Harry Feenstra Bekercompetitie Indeling en Programma 2e ronde


Programma 2e ronde Harry Feenstra Bekercompetitie 2018/2019
       
  POULE SAMENSTELLING 2E RONDE  
2e klasse      
Poule 202      
Amsterdam'78/2 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve finales waarin de nr.1 speelt
Het Nootwheer 2 tegen de nr. 4 en nr. 2 tegen nr. 3  
Spaarne 1      
Amsterdam'78/3      
Tempo-Team 2      
Tempo-Team 1      
JOVO 1      
3e klasse      
Poule 303      
Het Nootwheer 3 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve finales waarin de nr.1 speelt
TSO 1 tegen de nr. 4 en nr. 2 tegen nr. 3  
Nieuw-Vennep 2      
Uitgeest 1      
Amsterdam'78/4      
ZTTC 1      
VDO 1      
DOV 2      
Tazano 96/1      
       
4e Klasse      
Poule 404 Poule 405    
Amsterdam'78/5 Sporting SDO 1    
Tempo-Team 7 Rijsenhout 1 De nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor de halve finale
DOKO (V) 2 Tempo-Team 6 waarin nr. 1 poule 404 speelt tegen nr. 2 poule 
Castricum 1 TSO 2 405 en nr. 2 poule 404 tegen nr. 1 poule 405
Het Nootwheer 5 Het Nootwheer 7    
Het Nootwheer 8 Het Nootwheer 6    
Rijsenhout 2 VDO 2    
       
5e klasse      
Poule 503      
Uitgeest 3 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve finales waarin de nr.1 speelt
Castricum 2 tegen de nr. 4 en nr. 2 tegen nr. 3  
Sporting SDO 2      
Het Nootwheer 10      
Tempo-Team 8      
Holendrecht 1      
Het Nootwheer 11      
Castricum 3      
Tempo-Team 9      
       
Programma 2e klasse
Poule 202
120201 120202 120203 120204
di. 26.02.2019 do. 28.02.2019 vr. 10.05.2019 do. 09.05.2019
Amsterdam 78/3 Tempo-Team 1 Amsterdam 78/2 JOVO 1
JOVO 1 Spaarne  1 Het Nootwheer 2 Amsterdam 78/3
Amsterdam 78/2 Tempo-Team 2 Spaarne 1 Tempo-Team 1
Het Nootwheer 2   Tempo-Team 2  
120205 120206    
vr. 17.05.2019 do. 16.05.2019    
Spaarne 1 Het Nootwheer 2    
Tempo-Team 2 Amsterdam 78/2    
Amsterdam 78/3 Tempo-Team 1    
JOVO 1      
Programma 3e klasse
Poule 303
30301 30302 30303 30304
ma. 25.02.2019 di. 26.02.2019 vr. 01.03.2019 di. 23.04.2019
Uitgeest 1 Tazano 96/1 DOV 2 Amsterdam 78/4
VDO 1 Amsterdam 78/4 TSO 1 VDO 1
Het Nootwheer 3 ZTTC 1 Nieuw-Vennep 2 TSO 1
30305 30306 30307 30308
do. 25.04.2019 di. 14.05.2019 di. 07.05.2019 vr. 10.05.2019
Het Nootwheer 3 ZTTC 1 VDO 1 DOV 2
Tazano 96/1 Uitgeest 1 Nieuw-Vennep 2 Hert Nootwheer 3
Nieuw-Vennep 2 DOV 2 ZTTC 1 Amsterdam 78/4
30309 30310 30311 30312
ma. 06.05.2019 Vr. 17.05.2019 vr. 17.05.2019 ma. 13.05.2019
Uitgeest 1 Tazano 96/1 Nieuw-Vennep 2 TSO 1
Tazano 96/1 VDO 1 Amsterdam 78/4 Het Nootwheer 3
TSO 1 DOV 2 Uitgeest 1 ZTTC 1
       
Programma 4e klasse
Poule 404
40401 40402 40403 40404
vr. 01.03.2019 do. 28.02.2019 di. 07.05.2019 di. 07.05.2019
Castricum 1 Het Nootwheer 8 Amsterdam 78/5 Rijsenhout 2
Rijsenhout 2 DOKO (V) 2 Tempo-Team 7 Castricum 1
Amsterdam 78/5 Het Nootwheer 5 DOKO (V) 2 Het Nootwheer 8
Tempo-Team 7   Het Nootwheer 5  
40405 40406    
di. 14.05.2019 do. 16.05.2019    
DOKO (V) 2 Tempo-Team 7    
Het Nootwheer 5 Amsterdam 78/5    
Castricum 1 Het Nootwheer 8    
Rijsenhout 2      
Poule 405
40501 40502 40503 40504
ma. 25.02.2019 do. 28.02.2019 ma. 06.05.2019 di. 07.05.2019
TSO 2 Het Nootwheer 6 Sporting SDO 1 VDO 2
VDO 2 Tempo-Team 6 Rijsenhout 1 TSO 2
Sporting SDO 1 Het Nootwheer 7 Tempo-Team 6 Het Nootwheer 6
Rijsenhout 1   Het Nootwheer 7  
40505 40506    
do. 16.05.2019 di. 14.05.2019    
Tempo-Team 6 Rijsenhout 1    
Het Nootwheer 7 Sporting SDO 1    
TSO 2 Het Nootwheer 6    
VDO 2      
Programma 5e klasse
Poule 503
50301 50302 50303 50304
wo. 27.02.2019 do. 28.02.2019 vr. 01.03.2019 do. 25.04.2019
Het Nootwheer 10 Tempo-Team 8 Castricum 3 Tempo-Team 8
Het Nootwheer 11 Tempo-Team 9 Castricum 2 Het Nootwheer 11
Uitgeest 3 Holendrecht 1 Sporting SDO 2 Castricum 2
50305 50306 50307 50308
do. 25.04.2019 wo. 24.04.2019 do. 09.05.2019 vr. 10.05.2019
Uitgeest 3 Holendrecht 1 Het Nootwheer 11 Castricum 3
Tempo-Team 9 Het Nootwheer 10 Sporting SDO 2 Uitgeest 1
Sporting SDO 2 Castricum 3 Holendrecht 1 Tempo-Team 8
50309 50310 50311 50312
do. 09.05.2019 do. 16.05.2019 vr. 17.05.2019 vr. 17.05.2019
Het Nootwheer 10 Tempo-Team 9 Sporting SDO 2 Castricum 2
Tempo-Team 9 Het Nootwheer 11 Tempo-Team 8 Uitgeest 3
Castricum 2 Castricum 3 Het Nootwheer 10 Holendrecht 1