Haarlem 6      
Holendrecht 1      
Castricum 2      
The Victory 3      
JOVO 6      
Rapidity 5      
Programma Afdelingsklasse
Poule 102
10201 10202 10203 10204
vr. 28.04.2017 di. 28.02.2017 do. 11.05.2017 vr. 12.05.2017
Het Nootwheer 1 Spaarne 1 The Victory 1 Esopus 1
Esopus 1 Amsterdam 78/1 DOV 1 Het Nootwheer 1
The Victory 1 TSTZ Haarlem 1 Amsterdam 78/1 Spaaarne 1
DOV 1   TSTZ Haarlem 1  
10205 10206    
di. 16.05.2017 vr. 19.05.2017    
Amsterdam 78/1 DOV 1    
TSTZ Haarlem 1 The Victory 1    
Het Nootwheer 1 Spaaarne 1    
       
Programma 2e klasse
Poule 202
20201 20202 20203 20204
di.28.02.2017 vr. 03.03.2017 di 28.02.2017 vr. 28.04.2017
Amsterdam 78/3 Rapidity 1 Tazano 96/1 Het Nootwheer 2
Esopus 2 Het Nootwheer 2 JOVO 1 Esopus 2
Amsterdam 78/2 Rapidity  2 Sporting SDO 1 JOVO 1
20205 20206 20207 20208
di. 25.04.2017 vr. 28.04.2017 vr. 12.05.2017 di 09.05.2017
Amsterdam 78/2 Rapidity 2 Esopus 2 Tazano 96/1
Rapidity 1 Amsterdam 78/3 Sporting SDO 1 Amsterdam 78/2
Sporting SDO 1 Tazano 96/1 Rapidity 2 Het Nootwheer 2
20209 20210 20211 20212
vr. 12.05.2017 vr. 19.05.2017 vr. 19.05.2017 do. 18.05.2017
Amsterdam 78/3 Rapidity 1 Sporting SDO 1 JOVO 1
Rapidity 1 Esopus 2 Het Nootwheer 2 Amsterdam 78/2
JOVO 1 Tazano 96/1 Amsterdam 78/3 Rapdity 2
       
Programma 3e klasse
Poule 303
30301 30302 30303 30304
vr. 19.05.2017 vr. 03.03.2017 ma. 24.04.2017 vr. 28.04.2017
Spaarne 2 ZTTC 1 AMVJ 1 Rapidity 3
Rapidity 3 Het Nootwheer 4 VDO 1 Spaarne 2
AMVJ 1 TSO 1 Het Nootwheer 4 ZTTC 1
VDO 1   TSO 1  
30305 30306    
Vr. 12.05.2017 di. 09.05.2017    
Het Nootwheer 4 VDO 1    
TSO 1 AMVJ 1    
Spaarne 2 ZTTC 1    
Rapidity 3      
       
Poule 304
30401 30402 30403 30404
Vr. 03.03.2017 wo. 01.03.2017 do. 11.05.2017 vr. 12.05.2017
Het Nootwheer 5 TSTZ Haarlem 2 JOVO 2 Castricum 1
Castricum 1 ZTTC 3 Tempo-Team 1 Het Nootwheer 5
JOVO 2 Amsterdam 78/4 ZTTC 3 TSTZ Haarlem 2
Tempo-Team 1   Amsterdam 78/4  
       
30405 30406    
vr. 19.05.2017 do.18.05.2017    
ZTTC 3 Tempo-Team 1    
Amsterdam 78/4 JOVO 2    
Het Nootwheer 5 TSTZ Haarlem 2    
Castricum 1      
       
Programma 4e klasse
Poule 405
40501 40502 40503 40504
di. 28.02.2017 di. 28.02.2017 do 02.03.2017 vr. 28.04.2017
MEO 1 VDO 3 Tempo-Team 4 Sporting SDO 2
DOKO (V) 2 Sporting SDO 2 Amsterdam 78/5 DOKO (V) 2
Diemen 1 TSTZ Haarlem 4 Het Nootwheer 8 Amsterdam 78/5
40505 40506 40507 40508
wo. 26.04.2017 wo.26.04.2017 vr. 12.05.2017 do. 11.05.2017
Het Nootwheer 8 TSTZ Haarlem 4 DOKO (V) 2 Diemen 1
Diemen 1 MEO 1 Het Nootwheer 8 Tempo-Team 4
VDO 3 Tempo-Team 4 TSTZ Haarlem 4 Sporting SDO 2
40509 40510 40511 40512
di. 09.05.2017 di. 16.05.2017 vr. 19.05.2017 di. 16.05.2017
MEO 1 VDO 3 Het Nootwheer 8 Amsterdam 78/5
VDO 3 DOKO (V) 2 Sporting SDO 2 Diemen 1
Amsterdam 78/5 Tempo-Team 4 MEO 1 TSTZ Haarlem 4
       
Poule 406
40601 40602 40603 40604
wo. 01.03.2017 vr. 03.03.2017 do. 02.03.2017 di. 25.04.2017
Het Nootwheer 9 ZTTC 4 Tempo-Team 3 Rijsenhout 1
TSTZ Haarlem 5 Rijsenhout 1 VDO 2 TSTZ Haarlem 5
Hrt Nootwheer 7 Sporting SDO 3 Nieuw Vennep 1 VDO 2
40605 40606 40607 40608
wo. 03.05.2017 ma. 24.04.2017 vr. 12.05.2017 do. 11.05.2017
Het Nootwheer 7 Sporting SDO 3 TSTZ Haarlem 5 Tempo-Team 3
ZTTC 4 Het Nootwheer 9 Nieuw Vennep 1 Het Nootwheer 7
Nieuw Vennep 1 Tempo-Team 3 Sporting SDO 3 Rijsenhout 1
40609 40610 40611 40612
vr. 12.05.2017 vr. 19.05.2017 vr. 19.05.2017 di. 16.05.2017
Het Nootwheer 9 ZTTC 4 Nieuw Vennep 1 VDO 2
ZTTC 4 TSTZ Haarlem 5 Rijsenhout 1 Het Nootwheer 7
VDO 2 Tempo-Team 3 Het Nootwheer 9 Sporting SDO 3
       
Programma 5e klasse
Poule 504
50401 50402 50403 50404
vr. 03.03.2017 vr. 03.03.2017 di. 28.02.2017 di. 25.04.2017
TSTZ Haarlem 6 Rapidity 5 JOVO 3 JOVO 6
The Victory 3 Holendrecht 1 Nootwheer 12 The Victory 3
Uitgeest 2 Castricum 2 JOVO 6 Rapidity 5
50405 50406 50407 50408
di. 25.04.2017 wo. 03.05.2017 wo. 10.05.2017 do. 11.05.2017
JOVO 3 Het Nootwheer 12 Holendrecht 1 Uitgeest 2
Holendrecht 1 Uitgeest 2 The Victory 3 Rapidity 5
TSTZ Haarlem 6 Castricum 2 Het Nootwheer 12 JOVO 3
50409 50410 50411 50412
vr. 12.05.2017 do. 18.05.2017 di. 16.05.2017 vr. 19.05.2017
Castricum 2 The Victory 3 JOVO 6 TSTZ Haarlem 6
TSTZ Haarlem 6 JOVO 3 Uitgeest 2 Rapidity 5
JOVO 6 Castricum 2 Holendrecht 1 Het Nootwheer 12