10 januari 2019

Verslag Gelrese Kampioenschappen

Op zaterdag 5 januari en zondag 6 januari zijn de afdelingskampioenschappen van de afdeling Gelre gespeeld in de Jan Massinkhal in Nijmegen.

Op zaterdag begonnen ca 156 spelers (2 afmeldingen) aan de dag om 9.00 uur en werd er een begin gemaakt met het enkeltoernooi. Rond de middag waren alle poules gespeeld en was bekend welke spelers doorgingen naar het hoofdtoernooi en welke naar het troosttoernooi. Vervolgens werd er eerst ook een begin gemaakt met het dubbeltoernooi waarin eerst in poules werd gespeeld voor plaatsing in het hoofdtoernooi. Uiteindelijk werden rond 18.00 uur de laatste finales gespeeld en konden de prijzen daarna worden uitgereikt.

Op zondag hadden we maar liefst 174 spelers die aan de dag begonnen, het verloop van de dag was in grote lijnen gelijk aan het toernooi bij de jeugd.

Volgend jaar zullen de afdelingskampioenschappen gespeeld worden op 4 en 5 januari 2020.

Foto overgenomen van Facebook van Dicky de Jong met Ricco Gerritsen. Dicky de Jong won bij de heren de ABC-klasse en samen met Ricco pakte hij de titel in het dubbel in de hoogste klasse. Daaronder ook nog een overzicht van alle prijswinnaars bij zowel jeugd als senioren.

Prijswinnaars Gelre Kampioenschappen Jeugd 2019

Hoofdtoernooi Jongens Junioren AB

1

Verzijl, Erik

SKF

2

Gerritsen, Ricco

SKF

Troosttoernooi Jongens Junioren AB

1

Sanders, Aron

Hercules

2

Dijk, Nick van

SKF

Hoofdtoernooi Jongens Junioren D1

1

Roddeman, Marco-Leandro

TT Nijmegen

2

Zalmé, Job

ONI

Troosttoernooi Jongens Junioren D1

1

Degens, Niels

Zevenaar

2

Tuil, Adrie van

SKF

Hoofdtoernooi Jongens Junioren D2

1

Geelink, Jop

Litac

2

Bolk, Ruben

Litac

Troosttoernooi Jongens Junioren D2

1

Mierlo, Owen van

Shot (W)

2

Jong, Eelke de

SKF

Finale Poule Jongens Kadetten AB

1

Westenend, Sam ten

Hutaf

2

Bakx, Djen

SKF

Hoofdtoernooi Jongens Kadetten D1

1

Lamers, Kai

SKF

2

Klerx, Lauren

SKF

Troosttoernooi Jongens Kadetten D1

1

Egmond, Mark van

Zevenaar

2

Lindeboom, Bodhi

HTTC 71

Hoofdtoernooi Jongens Kadetten D2

1

Masselink, Lukas

Hercules

2

Janssen, Feng

Treffers (A)

Troosttoernooi Jongens Kadetten D2

1

Vossers, Koen

Zevenaar

2

Acken, Lucas van

Hercules

Finale Poule Jongens Pupillen AB / Welpen A

1

Jonkman, Wanne

BIT.NL

2

Ramakers, Bastian

SKF

Hoofdtoernooi Jongens Pupillen D1

1

Pater, Niels

SKF

2

Schwachofer, Cas

TVO

Troosttoernooi Jongens Pupillen D1

1

Bluemink, Mees

Litac

2

Diepeveen, Bram

TVO

Hoofdtoernooi Jongens Pupillen D2

1

Koopman, Joel

SKF

2

Bluemink, Guus

Litac

 

 

 

Troosttoernooi Jongens Pupillen D2

1

Svraka, Max

Treffers (A)

