Harry Feenstra Bekercompetitie Eindstanden 1e ronde







Eindstanden 1e ronde Harry Feenstra Bekercompetitie 2017/2018   per  20-01-2018
             
  Week 1 Week 2 Week 3  week 4 Totaal  
Afdelingsklasse            
Poule 101            
DOV 1 10 7 7   24  
Amsterdam 78/1 8 6 8   22 Deze teams spelen 2 volledige ronden 
Het Nootwheer 1 7 5 8   20 tegen elkaar waarbij de punten behaald in
Amsterdam 78/2 1 6 4   11 de 2e ronde blijven meetellen in de 2e
Esopus 1 1 6 3   10 ronde
Spaarne 1 3 2 5   10  
Het Nootwheer 2 5 3 0   8  
  35 35 35   105  
2e klasse            
Poule 201            
Amsterdam 78/4 9 7 7 6 29  
Amsterdam 78/3 4 6 7 10 27 Deze teams spelen 2 volledige ronden 
JOVO 1 5 3 6 9 23 tegen elkaar waarbij de punten behaald in
Tazano 96/1 2 8 7 5 22 de 2e ronde blijven meetellen in de 2e
Rapidity 1 6 5 7 3 21 ronde
Esopus 2 6 4 2 7 19  
Uitgeest 1 4 4 4 3 15  
Het Nootwheer 3 6 4 1 2 13  
TSO 1 3 4 4 0 11  
  45 45 45 45 180  
3e klasse            
Poule 301            
Amstelveen 1 6 7 9 8 30  
Rapidity 2 3 7 6 9 25 De nrs. 1 t/m 5 plaatsen zich voor de 2e ronde.
Tempo-Team 1 4 3 9 6 22  
Amsterdam 78/5 6 7 8 3 24  
JOVO 2 8 5 6 2 21  
Spaarne 2 5 6 4 4 19  
Tempo-Team 3 6 7 0 6 19  
VDO 2 3 1 3 1 8  
ZTTC 2 4 2 0 6 12  
  45 45 45 45 180  
Poule 302            
Het Nootwheer 4 10 8 9   27  
VDO 1 7 6 9   22 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de 2e ronde.
AMVJ 1 5 4 5   14  
Tazano 96/2 7 6 1   14  
ZTTC 1 2 5 4   11  
TSTZ Haarlem 1 3 4 2   9  
Tempo-Team 2 1 2 5   8  
  35 35 20    90  
4e klasse            
Poule 401            
MEO 1 3 7 7 8 25  
Het Nootwheer 7 7 6 1 8 22 De nrs. 1 t/m 6 plaatsen zich voor de 2e ronde
Amsterdam 78/6 8 3 7 3 21  
Sporting SDO 1 5 7 5 4 21  
Rapidity 4 4 5 7 5 21  
Rijsenhout 2 4 1 6 8 19  
VDO 3 4 7 5 2 18  
ZTTC 4 6 4 2 5 17  
Tempo-Team 5 4 5 5 2 16  
  45 45 45 45 180  
Poule 402            
Nieuw-Vennep 1 7 6 8 8 29  
Het Nootwheer 6 8 8 7 5 28  
Tempo-Team 4 6 5 9 6 26 De nrs. 1 t/m 6 plaatsen zich voor de 2e ronde
HTC 1 1 7 7 9 24  
ASSV 1 6 1 4 8 19  
TSTZ Haarlem 2 6 9 2 1 18  
HBC 1 8 2 6 1 17  
Het Nootwheer 8 1 4 0 5 10  
The Victory 1 2 3 2 2 9  
  45 45 45 45 180  
Poule 403            
Rijsenhout 1 7 4 9 7 27  
Rapidity 3 7 3 9 5 24  
ZTTC 3 7 9 4 4 24 De nrs. 1 t/m 6 plaatsen zich voor de 2e ronde
Castricum 1 2 6 9 7 24  
Het Nootwheer 5 6 7 4 4 21  
DOV 2 6 6 2 5 19  
TSO 3 4 6 2 5 17  
Tempo-Team 6 4 2 3 3 12  
Het Nootwheer 9 2 2 3 5 12  
  45 45 45 15 150  
5e klasse            
Poule 501            
Het Nootwheer 10 7 10 9 6 32  
Holendrecht 1 6 9 8 6 29 De nrs. 1 t/m 7 uit deze poule plaatsen zich 
Tempo-Team 8 7 4 5 9 25 voor de 2e ronde.
Castricum 2 4 4 4 9 21  
Het Nootwheer 12 4 6 5 6 21  
JOVO 3 5 4 6 3 18  
Uitgeest 3 2 5 6 4 17  
ASSV 2 4 1 2 2 9  
VDO 5 6 2 0 0 8  
  45 45 45 45 180  
Poule 502            
Het Nootwheer 11 8 10 7 8 33  
Uitgeest 2 7 9 7 9 32 De nrs. 1 t/m 7 uit deze poule plaatsen zich
The Victory 2 9 10 5 5 29 voor de 2e ronde.
TSTZ Haarlem 3 8 2 5 2 17  
Spaarne 3 3 2 6 5 16  
Tempo-Team 7 6 4 3 9 13  
Sporting SDO 2 1 3 6 1 11          Sp.SDO2 vs VDO4   3-2
VDO 4 0 3 3 5 11  
TSO 3 3 2 3 1 9  
  45 45 45 45 180  
6e klas            
Het Nootwheer 13 7 7 9   23 Deze teams spelen 2 volledige ronden 
Rijsenhout 3 8 6 5   19 tegen elkaar waarbij de punten behaald in
Castricum 3 6 8 3   17 de 2e ronde blijven meetellen in de 2e
Rijsenhout 4 7 7 2   16 ronde
Tempo-Team 10 2 7 4   13  
Tempo-Team 9 5 0 8   13  
Het Nootwheer 14 0 0 4   4  
  35 35 35   105