EJK 2017

Het EJK 2017 vindt van 14 t/m 23 juli plaats in Guimarães (Portugal).

Achterste rij v.l.n.r.: Mirjam Hooman, Marcel Kraa, Karlijn van Lierop, Rachel Gerarts,
Vera van Boheemen, Jurgen Snijder (fysio), Theo Wijker, Titus Damsma
Middelste rij: Lode Hulshof, Mick de Vette, Barry Berben
Voorste rij v.l.n.r.: Yoeke Gunsing, Emine Ernst, Heleen Hop,
Dobrila Jorguseska, Emma van der Zanden
Speelschema Nederlandse selecties
vrijdag 14 juli
14.25 uur T 9 Wit-Rusland   - Jongens cadetten 3 - 2
16.25 uur T 12 Nederland - Schotland 3 - 0
  T 14 Meisjes cadetten - Finland 3 - 0
20.35 uur T 1 Griekenland - Jongens cadetten 2 - 3
  T 3 Meisjes junioren - Armenië 3 - 0
  T 5 Meisjes cadetten - Ierland 3 - 0
zaterdag 15 juli
12.15 uur T 11 Italië - Meisjes cadetten 3 - 1
  T 13 Meisjes junioren - Tsjechië 1 - 3
16.15 uur T 14 Jongens cadetten - Armenië 3 - 0
18.15 uur T 12 Meisjes cadetten - Noorwegen 3 - 2
  T 14 Meisjes junioren - Luxemburg 3 - 1
zondag 16 juli
10.15 uur T 5 Duitsland - Meisjes junioren 3 - 0
  T 11 Wit-Rusland - Meisjes cadetten 3 - 0
16.15 uur T 20 Meisjes cadetten - Zweden 3 - 0
  T 21 Meisjes junioren - Oekraïne 0 - 3
20.15 uur T Jongens cadetten - Roemenië 2 - 3
maandag 17 juli
10.15 uur T 1 Spanje - Meisjes cadetten 3 - 0
  T 7 Meisjes junioren - Griekenland 3 - 2
12.15 uur T 17 Litouwen - Jongens cadetten 1 - 3
dinsdag 18 juli
9.00 uur T 8 Meisjes cadetten - Griekenland 1 - 3
    Jongens cadetten - Spanje 1 - 3
11.00 uur T 9 Meisjes junioren - Italië 3 - 1
15.00 uur T15 Jongens cadetten - Oostenrijk 3 - 0

 

Individueel toernooi
woensdag 19 juli
13.00u T6 JXD Q Rachel/Nicolas Simonet - Damianis/Chatzaki 3-2
  T10 JXD Q Heleen/Luke Savill - Morrison/Plaistow 1-3
14.00u T5 JC Q Barry Berben - Paris Christoforou 4-3
17.15u T7 MJ Q Yoeke Gunsing - Tereza Druvina 4-0
18.00u T1 MJ Q Heleen Hop - Aleksandra Kuprikova 3-4
18.45u T2 CXD 128 Dobrila/Anders Sorensen - Akdag/Harac 3-2
  T5 CXD 128 Emma/Barry - Hardmeier/Stamm 2-3
19.15u T1 CXD 128 Emine/Mick - Onderka/Sommerova 0-3
  T14 CXD 128 Karlijn/Lode - Grebeniuk/Dymytrenko 2-3
19.45u T17 JXD 128 Yoeke/Cedrix Tschanz - Thillen/Barbosa 3-2
    JXD 128 Rachel/Nicolas Simonet - Hribar/Vovk 0-3
20.15u T6 JXD 128 Vera/Lars Posch - Savva/Savraam 3-0
donderdag 20 juli
10.30u T12 MJ 128 Rachel Gerarts - Romane Le Scour 0-4
  T14 MJ 128 Yoeke Gunsing - Morgane Guidon 3-4
11.15u T24 MJ 128 Vera van Boheemen - Katarina Strazar 1-4
12.00u T20 JC 128 Lode Hulshof - Fabian Fritz 4-0
12.45u T14 JC 128 Mick de Vette - Marc Guttierrez 1-4
  T5 JC 128 Barry Berben - Goncale Gomes 0-4
13.30u T7 MC 128 Karlijn van Lierop - Sofia Lu Chen  1-4
  T16 MC 128 Dobrila Jorguseska - Ulyana Aklhouskaya 3-4
14.15u T10 MC 128 Emma van der Zanden - Hannah Holgersson 1-4
  T21 MC 128 Emine Ernst - Anni Heljala 4-0
15.30u T13 MJD 64 Vera/Yoeke - Rose/Chechova 0-3
16.00u T11 MJD 64 Rachel/Heleen - Carlsen/Gjelle 0-3
16.30u T2 CXD64 Dobrila/Sorensen - Oyebode/Vivarelli 1-3
17.30u T1 JXD64 Yoeke.Tschanz - Stumper/Schreiner 0-3
  T10 JXD64 Vera/Posch - Moregardh/Kallberg 0-3
18.00u T12 JCD 64 Barry/Dalibor Diko - Haug/Cathcart 1-3
18.30u T2 JCD 64 Mick/Lode - Chatzilgeroudis/Damianis 0-3
  T16 MCD 64 Dobrila/Emma - Dari/Drabant 0-3
19.00u T8 MCD 64 Emine/Karlijn - Hristova/Ilieva 3-2
vrijdag 21 juli
10.00u T8 MJC64 Ariel Barbosa - Heleen Hop 3-2
  T12 MJC64 Rachel Gerarts - Gul Pembe Ozkaya 3-2
  T18 MJC64 Marta Vukelic - Vera van Boheemen 3-1
10.30u T4 MJC64 Maja Haugen Gjelle - Yoeke Gunsing 3-0
  T12 MCC64 Dobrila Jorguseska - Christina Panayiotou 3-1
  T15 MCC64 Danijela Karkusova - Karlijn van Lierop 3-2
11.00u T4 JCC64 Mick de Vette - Aleksandar Cokic 3-2
  T12 JCC64 Jonathan Kouckly - Barry Berben 2-3
12.00u T5 MJC32 Ioanna Gerasimatou - Rachel Gerarts 3-0
12.30u T16 MCC32 Emma van der Zanden - Anna Miklukha 2-3
  T3 MCC32 Viktorija Prina - Dobrila Jorguseska 2-3
13.00u T4 JCC32 Mick de Vette - Cristian David Hold 0-3
  T12 JCC32 Barry Berben - Ulas Akdag 2-3
13.30u T14 JC 64 Lode Hulshof - Matteo Gualdi 4-3
15.00u T23 MC 64 Emine Ernst - Betul Toz 2-4
19.00u T22 MCD 32 Menko/Phan - Emine/Karlijn 3-2
20.30u T JC32 Lode Hulshof - Gleb  
zaterdag 22 juli
10.00u T7 MJC16 Dobrila Jorguseska - Natalia Divinska 3-2
12.00u   MJC8 Ainhoa Cristobal - Dobrila Jorguseska 3-1

 

Nieuws

20ste, 21ste en 23ste plaats voor Nederlandse teams op EJK

Meisjes cadetten ook volgend jaar in tweede categorie EJK

Tweede plaats in poule voor alle EJK teams

Nederlanders beginnen sterk aan EJK

Loting teamtoernooi EJK bekend

EJK selecties 2017 bekend

EJK