2

Gerritsen, Just

SKF

Hoofdtoernooi Jongens Welpen D

1

Loozen, Rens

ONI

2

Ooijen, Arjan van

Litac

Troosttoernooi Jongens Welpen D

1

Demont, Pim

Hutaf

2

Janssen, Sjors

TVO

Hoofdtoernooi Meisjes AB

1

Zheng, Xijin

SKF

2

Bolderen, Anne van

Hutaf

Troosttoernooi Meisjes AB

1

Leskens, Iris

SKF

2

Teunissen, Jowen

Hutaf

Hoofdtoernooi Meisjes Junioren D/ Kadetten D

1

Heijneman, Pien

Zevenaar

2

Berg, Indy van den

Zevenaar

Troosttoernooi Meisjes Junioren D/ Kadetten D

1

Alst, Anne van

ONI

2

Jong, Maud de

Treffers (A)

Hoofdtoernooi Meisjes Pupillen D/ Welpen D

1

Bongers, Sophie

Hutaf

2

Vries, Indy de

Treffers (A)

Troosttoernooi Meisjes Pupillen D/ Welpen D

1

Schwachofer, Senne

TVO

2

Abd-El Haliem, Djenna

Hutaf

Hoofdtoernooi Dubbel Junioren

1

Berg, Thijs van den

SKF 

Verzijl, Erik

SKF

2

Sanders, Aron

Hercules 

Sanders, Daan

Hercules

Hoofdtoernooi Dubbel Kadetten

1

Westenend, Sam ten

Hutaf 

Bolderen, Anne van

Hutaf

2

Haeck, Elve

BIT.NL 

Jonkman, Joshua

BIT.NL

Hoofdtoernooi Dubbel Pupillen

1

Broek, Rogier van den

SKF 

Ramakers, Bastian

SKF

2

Koerts, Floris

Hutaf 

Stellaard, Stijn

Hutaf

Hoofdtoernooi Dubbel Welpen

1

Abd-El Haliem, Djenna

Hutaf 

Bongers, Sophie

Hutaf

2

Ooijen, Teun van

Litac 

Ooijen, Arjan van

Litac

 

Prijswinnaars Gelre Kampioenschappen Senioren 2019

Hoofdtoernooi Enkel Heren ABC

1

Jong, Dicky de

SKF

2

Geerling, Albert

Hercules

Hoofdtoernooi Enkel Heren D / Dames B

1

Langius, Remon

BIT.NL

2

Peicheng, Sun

Shot (W)

Hoofdtoernooi Enkel Heren E / Dames C

1

Oosterwijk, Devlin

Akris

2

Jans, Daan

Revanche

Hoofdtoernooi Enkel Heren F / Dames D

1

Kruif, Remko de

Velp

2

Niamsuren, Baira

Shot (W)

Hoofdtoernooi Enkel Heren G / Dames E

1

Wijnen, Jasper

Akris

2

Liethof, Yoeri

HTTC 71

Finale Poule Enkel Heren H / Dames F

1

Rijt, Jimmy van de

Trumelo

2

Frits Gillisen

Sethone

Hoofdtoernooi Dubbel Heren ABC

1

Jong, Dicky de

SKF 

Gerritsen, Ricco

SKF

2

Geerling, Albert

Hercules 

Kruisselbrink, Erik

Hercules

Hoofdtoernooi Dubbel Heren D / Dames B

1

Langius, Remon

BIT.NL 

Kruijff, Jarno de

Litac

2

Ji, Alex Yongran

Shot (W) 

Peicheng, Sun

Shot (W)

Hoofdtoernooi Dubbel Heren E / Dames C

1

Oosterwijk, Devlin

Akris 

Gommans, Robin

Akris

2

Schoorel, Timothy

TIAN 

Hodges, Michael

TIAN

Hoofdtoernooi Dubbel Heren F / Dames D

1

Bluemink, Joor

Litac 

Bulten, Julius

Litac

2

Wit, Harry de

TIAN 

Gerdsen, Piet

TIAN

Hoofdtoernooi Dubbel Heren G / Dames EF

1

Barends, Bart

HTTC 71 

Barends, Daan

HTTC 71

2

Veliscek, Margot

Tik Hard 

Eskes, Lindsay

Tik Hard