Kalender

De evenementenkalender 2018-2019 met alle toernbooien en competities erin vermeld. Organiseert jouw vereniging een evenement? Stuur dan een mail naar afdelingsondersteuner@nttbgelre.nl en nemen het evenement op in de kalender.

EVENEMENTENKALENDER NTTB GELRE 2018-2019

SEPTEMBER

Zaterdag 1 september 2018         NK BCD senioren, Schiedam (Inhaalmoment, normaal januari)

Zaterdag 8 september 2018         Competitie najaar ronde 1

Zondag 9 september 2018           ParaTafeltennis trainingsdag, Tiel

Woensdag 12 september 2018    Introductietoernooi NSTTV Akris, Nijmegen

Zaterdag 15 september 2018       Competitie najaar ronde 2

Woensdag 19 september 2018    Open Dag Cruyff Foundation, Amsterdam

Zaterdag 22 september 2018       Competitie najaar ronde 3

Zondag 23 september 2018          Jeugdranglijsttoernooi, Maasbracht

                                                      Para toernooi Aarts Schilders LGSV

Zaterdag 29 september 2018       Competitie najaar ronde 4

Zondag 30 september 2018          ½ finale nationale senioren meerkampen B/D/F

 

OKTOBER

Zaterdag 6 oktober 2018              Competitie najaar ronde 5

Zaterdag 13 oktober 2018            Competitie najaar ronde 6

                                                 Para ranglijsttoernooi, Amersfoort

Zondag 14 oktober 2018              Finale nationale senioren meerkampen B/D/F

                                                     Paralympische Talenntdag, Papendal

Zaterdag 20 oktober 2018            Jeugdranglijsttoernooi, Hoorn

Zondag 21 oktober 2018              B jeugdranglijsttoernooi, Hoorn

                                                     Open Tafeltennistoernooi TTV Revanche, Schaijk

Vrijdag 26 oktober 2018              Jeugdmasters, Leiden

Zaterdag 27 oktober 2018           Masters, Leiden

                                                    Starterstoernooi, ONI, Wijchen

Zondag 28 oktober 2018             Masters, Leiden

                                                Voorronde nationale jeugd meerkampen

                                                 Jolanda Paardekam Classic, Rotterdam

 

NOVEMBER

Zaterdag 3 november 2018          Competitie najaar ronde 7

Zaterdag 10 november 2018        Jeugdranglijsttoernooi, Tilburg

Zondag 11 november 2018           A jeugdranglijsttoernooi, Tilburg

                                                     NK Jeugd Para, Tilburg

Zaterdag 17 november 2018        Competitie najaar ronde 8

Zondag 18 november 2018           1e ronde NTTB beker

Zaterdag 24 november 2018        Competitie najaar ronde 9

Zondag 25 november 2018           1e ronde nationale senioren meerkampen C/E/G

                                                  Para ranglijsttoernooi, Weert

 

DECEMBER

Zaterdag 1 december 2018          Competitie najaar ronde 10

Zondag 2 december 2018             ¼ finale nationale jeugd meerkampen, Almere

Zaterdag 8 december 2018          Starterstoernooi, TN, Nijmegen

Zondag 9 december 2018             Finale NTTB Beker

Zaterdag 15 december 2018        B jeugdranglijsttoernooi, Assen

Zondag 16 december 2018           Jeugdranglijsttoernooi, Assen

 

JANUARI

Zaterdag 5 januari 2018                Afdelingskampioenschappen jeugd, Nijmegen

Zondag 6 januari 2018                  Afdelingskampioenschappen senioren, Nijmegen

Zaterdag 19 januari 2018              Para ranglijsttoernooi, Zoetermeer

                                                      Starterstoernooi, Zevenaar

Zaterdag 26 januari 2018              NK CD senioren

Zondag 27 januari 2018                 NK B senioren

 

FEBRUARI

Zaterdag 2 februari 2019              Competitie voorjaar ronde 1

Zondag 3 februari 2019                 ½ finale nationale jeugd meerkampen, Assen

Zaterdag 9 februari 2019              Competitie voorjaar ronde 2

Zondag 10 februari 2019               ½ finale nationale senioren meerkampen C/E/G

Zaterdag 16 februari 2019            Jeugdranglijsttoernooi, Soest

Zondag 17 februari 2019               B Jeugdranglijsttoernooi, Soest

Zaterdag 23 februari 2019            Competitie voorjaar ronde 3

 

MAART

Zaterdag 2 maart 2019                  NK A senioren, Zwolle

                                                  Jeugdklassentoernooi, Zwolle

Zondag 3 maart 2019                    NK A Senioren, Zwolle

                                                  Table Stars the battle, Zwolle

Zaterdag 9 maart 2019                  Competitie voorjaar ronde 4

Zondag 10 maart 2019                  Maaslandteamtoernooi, Oss

Zaterdag 16 maart 2019                Competitie voorjaar ronde 5

                                                  Para ranglijsttoernooi, Duiven

Zondag 17 maart 2019                  A jeugdranglijsttoernooi, Den Haag

Zaterdag 23 maart 2019                Competitie voorjaar ronde 6

Zondag 24 maart 2019                  Finale nationale senioren meerkampen C/E/G

Zaterdag 30 maart 2019                Competitie voorjaar ronde 7

Zondag 31 maart 2019                  Ranglijstfinale jeugd

 

APRIL

Zaterdag 6 april 2019                     Competitie voorjaar ronde 8

Zondag 7 april 2019                       NK veteranen

Zaterdag 13 april 2019                  Competitie voorjaar ronde 9

Zondag 14 april 2019                    1e ronde nationale senioren meerkampen B/D/F

Zaterdag 20 april 2019                  Competitie voorjaar ronde 10

                                                  Para ranglijsttoernooi Venray

 

MEI

Zondag 5 mei 2019                         2e ronde nationale senioren meerkampen B/D/F

Maandag 6 mei 2019                     Start Wiltschut

Zaterdag 11 mei 2019                    NK jeugd B, Nijmegen

Zondag 12 mei 2019                      NK jeugd A, Nijmegen

Zaterdag 18 mei 2019                    Starterstoernooi, Hercules, Terborg

Zondag 19 mei 2019                      Eredivisiefinale, Hilversum

 

JUNI

Zaterdag 1 juni 2019                      NK Para

Zaterdag 8 juni 2019                      Finale nationale jeugd meerkampen, Panningen

Zondag 9 juni 2019                         Finale nationale jeugd meerkampen, Panningen

Zaterdag 15 juni 2019                    B jeugdkwalificatietoernooi, Aalsmeer

 

JULI

Zaterdag 6 juli 2019                       Jeugdcup, Papendal

Zondag 7 juli 2019                          Jeugdcup, Papendal