Na ons eigen congres begin deze maand (maart) staan er eind maart en begin april, georganiseerd vanuit het Sportakkoord, diverse webinars op de agenda voor verenigingen.

https://www.clubvanhetjaar.nl/nomineren
Hoe werkt het?
Nomineren
Van 31 maart tot en met 5 mei kan je jouw club, vereniging of stichting nomineren via www.clubvanhetjaar.nl. Alle sport- en cultuurclubs die in Nederland als vereniging of stichting staan ingeschreven bij de Kamer van Koophandel kunnen meedoen aan de verkiezing. Sportclubs moeten aangesloten zijn bij een landelijke sportbond die op haar beurt weer is aangesloten bij NOC*NSF.
Stemmen
Van 19 april tot 24 mei mag er gestemd worden. Maak gebruik van het promotiemateriaal om jouw achterban te mobiliseren. Dit promotiemateriaal is beschikbaar vanaf 19 april.
Gemeente- en provinciewinnaars
Op 26 mei worden de gemeente- en provinciewinnaars bekend gemaakt. De gemeentewinnaars worden op basis van de meeste stemmen vastgesteld. Je hebt minimaal 50 stemmen nodig om in aanmerking te kunnen komen voor de titel van gemeentewinnaar.
Tafeltennisclub van het jaar
Nieuw in 2021 is dat behalve de sportclub van het jaar, ook de tafeltennisclub van het jaar wordt gekozen. Er is dus minimaal één winnende tafeltennisclub, naast de kansen die elke club heeft op de gemeentelijke, provinciale en landelijke titel Club van het jaar.

Afdelingsbesturen, afdelingstrainers, RTC-trainers en enkele betrokken verenigingen hebben informatie over het nieuwe RTN-beleid ontvangen. Om iedereen in de gelegenheid te stellen om hierover aanvullende vragen te stellen organiseren wij op dinsdag 6 april om 19.30 uur een digitaal vragenuurtje.
Als u aan dit vragenuurtje wilt deelnemen kunt u zich uiterlijk op woensdag 31 maart melden bij Antoinette de Jong via jong@tafeltennis.nl.

in 2021 krijgt de Cruyff Legacy 14K Run een alternatieve invulling met een app. Het bijzondere sportevenement vindt virtueel plaats op zondag 25 april 2021. Door middel van een app is het mogelijk om als deelnemer de Kids Run, 5 km of 14 km te rennen of wandelen in je eigen buurt. Daarbij ontvang je onder andere trainingsschema’s, een looproute, geluidsfragmenten en een medaille achteraf. Op dit moment zijn we, in samenwerking met eRoutes, druk bezig met de ontwikkeling van de app. Meer informatie hierover volgt nog.
De Cruyff Foundation is Maatschappelijk Partner van de NTTB en steunt het Para-Tafeltennis.
https://acties14k.cruyff-foundation.org/

Het Nederlands Jeugdkampioenschap B wordt gespeeld op 8 mei 2021.

Het B-Kwalificatietoernooi wordt gespeeld (onder voorbehoud) op 22 mei 2021.

Update 20 april 2021: IJsland is als ‘C-land’ toegevoegd na loting aan de groep van Nederland.

https://www.ettu.org/en/n/news/2021/march/europe-top-16-cup-postponed-to-4th-quarter-of-2021/
Vorig jaar gooide Britt Eerland hoge ogen op het toernooi, waar ze verrassend tweede werd. Later volgt er meer informatie over het toernooi.